''Парфюмни размисли и страсти'' 21

  • 19 774
  • 483
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 522
Тес, и от мен поздравления за темата и оформлението й!
Любимите ми парфюми на Givenchy са Extravagance D'Amarigе и Oblique - Fast Forward.
Еxtravagance за мен е прекрасен, супер специфичен аромат, който не може да бъде оприличен на друг парфюм. За Fast Forward говорихме в една от предишните теми - за мен е свеж и младежки аромат, хубав, траен.

А да си го виждала някъде да го продават? За Облик става дума.

# 46
  • Мнения: 389
Имам много ясен спомен, че едно момиче беше издирило и написало списък с всички парфюми с липа ... ама къде ....  Sly

П.П. Потребител Estellia е написала списъка, пак тя има  D'Orsay - Tilleul, който е също чиста липа.

За липа се споменава в Burberry - Weekend, Matthew Williamson- Lotus.

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 10:08 от Рони Бо

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 5 918


А да си го виждала някъде да го продават? За Облик става дума.
в гета  newsm78

# 48
  • Мнения: 522


А да си го виждала някъде да го продават? За Облик става дума.
в гета  newsm78

Благодаря. Намерих го там. Поръчвам гооооо.

# 49
  • Мнения: 341
Тес, и от мен поздравления за темата и оформлението й!
Любимите ми парфюми на Givenchy са Extravagance D'Amarigе и Oblique - Fast Forward.
Еxtravagance за мен е прекрасен, супер специфичен аромат, който не може да бъде оприличен на друг парфюм. За Fast Forward говорихме в една от предишните теми - за мен е свеж и младежки аромат, хубав, траен.

А да си го виждала някъде да го продават? За Облик става дума.

Ми по сайтовете не съм гледала, обаче виждах наскоро в реален магазин ( в София) някой от Oblique-ците (не обърнах внимание, обаче, кой - Fast Forward, Play  или Rewind). Обаче не мога да се сетя къде. Ако сетя, обезателно ще пиша.

# 50
  • Мнения: 522
Компания Lancome подготвя новата версия на лансирания през 2005 година аромат Hypnose
Hypnose Senses е с шипрова база и демонстрира чувствената страна на своя предшественик.
Hypnose Senses е разработен от парфюмерът Christine Nagel.
Основни нотки: османтус, роза, пачули, лабданум, тамян, бобова тонка.

# 51
  • Мнения: 4 152
Иноми  bouquet Simple Smile, аз защо си мисля че ги гледах Oblique-ците в Бюти Зоун, или греша newsm78, Паола и този го чакаме с нетърпение smile3508


, момичета видяхте ли с какво ще ни изненадат Кашарел - Скарлет, посветен разбира се на Скарлет О'Хара  Simple Smile - Floral Woody Musk, много странен флакон

# 52
  • Мнения: 522
Тази Скарлет много прекрасно изглежда ....

# 53
  • Мнения: 4 152
Да, с тези дантели - не мога да разбера кое какво е Laughing

 

# 54
  • Мнения: 522
може би е като Контрадикшън флакона.

# 55
  • Мнения: 4 152
Да, предполагам - капачката покрива останалото Peace

Кажете ми момичета, какво мислте за Манифик на Ланком - нали ви казах, няколко пъти го пробвам - нищо особено, с нищо не ме грабна и впечатли, обаче последният път Heart Eyes Blush - толкова интересно и красиво се разви, пак ми е някак твърде нежен - но въпреки това, стори ми се много интересен, какво мислите за него, какви са ви впечатленията Peace

# 56
  • Мнения: 341
Иноми  bouquet Simple Smile, аз защо си мисля че ги гледах Oblique-ците в Бюти Зоун, или греша...

Ми не съм сигурна, не искам да ви подвеждам Peace Със сигурност го виждах някъде другаде, защото имам ясен визуален спомен за въртяща се затворена витринка с парфюми, но на моята не особено крехка възраст 35 имам бяло петно къде беше това newsm78 Но и в БЗ може да го има. Той е малко старичък, не че това е критерий, де...

# 57
  • Мнения: 4 152
Паола сега се върнах и погледнах пак кафенцата - е това дето ни го поднасяш на брега на морето Crazy Heart Eyes Heart Eyes, божеее направо се размечтах, страхотна гледка  bouquet
Иноми и аз много обичам Екстраваганс, определено бих го имала - има голяма романтика и нежност в него, сексапилен по един много ''пестелив'' и обран начин, невинен Simple Smile

Чакам Хипнотичната отрова, дано всичко е наред и не се прецакат нещата, като с Кода bishop, за да не яхвам метлата afwitch

# 58
  • Мнения: 341
Жесток е Extravagance и преди малко гледах, че тук http://get.bg/catalog/index.php?cPath=422_421&sort=&filter_id=310 има доста добра оферта за него. Направо се замислих дали да не го повторя  Peace

# 59
  • Мнения: 4 152
Дааа, и то за стотица, а Oblique -ците не бях ги виждала тук Blush А на О Торид цената му е смешна направо, но пък не бих го повторила

Общи условия

Активация на акаунт