Дюкан ни забранява гладни да стоим, с ядене ни казва килата да стопим - 190

  • 21 163
  • 447
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Момичета, мерси много за комплиментите, ама нали знаете - в чичко Гугъл има всичко. Снимки най-различни. Тъй като дебелите са по-рядко срещани изнамирам най напред дебелата, после търся някоя слаба да и съответства. А тъй като често ми попадат снимки, когато търся нещо друго просто си ги адвам някъде, че когато ми притрябват да не ги търся отново. За ритмичността - поне се надявам в това, нали съм музикант Simple Smile А за римите, сигурна съм, че всяка ще измисли нещичко, просто като се замисли човек винаги изниква по нещо в главата му Simple Smile

# 46
  • Разград
  • Мнения: 377
desitka, мила, не им обръщай никакво внимание на такива злобни коментари! Всеки човек и организъм е различен, както и разбиранията ни! Най-важното е ти да се чустваш добре в кожата си, а не какво мислят и казват околните! Когато някой, който ме познава отдавна и ме знае като онази 50кг мацка, ме види сега и ми каже малеееееееееееее колко си качила, моят мъж ако е наблизо казва - Аз си я гледам и си я храня и така си я обичам! И на мен ми става едно миличко! Защото повярвай имам много често и такива коментари е има и други, които ме виждаха и на 94кг с корема и бебка в мен и ми казват че разликата ми е страхотна и че изглеждам добре! Аз съм горда от себе си и ти пожелавам да се чустваш и ти така и добре в кожата си и вземи да им отвръщаш нещо че да млъкнат! Аз не си поплювам и не си мълча!  Laughing
А ти си много хубава жена и си постигнала страхотен резултат, така че горе главата и се усмихни, миличка!  Hug Hug Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 135
Малий, чак на 4-та страница! Crazy
Вещи, предпочитам мен да чакат в леглото! Mr. Green Благодаря ти, за всичко което правиш за нас!   bouquet

Деситка, хич не им се връзвай на такива! Важното е ти да се харесваш и да доволна от това, което виждаш в огледалото. И на мен се случваше да ми казват,че хич не ми личало, че съм отслабнала ит.н., а сега "милата" комшийка дет ми се обясняваше колко съм дебела е качила няколко килца и е в траур от което! 

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 14:55 от iv_mikova

# 48
  • Мнения: 255
И аз един бърз доклад,днес кантара сочи 70.800  Mr. Green
Дали утре ще видя най-накрая така желаната шестичка Crazy

Ванеска аз отдавна карам на 2+ и 3 даже,една такава никаква  Crazyама то и затова ми се бави резултата
които така желая,няма да се оплаквам защото това е мой избор

Вещи снимките и заглавието направо са трепач   bouquet

# 49
  • Мнения: 5 001
Аз пък действам по друг начин... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Преди на другите ми много кила....Като ме срещнат и се почва
Лелеее колко си напълняла...Лелеее така не ти е добре,да вземеш да отслабнеш.... и т.н.
Аз в първия момент съм така Shocked Shocked Shocked Shocked
И после трясвам:
- Да бе! Ще отслабвам! Аз толкова се старах да ги натрупам тия килограми,пък ти сега ме караш да ги свалям!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Отсрещната реакция е....  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes newsm78 newsm78 newsm78

 smile3532 smile3532 smile3532



ЕДИТ
Меган79  Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 14:47 от TheNMaster

# 50
  • Мнения: 1 559
Влизам да се похваля,че намерих диетичен сок,който се разрежда...сега съм забъркала бъркоча ..уж сложих и желе,ама да видим дали ще стане newsm78.Ако не,пак ще е мега вкусно,пробвах с пръста и щях да си изям ръката Whistling.Сега разбирам що не РЕВЕТЕ вий за сладко с ваще степчета. Sunglasses.Ох добре че беше Мастърчето ,че да даде идея за такъв сок. Hug Hug
Гардения ще пробвам и с нес кафе,ама като се наситя на тоз сок тогаз. Joy
Тalyyy,и аз съм всеки ден с подлсадители,и се чудя да не ми стане нещо лошо,здравословно имам впредвид.Че нали някой каза,че биле доста вредни newsm78.А за мацките на снимките,направо все едно по поръчка излязоха наистина.Този месец много рожденни дни...в петък и на мъжо.Та доста изкушения ми предстоят още.... ooooh!
Вещи пак изби рибата със заглавие hahaha.Откъде ти идват наистина таквиз неща на ум... Outta Joint

# 51
  • Мнения: 0
Аз днес тъжна, тъжна идвам и ме е срам да пиша. Много ми се беше прияло сладко, и цял ден всички ме нервят, пуши ми се, а с такъв зор спрях цигарите и не знам още какво. Срам ме е да си кажа, но имам нужда от много мъмрене и тигани и тупалки.. а бе кой с каквото има с това да ме пердаши. Изядох няколко бонбона орбит, знам че са без захар, но знам и че са само въглехидрати. Толкова ме е яд на себе си. Сега се чувствам много гадно. Хайде налагайте ме да вляза в правия път, че аз като власите се давя се на кравя на Дунава.

# 52
  • Мнения: 2 631
desitka, присъединявам се изцяло към казаното от happysmile. Peace
А и не е нужно, да обесняваш, колко точно кг си, каква е целта ти, на диета ли си или не...
По-лаконично, иначе само даваш материал на зложелателите. Wink

Цъфка, купувам хляб Вита стар от Кауфланд - немски, пълнозърнест и многозърнест. Някои видове имат и семена вътре, т.е. може да не е много режимно, но ям хляб 2 най-много 3 пъти в седмицата.
Rolling Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 63
Ееееее, това са най-бързо изписаните страници във форума  Mr. Green

Вещи, мерси за темичката, ама тоя младеж нещо уплашено май гледа  Joy Joy Joy

деситка, ти наистина ли се връзваш на такива реакции  Hug.А и най-важно е да се харесваш, наистина  Peace.

# 54
  • Мнения: 1 280
Деситка,аз те поздравявам за страхотният резултат,и ти казвам,че си голям пич! Евала за волята и упоритостта! Hug Мисля си обаче,че е време да обърнеш страницата: я и кажи на твоята дружка  ,че е права,и че на тези килограми изглежда наистина ужасно...и ти би се гръмнала ! Кажи и ,че най ще и ходят 36 !  Започни да се шегуваш,не им слушай простотийте на злобарките...ако много знае- развихри се: кажи и ,че много и висят месата,че веднага трябва да започне да си стяга телесата, че се е нацепила отвратително/дори и да не се е.../,абе такива глупости...кажи и :"Ама ти няма ли да се стегнеш да направиш нещо за себе си?"  Знам,че звучи много гадно от моята уста-подобна препоръка,но  за злобата няма почивен ден...защо само ние трябва да гълтаме жаби?  Така,може и да се усети,въпреки,че я се усетила,я не...Не се предавай,не им се давай,бъди горда и упорита,както до сега, да свалиш толкова кг,си е велика работа!  bouquet
Вчера ми беше 1 ден на ПЗ..и днес +200 гр,ама и чакам цикъл,така,че съм си много добре..ясно ми е,че 1 седмица кантара ще ми лази по  нервите,но след това рязко ще мръдне надолу..няма да мрънкам,ами ще си чакам абсолютно режимно!  

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Вещи, мерси за темичката, ама тоя младеж нещо уплашено май гледа  Joy Joy Joy


Той просто е занемял от възхищение  Flutter
Деситка, няма да напиша какво си мисля, защото може някой да ме банне , ама що не и тегли една?

# 56
  • Мнения: 198
desitka* остави ги, нека си приказва.
Аз като почнах режима една колежка (поне 10-13 кила по пълна от когато по4нах, ако не и повече) ми разправяше как не можела да си представи да яде само месо (не че аз ям само и единствено месо), ама като гледам и преди сега видимо ми завижда, така че остави ги да си приказват. И аз се връзвах в началото но видях че тези които ми говорят как било вредно за здравето, пък как не можели да не ядат "нищо" са точно тези които са по-пухкави от мен и ми завиждат за постоянството или такива които се страхуват да бне би да стана по-слаба от тях  Laughing

Спазвай си режима и се радвай на постигнатото Simple Smile

envia благодаря ти мила, тукмо днес ми се отвори път близо до Кауфланда та смятам да проуча въпроса Simple Smile  bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 595
Бе к'во да ги псувам и обиждам... Такива  не могат да ми спрат кефа, че съм свалила 21 кила от себе си и че имам желание и мотивация да продължавам да съм режимна, до постигане на целта и най-важното след това-успешно да премина през 3-та и 4-та фаза... То аз вътрешно съм се нахилила кат зелка ей така  Mr. Green Ма просто ми прави впечатление, че жените сме много злобно племе, бе...  Rolling Eyes

И за да не спамя повече, да питам: Кажете, плс, някоя готина и вкусна извара, че ми втръсват бързо... Първо бях на Маджаров, после ми се струваше супер течна и мазна, минах на Пършевица-и тя ми писна, минах на Мероне-нещо ми киселее напоследък... Сега се чудя коя да подхвана? Дядо Либен? И да кажа: не си купувайте извара от МЕТРО (на някаква карловска фирма беше, не помня точно името)-има супер натрапчив вкус на лекарства-директно замина в боклука.

# 58
  • Мнения: 226
Има ли иконка сама да се удрям по главата с тигана?
Сега прочетох в началото
Други препоръки:
Кренвиршите изключете, като източник на белтъчини

Пък аз си мислех, че мога да ям пилешки кренвирши ... и се чудя защо не отслабвам с такива темпове като предишния.

Успехи на всички!

# 59
  • Мнения: 2 425
 
Има ли иконка сама да се удрям по главата с тигана?
Сега прочетох в началото
Други препоръки:
Кренвиршите изключете, като източник на белтъчини

Пък аз си мислех, че мога да ям пилешки кренвирши ... и се чудя защо не отслабвам с такива темпове като предишния.

Успехи на всички!
Има подобие на тиган  Mr. Green smile3538

Общи условия

Активация на акаунт