световъртеж

  • 8 542
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Най-вероятно е от кръвното.
В жегите и на мен ми се случваше ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 240
Благодаря ви момичета може да сте прави може да е от кравното, защото от както съм бременна съм с много ниско кравно .Но мисля да ви послушам и да направя една консултация макар ,че моята лекарка последния път ми каза ,че вече не и се работело и другия пат щяла да ми обарне повече внимание .Абе какво да ви говоря лекари затова ни приинуждават да се ходи по частници.

# 17
  • Мнения: 998
При мен с предишната бременност беше така.Тогава имах проблеми с кръвното
и с хемоглобина-беше доста паднал ,но най-вероятно е било от кръвното.Добре
е да имаш апарат да си го следиш сама и в такива моменти на световъртеж да си
го измериш ,за да знаеш на това ли се дължи.

# 18
  • Мнения: 1 107
моята лекарка последния път ми каза ,че вече не и се работело и другия пат щяла да ми обарне повече внимание .

как не я е срам! Поне да не казват на глас това, което си мислят Sad

Дано се пооправиш и не ти се налага много да се доближаваш до въпросната "лекарка"!

# 19
  • Мнения: 2 110
Възможно е да е от кръвното .
При мен за съжаление се оказа вестибуларния апарат .

# 20
  • Мнения: 194
Имам същия проблем, но през цялата бременност, няколко пъти си и припадах, направо ми причернява...оказа се, че имам анемия и ниско кръвно (50/80). Препоръчаха ми да пия повече течности и желязо. Все пак причините може да са и други, но със сигурност трябва да се направи изследване на кръвта и да се следи налягането (както по-горе е написано - и при високо кръвно, и от вестибуларния апарат може да бъде...)

# 21
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Като бях бременна със щерката също ми се виеше свят от ниско кръвно. Сега пак ми става така от време на време, но като усетя, че ми премалява и пия кафе. Поне при мен помага.

# 22
  • Мнения: 9 429
Възможно е тези неразположения да се дължат на кръвното.

Общи условия

Активация на акаунт