Рицарки на Бялото кантарче 04.06.2009 - ...

  • 23 377
  • 467
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 493
Вчера изядох света...днес ми цъфна...
Т-67, х-92, бюст- 90, бедро-53
Влизам в час
Закуска - 1 мляко с 3 ореха..

# 16
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Пиле , концерт не съм снимала , защото пишеше , че е забранено за фотоапарати , а аз съм изпълнителна . Обаче единияя моторист внесе фото на едно тайно място в дрехите си  Laughing ( изглеждаше мнооого надарен  Mr. Green ) и снима . http://picasaweb.google.com/dondonev/ACDC#

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 10:55 от рак пустинник

# 17
  • София
  • Мнения: 8 348
а малиииии, колко ме е яд, че го изпуснах тоя концееерт
а с тия снимки допълнително
на Металика беше готино, ама имаше твърде много младежи да ми развалят пахата


хъм, аз мерките - следващия път, че ся си знам само килата а те не са за споделяне
обаче заслабвам
не толкова килограмово, колкото обемно
и шкюмбето вече не върви пред мен
е тъй де, не много пред мен

таз сутрин пак на фитнес бя
вече не ми е толкова зор
и съ прежалих и един фетбърнър отмъкнах
ама не само с Лкарнитин, ами и други съставки, обаче си го забравих у фитнеса, та ще ги изреждам довечера, като си го забера


а сонщи малко изпущих работата
апнъх две ица с млечна салата
ама после апнах и един огромен домат с бая филе
ама свинско филе с тук там сланинка из него
та откъм качество бива, ама откъм количество.......

днес май ще е воден ден, че се успах и не сварих да закуся
кога е луната
отивам да я търся

# 18
  • Мнения: 493
Охх започна да боли...пих аулин..трябва да слизам да вземам кухнята..ще е тежко.
Обяда е кебапче-90гр , домат-200гр и дюканско сирене Peace
Пиша менюто, иначе няма оправия...
Водата малко наваксвам.

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 13:12 от Дандулина

# 19
  • София
  • Мнения: 1 642
Ей ме, наяден, гледал снимки и прочел  Flutter

Честита ни нова тема - аз мерки и теглилки няма да давам, щото са си същите, което ме радва страхотно много  Sunglasses Wink

Росе, много готино пътуване, хареса ми  Peace А колкото до гръдната обиколка - намирам я за много добра  Peace  bouquet

Пуки да ти кажа за кремовете - до кожа и ген си е момиче. Аз например съм много несериозна с мазилата, освен това си докарах беля с един крем и от една година не ползвам нищо освен да си почиствам лицето. Обаче, който ме познава и сега заслабнала пак няма да ми даде годините - е много народ ме познава, да потвърди. То верно, че да си дете-идиотче подмладява винаги, но и бръчките са ми съвсем поносими за възрастта. Аз лично съм против агресивното трутиране на кожат в млада възраст - поддържане да, но с много внимателно подбрани и леки продукти. А 13г. е време, в което аз лично мажех със спирт отвартни пъпки и ползвах бебешки крем  Joy

Мда!

Ядох - закуска - малко салам гарнирам със сирене и половин краставица
обяд - другата половина от краставицата с домат и сирене на салат, гарнирани с порция пиле с ориз  Mr. Green Бях забравила колко е вкусна тая комбинация
кафе - 1, вода - още няма литър, ама ще я гоня

Дете - здраво и на у-ще  Mr. Green
Мама - кисела и вкъщи

Казах си  Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 8 348
и аз да си кажа
кисела и на работа

един таратор
едно кифте с кайма
още половин таратор

туйто

ааа и много чай, кафе рядко и вода
като бебетата съм, на час притичвам в свински тръс до тоилетната

# 21
  • Мнения: 493
Следобедната закуска - череши

# 22
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 newsm78 Корсе що детето е на училище. Мойто е във ваканция.
Росито, с голям кеф ти гледам снимките. Ей сега пак повторих....
Цял ден се наливам с гореща вода. . Ако и това не помогне, повече няма да се пъхам в алтернативният подфорум  Crossing Arms

# 23
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
И аз на работа.
Цъкам си и си мисля като как да си вземам чедото от градина. Сутринта ме гледаха лошо и отдалече. Щото съм лоша майка и искам да почивам юли, вместо да си взема детето да го гледам целия август и поне половината септември. И попитах в Общината коя е дежурната градина, и може ли да ми запишат детето там, че в нашата градина не са и чували за такава.
Без да искам разкъсах опаковката на вафлата на Митко от нерва и я изядох. Иначе, обяда беше по план. И вечерята ще е така. Купих тиквички за салата. След малко изчезвам.

За какво се наливаш? Трепе апетит или топи мазнини вътрешно? newsm78

# 24
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
звам.

За какво се наливаш? Трепе апетит или топи мазнини вътрешно? newsm78

цялото състояние се подобрявало.......

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 18:06 от Дани_

# 25
  • Мнения: 1 488
Много съм работна и детето пак е болно и ми иди да се гръмна  ooooh! и с храненето съм на вие.Цял ден нищо.На обяд плод и вечерта към 17:00 обядо-вечерям и едва издържам до 9 и си лягам.Цунки от мен  Hug
 Hug

# 26
  • Мнения: 1 479
Привет, приятелки!
С яденето е супер и с физа също!
Готвя прясно зеле! Вчерашните манджи и двете се изядоха!
Нервя се за резултатите от матурата, че в нашата гимназия ги няма точките!
Митко ходи и после и аз говорих по телефона с даскалята - нямало ги!
Из цяла София и из цяла България са дошли и децата си знаят вече точките, при нас защо е така не - знам!
Не знам какво ме чака и много се притеснявам!
Да не ви пълня главите с моите проблеми

# 27
  • София
  • Мнения: 1 642
Добра ви вечер мацки!

Отчитам хранене със спаначена супа в 5ч, ще ям евентуално и в 8-9ч пак супа и бира  Mr. Green

Дани аз съм майка с бонус, нашите деца са до 15 юни още от първи клас, заради езиковото обучение  Mr. Green Пак заради него всяка година се държат безумни годишни изпити тип матура - бонус - детето свиква с тез неща, а майка му свиква да не се притеснява  Mr. Green Mr. Green което препоръчвам и на Евича   bouquet

Толкоз от мене засега, че детето е навън. Отивам за туба вода и ви подсещам да пиете  Peace

Лекинка и пак ще дойда  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 697
Хоп троп Simple Smile Леле привиждат ми се пилета да знаете Wink Ама като виждам, че има резултат и се кефя и стискам зъби Simple Smile В събота ще напразарувам малко по-разнообразно.

# 29
  • София
  • Мнения: 8 348
завърших яденето с един домат със сиренце
това е

кой ял, ял, утре пак

не е хубаво зеленчука да е за вечеря, ама в офиса няма де, и затова мога само вечер
ще пробвам доматето от кръчмата до нас, ама не съмнява

Общи условия

Активация на акаунт