На море, цаца и бира, БУРГАС мами и деца сбира - 82

  • 17 226
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 711
Здрвейте мами днес май ни очаква хубав ден Simple Smile

# 46
  • Мнения: 192
Здравейте, момичета!Искам да питам някоя от вас ходила ли е на "посещение за оглед" на родилното в нашата прекрасна болница, и по-скоро на т. нар. ВИП стаи?

# 47
  • Мнения: 1 208
На оглед не съм ходила но миналата година раждах там - сега след месец пак там ще раждам.Вип стаята обаче не съм я виждала защото виналата година все още я нямаше аз като бях.

# 48
  • Мнения: 7
И аз се включвам с въпрос за повече инфо относно ВИП стая. Ако някой е раждал при д-р Добрева с предварителна уговорка, нека даде отзиви, плаща ли отделно на нея и на касата в болницата? Раждах преди повече от 4 год. /с уговорка при друг лекар/и тогава беше по-различно.
Благодаря!

# 49
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
   Naughty  сега ще ви натирят щото има 100 такива теми в здравния
с най-добри 4увства  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 723
айде сега и на мен да се покарате.............. Grinning,
имам впечатления от вип стаята -моя съученичка прекара там 6 дни тази година-януари месец роди,
доволна е общо взето,хубавото е ,че няма ограничения за посещенията,изглежда като обстановка доста прилично,
лично на мен обаче ми се струва,че като роди жената има нужда от компанията на себеподобни -та в тоя смисъл ,аз не бих я ползвала Simple Smile,
освен това вече има и телевизор с кабелна и в другите стаи,така че разликата е основно в самостоятелния санитарен възел
И още нещо,същата тази моя съученичка беше в дилема дали да ражда тук или във варна,
Но на нейна приятелка ,раждала във  варна такава характеристика и направилаи за анатомията-имала нестандартно телосложение,особен ханш , пък и с тия гърди-НИ ЗА рАЖДАНЕ ставала, ни за кърмене
та си казала, абе там хем легално си плащаш и пак в такъв филм те вкарват.......... Mr. Green
ТА всичко си е до късмета, до лекаря и до раждащата жена Peace

# 51
  • Мнения: 192
  Naughty  сега ще ви натирят щото има 100 такива теми в здравния
с най-добри 4увства  Mr. Green

Аз питам само за ВИП стаите, а не за лекари -темата в Здравния я знам, но тя си е за лекари, нали така  Peace

Мама Диди, то и аз така ще направя след месец, но ми се щеше да знам дали си заслужава да дам 100 лв. на ден за незнайно какво.
Maimp, благодаря за информацията!

# 52
  • Мнения: 1 813
За ВИП родилното и аз се интересувам.

# 53
  • Мнения: 1 280
За ВИП родилното и аз се интересувам.
 

  newsm78 Щооо???

# 54
# 55
  • Мнения: 1 208
pollinna , аз не бих отишла във ВИП стая не заради парите а защото не искам да стоя сама в стая - ще ми е скучно- а и не съм разочарована от другите стаи- не са чак толкова лоши.Три дни се изтрайва.Мисля,че във форума много се преувеличава за това,че било всичко сташно зле. Кога ти е термина може да се засечем  Laughing

# 56
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Ей,детенцеее?!?!!? newsm78

# 57
# 58
  • Мнения: 1 813
Просто се интересувам, за първи път има ВИП отделение в Бургас,нали?  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 1 168
Просто се интересувам, за първи път има ВИП отделение в Бургас,нали?  Rolling Eyes

Да, да...и аз така! Wink

Общи условия

Активация на акаунт