Може ли мнения за д-р Боян Георгиев, Майчин Дом Варна

  • 9 819
  • 8
  •   1
Отговори
  • Burgas
  • Мнения: 214
Здравейте! От Бургас съм и искам да раждам в МД Варна. Насочила съм се към д-р Боян Георгиев, никои не ми го е препоръчвал, така реших, но нямам достатъчно инфо за него. Може ли да се включат майчета раждали при него.
Предварително благодаря! Hug

# 1
  • Мнения: 62
Здравей Jujka , аз не съм раждала при д-р Георгиев,но ако се разровиш в нета ще намериш доста мнения за него и мисля само добри.За съжаление аз се запознах с него при лоши обстоятелства когато миналата година бях бременна,но загубих бебчето си в 3ти месец, ходех на ЖК при жена му д-р Евгения Георгиеваи ,той присъстваше на няколко мои прегледа и беше много внимателен Wink.
Пожелавам ти успех и дано се включат мамчета с повече инфо Wink.

# 2
  • Мнения: 485
http://maichindom-varna.com/article.php?ref=art_ag


 на мен също ми го препоръчаха едно мамче тука от форума а и като се разрових видях доста добри отзиви чесно казано ... решила съм този месец да си запазя един час при него .

# 3
  • Burgas
  • Мнения: 214
Аз си запазих час за края на месеца във Варна Peace Хриси и аз като тебе ходя при Дорийска на ЖК Thinking

# 4
Здравейте бъдещи мамчета!За д-р Георгиев от Майчин дом - Варна мога да кажа само хубави неща.Преди две години и половина родих при него сина си,преди това ходих 6 месеца на прегледи.Първоначално имах проблеми,но благодарение на него всичко потръгна.Много е внимателен  и нещо като "претупване" при него няма.Няма по-усмихнат доктор от него в болницата.На всички пожелавам късмет и здрави бебенца!

# 5
  • Мнения: 2 898
Имам впечатления като опериран пациент в болницата.Той беше дежурен през нощта след операцията. Много внимателен и стриктен.

# 6
  • Мнения: 187
Въпреки, че темата е от преди доста време бих искала да се включа и аз с мнение за д-р Георгиев!
Преди време и аз търсех информация за него и открих много малко мнения, НО за сметка на което САМО положителни! Нека да го кажа по друг начин: той е моя ангел пазител!
Първо той ми беше наблюдаващ бременността и правеше впечатление на много положителен и мил човек! Винаги беше в настроение и се шегуваше! Като лекар мога да кажа само 100% професионалист! Винаги отговаря на въпросите и е много внимателен! А бе с него бременността ми беше много по-интересна и забавна!
За мен обаче по-важна фаза беше тази на раждането! В крайна сметка тогава една жена има нужда да се чувства в сигурни ръце! На всички ни се иска да родим бързо и безболезнено! За щастие на 95% от жените им се случва да родят нормално и без усложнения! Но за малка част като мен нещата се объркват! И именно тогава лекари като д-р Георгиев са най-нужни! Няма да влизам в подробности, но само искам да споделя, че той ми спяси живота!!! Заради него и екипа в Майчин дом Варна днес моя син има майка! Заради него днес аз съм тук!
Та като завършек на поста ми искам да кажа: Изберете си д-р Георгиев! Зная, че няма мъгьосници и че и лекарите са хора, но в моя случай д-р Георгиев е магьосник! Този човек ме върна от онзи свят! Дълго се чудех как да му се отблагодаря, но за съжаление не можах да измисля нещо, което да е поне наполовина стойностно като това което направи той за мен!

# 7
  • Мнения: 485
Аз също съм при д-р Б.Георгиев и за сега съм изключително доволна чувствам се в сигурни ръце а това е най-важното . И аз като  the1 - и моята бременност е доста забавна , прегледите ми при него минават толкова весело ,всичко обеснява шегува си се абе доктор НОМЕР 1 етой ! ! !  newsm10 newsm10

# 8
  • Мнения: 202
за д-р Георгиев мога да кажа само хубави неща.Той ми води ЖК и има прекрасно отношение към пациентките си.

Общи условия

Активация на акаунт