Защо българският мъж е толкова взискателен?

  • 24 307
  • 596
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 477
Българският мъж си е наред, но ти имаш проблеми със самочувствието, от там може би и с поведението пред мъжете. Не може да излизаш от вас с убеждението, че "няма къде да се залепи мъжкото око" и да очакваш да се лепне ...

За братовчедка ти - ако тук се е движела в определен кръг от хора, рядко се е запознавала с нови и е била вътрешно убедена, че така или иначе вече имат изградено мнение за нея, а там изведнъж се отпуска и се държи уверено, резултатът е ясен  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 841
Мургавичка, пълничка, некрасива, в Англия... няма как да не "върви". Във Франция или Италия шансовете и биха били като в България - слаби.

Шегувам се. Много хора "разцъфват" като сменят обстановката - човек се дистанцира от комплексите си, от страховете си, от миналото си, заживява с мисълта за ново начало, започва да се държи по-свободно, по-позитивно... Променя му се излъчването и... воалА!
Не мисля, че "българският мъж" (доколкото изобщо има смисъл подобно обобщение) е взискателен.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 984
Хората, не само мъжете и не само българските, усещат, кога един човек се чувства ОК със себе си и кога не. И в общия случай хората са привлечени от други индивиди, които живеят в мир със себе си.
Ако на челото ти е изписано, че търсиш мъж, ако цялото ти поведение внушава това и ако толкова изгаряш от желание да имаш мъж до себе си, то толкова повече намаляват шансовете ти да се случи точно това.

# 18
  • Мнения: 156
според мен не опира до взискателност. внуши си повече самочувствие и си намери интересни занимания - тогава едва ли мислите ти ще са в посока красота, външност и взискателност. просто се постарай да се направиш щастлива и да се заобичаш, не се занимавай с  разсъждения  за толкова преходни неща. ясно е, че за някои жени външността е и винаги ще е идея фикс. не ставай от тях, защото в живота има много по-ценни неща Wink. казва ти го една некрасавица, но негрозница-добре-че.  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 8 275
Защо българският мъж е толкова взискателен?
- Защото и жените са толкова взискателни.

"Ако не си 1.75, с дълги крака, зноен бюст, големи топли очи и пълни устни, с хубава кожа и коса и стройна като фиданка"....  е
това ме уби, ние дето не оговаряме на твоите критерии за красота (щото това определение и на някои мъже не се харесва) според теб от къде деца имаме, със сигурност не е непорочно зачатие.

# 20
  • Мнения: 3 371
определено е взискателен  Peace.
или поне тези мъже, които познавам.
малцина са готови да направят компромис с визията на жената до тях.
не знам защо е така и не съм се замисляла над проблема, защото съм отдавна омъжена. просто ми прави впечатление.

# 21
  • Мнения: 1 425
Имайте предвид че англичанките са доста грозноватички, за сметка на това доста надути. Та англичаните е нормално да харесват българските жени - хен са по-хубави, хем с по-добър характер от техните. А иначе българите сме наистина малко разглезени, че тук има доста хубавици   bouquet   bouquet   bouquet
Но зависи до голяма степен и сред какви хора се движиш. За съжаление сред по-младото поколение много и от мъжете и от жените са доста ограничени и обръщат внимание само на външните показни неща (всеки си знае на какво точно), а не обръщат внимание на характера на другия.
Но винаги има мъже и жени за който е по-важно човека да има добър и ведър характер, отколкото как изглежда, така че не се отчайвай.  Peace
Има достатъчно мъже които харесват малки цици. Wink А ти трябва да си мислиш, че си стройна и елегантна, ане че си плоска Stuck Out Tongue

# 22
  • Мнения: 6
"Има достатъчно мъже които харесват малки цици."

Де ги???????? Crazy

# 23
  • Мнения: 156
имам двама приятели, които са ми казвали, че предпочитат с малки Mr. Green. и имам и 3-ма, които са от т.нар тип "цицоман". всякакви има Grinning

# 24
  • Мнения: 17 546
Заговорихте за проблем със самочувствието на жената, но то важи и за мъжа със същата сила. То е следствие отново от отношението на майката към детето, било то момче или момиче. Ако майката, дори подсъзнателно, внуши на детето си, че то е не толкова хубаво като другите деца, това ще му пречи и ще го тормози цял живот, дори и да не се сети от какво се е породил този проблем. Ако пък прави обратното, а детето не е надарено от природата с повечко физически данни, то бива оплювано от другите(като порасне), че видиш ли колко е грозна, пък какво самочувствие има. Но за оцеляването на човек в днешното общество, това е по-добрият вариант. Най-добре е да имаме реална представа за себе си и ако не сме възпитани в самочувствие, това да не ни пречи, като се доверяваме на възможностите си и сме отворени към хората. Ако пък видимо не сме най-слаките лица, да осъзнаем това и да не ставаме смешни с представянето си като неземни красавици или красавци, и отново да разчитаме на знанията си и свободна комуникация с хората.

# 25
  • Мнения: 3 641
"Има достатъчно мъже които харесват малки цици."

Де ги???????? Crazy
Е, по-добре малки и стегнати, отколкото някакви увиснали меса Peace

# 26
  • Мнения: 2 388
"Има достатъчно мъже които харесват малки цици."

Де ги???????? Crazy

"Интелигентните мъже харесват жени с малки гърди".
И друг път съм го писала. Не е моя мисъл. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 17 546
Е, по-добр емалки и стегнати, отколкото някакви увиснали меса Peace
Да, по-добре е, но дали изборът на "увиснали меса" е собствен избор или избор на природата? Изключвам възможността за пластична намеса, която дава някакво право на избор, относно външния вид. Дали удачен или не, това е друг въпрос. Доста е грозничко да се изкажеш така. Животът поднася доста изненади ...

# 28
  • Мнения: 3 641
Е, по-добр емалки и стегнати, отколкото някакви увиснали меса Peace
Да, по-добре е, но дали изборът на "увиснали меса" е собствен избор или избор на природата? Изключвам възможността за пластична намеса, която дава някакво право на избор, относно външния вид. Дали удачен или не, това е друг въпрос. Доста е грозничко да се изкажеш така. Животът поднася доста изненади ...
Не съм искала да прозвучи грозно, а да покажа на авторката,че при нея може би нещата са много по-добре. В смисъл да се види под друг ъгъл и дасе харесва по-вече

# 29
  • Мнения: 2 448
"Има достатъчно мъже които харесват малки цици."

Де ги???????? Crazy
Е, по-добре малки и стегнати, отколкото някакви увиснали меса Peace

Е, това е въпрос на гледна точка, навремето имаше една водеща от Голите новини снимана за Плейбой, самата увисналост и бяха циците, но пък явно не само тя,но и много мъже я харесват.

Едно е само сигурното, жена, която навира в очите на мъжете своите комплекси, не е от харесваните.

Общи условия

Активация на акаунт