Детско бъги

  • 6 275
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 116
Изнудват ме моите юнаци за бъги от няколко месеца.  Скоро ще има рожден ден малкия и се чудя дали да купя такова чудо и от къде и колко мощно. Все пак ще го карат в парка и не трябва да развива висока скорост.
Ако някой е купувал такова ще се радвам да сподели размисли и съвети  Mr. Green
И дали има моделчета с 2 места, че ако е само едно ще се избият кой да го кара.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Моите и тримата карат и имат бъгита. На тази възраст, на която виждам, че са децата ти - не бих купила такава машинка. Колкото и не мощна да е. Освен това, мястото на такова нещо, според мен, определено не е в парка.

Моят съвет е да изчакаш още година-две и да намерите подходящо място за каране. Моите деца винаги карат с баща си, в гората, съответно добре обезопасени.

# 2
  • Мнения: 22 414
Аз не бих купила, децата определено са малки.
Дори и тези, които са с малка мощност са пак високи, големи и тежки. Ако недай си боже това чудо се обърне...не е много безопасно.

# 3
  • Мнения: 4 116
А някакво по- малко моделче? Тип камионче на акумулаторна батерия  Thinking

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Точно това бих ти предложила. От тези акумулаторните да купите. Има подходящи модели дори и като за 6-годишни деца.

# 5
  • София
  • Мнения: 8 275
Точно това бих ти предложила. От тези акумулаторните да купите. Има подходящи модели дори и като за 6-годишни деца.
В Хиполенд виж имаше нещо на промоция в брошурата с дистанционно управление.

# 6
  • Мнения: 814
 Според мен това е подходящо за вас http://www.vitodesimone.com/content/view/55/69/

# 7
  • Мнения: 262
И струва 600 лв., има го в Jumpo.

# 8
  • Мнения: 814
 Значи в Jumpo цената му е перфектна. В Кикиморско царство е над 1000 лв. http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/5009

# 9
  • Мнения: 4 116
Това определено ми хареса. Остава и мъжа да го одобри, че той искаше бензиново.

# 10
  • Мнения: 4 116
Проверих за това бъги, има го само в  Пигис хаус и струва 995лв.
Благодаря на всички за препоръките  и насоките  Hug
Остава да преглътна сумата  Laughing

# 11
  • Мнения: 169
И струва 600 лв., има го в Jumpo.
Това няма нищо общо с това,което има в Джъмбо PeaceТам са съвсем други модели.За Поларис няма да сбъркаш,много лесно се кара,моя син кара такова от 1,8г.-тогава му висеше единия крак във въздуха,но с времето пораснахме Peace

# 12
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
беля си слагате на главата с това...синът ми е състезател по мотоциклетизъм и умее да кара,но миналата година купихме атв да си го разтиква тук наоколо ,уж все с каска караше,но един ден беше забраввил да я сложи и счупихме 2 предни зъба.децата ти са твърде малки за това а от четириколка се пада по-лесно отколкото от обикновен мотор.ако все пак решите да купите...каски задължително,не е шега работа,сериозно ти казвам.ама да не вземете каска от 100лв китайка,те с едно падане от рафта на магазина се чупят та камо ли да паднеш с тях от мотор ooooh!

# 13
  • Мнения: 4 116
Ами то има още месец и половина да мисля.... исках просто да проуча въпроса.
В крайна сметка може едно малко моторче акумулаторно за малкия и моторче на 2 колела за големия.
Бъгито наистина е опасно, а те са деца, не мога да разчитам на обещанията, че ще карат бавно и внимателно. Бях се навила да им вземем единствено заради огромното им желание и постоянно мърморене, ноооо .... ще видим  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт