Болката е вляво малко по-нагоре от опашната кост. От доста време я имам, след натоварване, т.е. след определена домакинска работа, или от стоене права. В началото го усещам като болка в целия кръст, но като легна да си почивам, болката се съсредоточава вляво леко нагоре от опашната кост, дори ако натоварването е било в повече, болката е почти нетърпима. Снощи ме наболя без физическо натоварване, исках да покажа къде ме боли и се натиснах там - подскочих от болка, та дори ми прилоша. Друг път не съм го усещала като го натискам. След това до късно през нощта леко ме "прищракваше" там, усещам го още като скубане или придърпване. Днес цял ден - тъпа болка, от време на време прискубване. Най-странното е, че го усещам и като придърпване към лявата си страна и левия яйчник. От време на време и по протежение на левия крак. Освен това съм забелязала, че тази болка е по-осезаема /преди снощния гореописан случай/ по средата на цикъла ми, т.е. по време на предполагаемата овулация. Имам усещането, че съм и с лека температура, но в момента не мога да я измеря. Какво може да е това според вас? В петък вероятно ще отида на лекар - какви изследвания да поискам, т.е. да настоявам да ми бъдат дадени. Защото личната ще пожелае да ме лекува без такива. Бях й казала преди време за кръста ми, все още тогава болката не можех да определя, тя ми каза, че имам вероятно дископатия и няма страшно. Това го каза без преглед, без изследвания. Та според вас какво може да ми има и на какво да се подложа? Почти на 36 години съм. Благодаря.