За "перфектните" хора из форумите...

  • 5 810
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 641
Аби освен темите  за побоища има други/малко по-общи и абстрактни/. Там има много перфектни мнения от перфектни хора Peace
Илиана, това ми дойде на първо четене Simple Smile

# 16
  • Мнения: 52
 Поименно не смятам че е редно да посочвам някого. Най-вероятно тези хора няма да пишат в темата.
Понякога ми е чудно желанието винаги да се показваш пред другите с това което имаш. Имам чувството че това е чисто българска черта. На запад това се смята за проява на лошо възпитание. Нищо лично към никого.

# 17
  • Мнения: 1 517
Поименно, моля. Все пак ние, некласните и неперфектните обожаваме клюките.

# 18
  • Мнения: 6 605
Поименно не смятам че е редно да посочвам някого. Най-вероятно тези хора няма да пишат в темата.
Понякога ми е чудно желанието винаги да се показваш пред другите с това което имаш. Имам чувството че това е чисто българска черта. На запад това се смята за проява на лошо възпитание. Нищо лично към никого.
Със готина свекърва ако се хвалиш пак ли е проява на лошо възпитание?
Щот аз с нея май най-много съм се фукала  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 105
Никой не може да надскочи себе си.Перфектен ми звучи като идеален,а такива хора поне аз не познавам.Уважавам стремежа на хората към съвършенство,но доста често води до оглупяване.

# 20
  • Мнения: 2 448
Laughing
пасинет ли визираш?
аз не завиждам,такова съвършенство ми идва в повече Crazy

Едва ли визира Пасинет, при нея не всичко е перфектно...мисля.
Пък и както каза някой перфекционизмът е малко абстрактно понятие - всеки го разбира различно.

И аз се зачудих Пали що толко ме мрази, че точно мен да визира?  newsm78
При положение, че аз разкази за живота си не съм правила и малко лични теми съм пускала и то за тъжни неща.
Ако изказването ми, че се харесвам и съм в мир със себе си и близките си и не се вкарвам нито мен, нито отношенията си с хората в рамки ме прави перфектна, значи съм такава, защото това е самата истина.
По отношение на перфектния живот съм много далеч,най малкото защото всеки ден се моля за детето си да бъде като всички останали.


А да не говоря, че за никого от форума не съм останала с впечатление за перфектност и живот за завист. Явно тези, които пускат подобни теми, а това не се случва за пръв път имат твърде много проблеми със себе си  и си търсят поводи на кого да завиждат и да не вярват на думите на хората. Аз им вярвам, ако лъжат си е за тяхна сметка, но нищо кой знае колко шокиращо и невероятно не съм прочела, че да не го повярвам. В реалния живот съм се нагледала на много и различни неща, не по малко, от колкото тук. До сега, може за напред да се изненадам.

# 21
  • Мнения: 251
И аз ежедневно чета постове от перфектни хора. Споделено влюбени, щастливи с прекрасни и добри половинки, подкрепящи ги във всичко. За секса и анкети си има даже.
Еми радвам се на тия хора, някой да е без проблеми за разлика от мен Simple Smile

smile3501 smile3501 smile3501

# 22
  • Мнения: 46 403
Едва ли визира Пасинет, при нея не всичко е перфектно...мисля ...

Явно не си я виждала по бански  Mr. Green завиждам, признавам си  Laughing

...
Ако изказването ми, че се харесвам и съм в мир със себе си и близките си и не се вкарвам нито мен, нито отношенията си с хората в рамки ме прави перфектна, значи съм такава, защото това е самата истина ...

Е, това е нещо друго, аз също съм в мир със себе си, въпреки пороците и т.н., просто не виждам смисъл да се тръшкам за глупости  Simple Smile

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Перфектни хора няма, има такива, които искат да изглеждат перфектни.

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
А аз съм забелязала, че мине не мине време, и някой новак вземе, че пусне подобна тема. Обаче обикновено е в Клюкарника.
Перфектност не съм забелязала, ама знам ли, може би не посещавам подходящите форуми!  Wink Иначе, който както се постави. Несъзнателно всеки от нас иска да се представи в по-добра светлина. Човещинка! Срещала съм някои от хората в този форум и ми изглеждат нормални. (освен ако аз не се окажа перфектната   pletka) Според мен като цяло хората тук са близо до това, което са извън форума. Виж, мъжете малко ме съмняват.

# 25
  • Мнения: 2 070
Laughing
пасинет ли визираш?
аз не завиждам,такова съвършенство ми идва в повече Crazy

Едва ли визира Пасинет, при нея не всичко е перфектно...мисля.
Пък и както каза някой перфекционизмът е малко абстрактно понятие - всеки го разбира различно.

И аз се зачудих Пали що толко ме мрази, че точно мен да визира?  newsm78
При положение, че аз разкази за живота си не съм правила и малко лични теми съм пускала и то за тъжни неща.
Ако изказването ми, че се харесвам и съм в мир със себе си и близките си и не се вкарвам нито мен, нито отношенията си с хората в рамки ме прави перфектна, значи съм такава, защото това е самата истина.
По отношение на перфектния живот съм много далеч,най малкото защото всеки ден се моля за детето си да бъде като всички останали.


А да не говоря, че за никого от форума не съм останала с впечатление за перфектност и живот за завист. Явно тези, които пускат подобни теми, а това не се случва за пръв път имат твърде много проблеми със себе си  и си търсят поводи на кого да завиждат и да не вярват на думите на хората. Аз им вярвам, ако лъжат си е за тяхна сметка, но нищо кой знае колко шокиращо и невероятно не съм прочела, че да не го повярвам. В реалния живот съм се нагледала на много и различни неща, не по малко, от колкото тук. До сега, може за напред да се изненадам.
Знаех си ,че ще трябва да се оправдавам.Пасинет в никакъв случай не става въпрос за омраза NaughtyВсъщност ти си една от потребителките,чиито постове чета с удоволствие.
п.п.споделяла съм го в други теми.
Факт е обаче ,че заглавието на темата ме подсети само за твоя ник.
Може би точно за това ,че си в хармония със себе си ,те прави уверена и сигурна в това което пишеш.
На мен отстрани ми се струва перфектно Simple Smile

# 26
  • Мнения: 156
има хора, които тук се опитват да се изкарат перфектни, но всъщност не завиждам на никого, защото перфектни хора няма. каквото където да  пишат.  да си перфектен е химера. замисли се малко. ако днес тук е пусната една тема за коса и една за нокти. ако имам прекрасна коса и ужасни нокти. къде ще ми е по-кеф да пиша? кое ще предпочета - да пиша за красивата си коса, или за грозните си нокти? е, аз понеже съм смотана, ще пиша или и в двете, или нито в едната, НО има хора, които биха предпочели красивата коса и биха пренабрегнали грозните нокти... знам, че примерът може да се стори глупав на някого, но нека не го играем заблудени... няма перфектни неща. нито хора.

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Ако ще си се оплакваме, да си кажа и аз Mr. Green

имам да свалям още бременни килограми
бебето ми се буди всяка сутрин в 5.30
баткото ревнува, става все по-неконтролируем и ми е мъчно Sad
мъж ми работи 4-5 от 7 дни до 10-11 вечерта
същият започва да пуска шкембе Grinning
сексът ми е крайно недостатъчен, понеже заспивам преди да съм почнала

стана ли ти по-добре? Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 62 595
Като чуя думата "перфектен" направо ме втриса. Напоследък отвсякъде оставам с впечатлението, че всеки се стреми към някаква перфектност и кокетира с неспособността си да я постигне. Например, реплики от вида "не съм перфектната домакиня и жена, но пускам прахосмукачва всеки ден, мия с парцала, къпя се по 5 пъти на ден, винаги съм обезкосмена" и т.н.  Crazy

# 29
  • Мнения: 293
Аз пък се радвам на перфеционизма,който цитирате за Пасинет.
Но някога да сте видяли същата тя да се изтъква ? Не. Напротив - именно хората,които са мир със себе си,знаят какво имат и какво не , никога няма да се изтъкват по форумите.И аз се възхищавам на такива но в никакъв случай не им завиждам.Мога само да се стремя и аз към мир със себе си.Това е.
Но онези другите - дето се изтъкват - те сами си казват какво са всъщност....Да се изтъкваш,че си имотен,без проблеми ,че си едва ли не постигнал всичко като самодоволна свиня и на мен ми идва в повече но определено не се юркам с подобни потребители,защото знам,че в реалността не са това,което са тук.
За разлика от хората като Пасинет - които вярвам,че в реалния живот са също толкова симпатични ..

Паси , облизах те отвсякъде  Crazy Да не се възгордееш сега!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт