С малки деца на кафе??

  • 7 693
  • 179
  •   1
Отговори
# 165
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Моите не са от кротките и за мен това е Мисията невъзможна. Grinning

 За мен също. Peace
     

Ще, ще, ще стане възможна, като станат на 4-5, няма страшно Grinning.

# 166
  • Мнения: 5 940
На кафе никога не ми се получава, явно нещо не му е интересно. Става, ако сме заедно с мъжа ми и се редуваме някой от двамата да бъде с него, та той да си излиза и отвън.
 Затова пък редовно си ходим с детето за риба, отглеждаме си на едно място и зеленчуци, там също спокойно успяваме да си вършим работата, помага  Grinning

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 09:04 от valerie

# 167
  • Мнения: 2 149
Обикновенно сядаме на кафе за малко,бързо й омръзва и става.Няма как,ще тичаме след тях.Ще отмине и това Peace

# 168
  • Мнения: 1 761
Водя го навсякъде с мен-срещи с приятелки,пазаруване,работа по институции-навсякъде.
Дори на преглед е идвал с мен-чака ме пред вратата,докато изляза .
Винаги му нося някоя играчка.
Като беше в количка стоеше в количката,откакто ходи  по-стабилно сяда и ме чака.Детето ми ми има доверие,знае,че където и да отивам ще се върна.Винаги му казвам къде отивам и кога ще се прибера и си спазвам обещанията.
Сега ходим двамата,купувам му сокче или тортичка или палачинка и си хапва заедно с мен.
И двамата сме доволни.

Аз съм либерална майка-забранявам само това,което е опасно за него или вредно за околните.

# 169
  • Мнения: 719
Позволявам си кафе навън, когато сме заедно и с таткото, за да се редуваме, та поне 5 мин. да имам на спокойствие за една-две глътки... Crazy

# 170
  • Мнения: 1 298
Дъщеря ми е на почти 3 год. Откак се е родила е навсякъде с нас.
И на кафене, ресторанти, пицарии, пъбове и пр.е с нас.
Не намирам нищо странно в това. Винаги си намира компания, даже зад бара я пускат да разглежда.
Понякога и взимам книжки за рисуване за да се занимава с нещо.

А тук пък в България, ходенето по заведения е още по-лесно лятото.
Всичко е навън, има разни площадки наоколо.

# 171
  • Мнения: 398
Да бе особенно в България,това хич не го разбрах.Нашето момиченце е на 3 и трябва да кажа ,че нищо не я спира на едно място.Днес примерно седнах и за миг изчезна ,къде я намерих няма да ви кажа.То всяко дете не стои на масата.Понякога си мисля,че е по-добре без кафенце отколкото все да тичам да я търся,къфето в къщи.

# 172
  • Мнения: 5 178
Ходя с детето по кафета, по пицарии и събирания.. Е като прохождаше не беше от най-приятните изживявания, но периода минава..
Сега си щъка около мен, защото не стои на едно място повече от 10 мин.
Гледаме да ходим  в заведения с детски кътове, все пак удоволствието трябва да е за цялото семейство Mr. Green

# 173
  • Мнения: 232
Да, но повече от 20 минути не можем да се заседим.Гледам да има люлки наоколо,но и тогава не мога да седя.защото големите ужасно лудуват и ме е страх да не ги стъпчат малките.

# 174
  • София
  • Мнения: 3 820
С хлапетата, ако ходя на кафе, то ще е само за 10 - ина минути Mr. Green, затова като искам да се видя с приятели ги оставям на някой да ги гледа.

# 175
  • Мнения: 9 429
До момента съм нямала проблеми със сядането на кафе.
Ако евентуално замрънка я взимам в себе си и бързо овладяваме ситуацията. Laughing

# 176
  • Мнения: 1 008
Никога не съм била с детето на кафе.
От както е родена два пъти сме били
на ресторант с нея(където няма детски кът)
и не е било приятно,въпреки че детето ми
е от кротките.

# 177
  • Мнения: 1 473
От както е родено детето ни е винаги с нас, по заведения, магазини, гостувания, кафенета, хотели  и изобщо не е имало проблеми. Детето си седи в количката и в зависимост дали е време за ядене, хапва с нас или пък си играе с играчките, които му носим. Като беше бебе беше най-лесно, защото повечето пъти си спеше, а тогава поради липса на време и сили с таткото се хранехме основно по заведения. Може би трябва да уточня, посещаваме места където не се пуши или сядаме на вън.

# 178
  • Мнения: 306
А тук пък в България, ходенето по заведения е още по-лесно лятото.
Всичко е навън, има разни площадки наоколо.
В Холандия пушенето на обществени места не е разрешено (доколкото ми е известно). Опитай да заведеш детето си на пъб в Бг  Laughing

# 179
  • Мнения: 817
Сядала съм на открито заведение с детето, когато беше още бебе и не слизаше от количката. След това "висяхме" по площадките.
От едно известно време (на 4-ри е) възобновихме съвместното посещение на заведенията. Лято е и капаните в Бургас са доста привлекателни. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт