Лятото дойде, ще ходи на море сладкото хлапе

  • 17 439
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 39 758
На мен ми помина малко. Ама какво да правя... в детската стая не можеше да се влезе. Всички видове играчки, които имаме (а те не са малко) са някъде пръснати по пода. Дияна гледа с влажен поглед и казва "не съм виновна аз" или "не аз ограждам Алекс с играчки". Ще научи и Алекс, че каквото хванеш, можеш да го разгледаш, и после да го метнеш някъде. Тогава наистина ще си стегна багажа.

А за четенето на Дияна... прочете 1вото писмо от "Патиланци" и поиска почивка. И почивката й се проточи.

Аз ги помолих да ме оставят малко на спокойствие, все едно ме няма. Ама не става. Джони не знаел колко мазнина да налее във фритюрника. Обясних му, че има чертички с означения "min" и "max" Simple Smile
Преди малко и Дияна и Джони в дружен глас подеха "помощ", т.е. пълен памперс. На Алекс му е хубаво по голо дупе, друскаше се. Не обича памперсите май. Ама и те сигурно запаряват. Слагам му памперса. Залепвам лепенката, докато залепя 2рата, той е отлепил първата.
Прави се на смел. Стои прав и се държи с една ръка за пръстите ми. В един момент решава да се пусне, за миг (секунда-две) стои прав и след това поема в хоризонталата.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 711
Здравейте, ние сме тук. Май няма да ходим в Сандански преди морето, че мъжо има да посреща едни чужденци тази седмица, а другата няма за кога вече. Ще ходим по жегите май там Simple Smile
Да ви кажа сега за Превенара... сложихме го в събота и за сега не съм усетила никакви странични реакции, освен, че миналата нощ Лора се събуди на 2 пъти и беше малко неспокойно, но като и дадох Панадол и спа после до 9. Вчера и двамата бяха в страхотно настроение и по цял ден се хилеха... днес също са така и явно много добре я понасяме тази ваксина, въпреки че докторката каза че била тежка по принцип. След 2 месеца ще сложим още една доза.

Мидичке, ти мислиш че от кашата не качва ли? Може да й слагаш хляб за разнообразие Simple Smile

Дани, АнМари, не се ядосвайте на каката и баткото... то на кое дете му се чете.

Аз май ще трябва да купувам още една количка за кукли. Дани тотално я е приватизирал и си вози колите вътре, а Лора преди малко пристига при мен, гушнала си бебето и ме гледа тъжно. Ама той е много лош, нали е по-силен и всичко й взима, а тя милата се примирява.

Приятен ден на всички, аз днес пак ще съм навън, че мисля да ги заведа до хит да пробваме едни джапанки в магазинчето и после да поиграят на пързалката докато напазарувам, че в нашта градинка са пръскали за кърлежи и днес пак няма да можем да отидем там.

# 47
  • Мнения: 6 604
Добро утро Hug.
Закуската е сервирана  chef:
Вчера си изпрах количката ,че цялата беше мазна от Пом бер Sick. Изглежда вече е суха и дано е така ,че няма с какво да отидем за кухнята.
Иначе при нас нищо ново Whistling. Температура няма,но всяка сутрин се събужда много жадна #Crazy. Пие по около 100-150 мл вода ,което за нея си е много. Предполагам ,че е от жегата ,защото в детската стая наистина е много топло Thinking.
Да ви питам нещо-вие слагате ли физиологичен разтвор още в носа? Аз взех да  слагам сутрин и вечер ,но от 2-3 дни взе да повръща по малко все едно сополи. А странното е ,че нито сумти,нито носа й тече. ТА се питам дали не е от разтвора newsm78? Още повече ,че го слагам преди ядене. Но пък вчера го сложих сутринта ,а тя повърна на обед. Ох,съжалявам ,че ви занимавам ,но вече ми писна #Cussing out . Ако са тъпите кътници да излизат вече и да се приключва. Но като си знам късмета сигурно ще ни мъчат 2-3 месеца.
Дано този път извадим късмет Praynig.
ХЕлче-радвам се ,че няма проблеми с ваксината. Целувки на малките сладури Heart Eyes
Дани-какво стана със съседа?
ЛЕк и прохладен ден Hug.

# 48
  • София,
  • Мнения: 4 267
МИдичка напарво ми потекоха лигите, ако знаеш как съм гладна, нито съм закусила, нито кафе съм пила, сутринта само си го направих и си ме чака на масата на компютъра Mr. Green ТИчахме сутринта да си взема паспорта, че трябваше още миналата седмица, ама нали бяхме в болницата, а пък нали ще ми трябва вдругиден, а после и до банката, щото една овца там забравила да ми даде един договор още от октомври месец, пуснах си онлайн банкиране на сметката дето ми превеждат парите от НОИ, та да мога да си ги проверявам от вкъщи, и онази не ми даде договор тогава, и сега явно някой и оправя бакиите, един господин вчера ми се обади и днес минах да си го взема - беше много внимателен и отзивчив.
А със съседа нищо нестава засега - всичко е в застои, уви, снощи пак имаше изпълнения, просто незнам как ще е занапред, мъжа ми е бесен вече,  #Cussing out дано го изгонат, щото иначе ще го  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

ХЕлче днес гледах прогнозата за Сандански и 36 градуса направо ми се видяха ад, добре, че сте си останали в София.
ТО сега в жегите няма смисъл да ходите там, много е топло. 
Айде аз ще я нахраня първо Вероника и ще я сложа да спи, после и ние ще хапнем с Ицко и пак ще пиша, а имам и багажи да оправям, още нищо не съм приготвила. newsm78

# 49
  • Мнения: 6 604
Пфу,и тук е страшна жега sweating.В 10.30 излязохме за кухнята и щяхме да откачим. Затова и бързо бързо се прибрахме. МАрия вече спи и аз съм се отдала на малко релакс. После може и малко упражнения да направя ама зависи дали няма да ме домързи Mr. Green
И аз ще си правя още едно кафенце,тъй че да пием заедн Hugо.
Ако има още желаещи -да заповядат.  lalalala

# 50
  • София
  • Мнения: 39 758
Мидичке, кафето е прекрасно Simple Smile

Дани, да не оправяш багажа в последният момент? Аз обикновено така правя. Вадя дрехи, после ми се виждат много. И започвам да прибирам обратно в гардероба Simple Smile
Банкирането е наистина удобно. Нали се бях ядосала на a-pay. Взех си ТАН кодовете от банката и сега действам през банкирането.

Хелче, и на мен ми се струва доста горещо в Сандански през лятото. Ние мислехме миналото лято да ходим, ама мъж ми се отказа... заради температурите.

Как са останалите обитатели на темата?

Снощи беше ужасно гореща нощ. Алекс беше по памперс, завит с шал (тензухен, нещо като арабските, ама тънък). Косата му беше като току що окъпана. В 3 през нощта го вдигнах да му бърша косата, смених и долния чаршаф.
Сега нещо не иска да яде.

# 51
  • Мнения: 983
И аз съм с вас на следобедно кафе  lalalala

# 52
  • София,
  • Мнения: 4 267
Абе то се е видяло че и аз ще си правя кафе, ама мисля и да погладя, обаче в тая жега включва ли се и ютия, ще ми се свари мозъка.  Sick
Ан - МАри още нищо не съм приготвила, мисля като се събуди дребната и тогава да извадя големите куфари и да почвам да трупам вътре, като изгладя сега то друго не ми остава. Rolling Eyes

ДА доста хора се позагубиха отново, ГЕрито пак изчезна, Силванка и тя се скри, дано пишат скоро и всички други мами

# 53
  • София
  • Мнения: 1 711
Мидичке, мисля и аз да се присъединя към следобедното кафенце. Ще си правя фрапе, че в тази жега...
ето който иска да заповяда

И при нас е много топло, но когато ни няма през деня пускам климатика в детската и така после повече от 23 градуса не става в стаята. Иначе като се напече и после няма охлаждане цяла нощ.

# 54
  • Мнения: 6 604
Хелче-благодаря за фрапето  bouquet. За мен-без захар Wink.
Много е топло бе ,да му се невиди Tired. Мисля вече да будя МАрия,че голям сън му удари. От 12.30 спи Crazy. Ама пък е още топло за разходки навън.
Дани-вие кога ще заминавате ,че забравих Embarassed.
ХЕлче-а вие кога сте на море?
Стискайте палци за четвъртък. От сега ме е затресло Praynig.

# 55
  • Мнения: 41
Здравейте и от нас Hug
 Няма нищо ново при нас. Само си мечтаем за слънце и жеги тука. Дъжд и слънце се редуват, та и вятър в добавка. Излизаме на разходки или по скоро кучето да разходим ,ама на пребежки между преваляванията, то това и разходка не е Cry
 Дани като стягаш багажа не забравяй затворени обувки и жилетки или пуловери. Разбрах , че ще ходите в Германия, ама не разбрах къде точно. newsm78 Но, ако е близо до Белгия се приготви неща и за дъжд и доста по- хладно време. Тези дни е не повече от 20° през деня , а вечер падат температурите и до 5-6°. cold Абе направо си треперим , преди няколко дни и парно включвах.
 Весело изкарване  Hug
 Мидичка аз май пропуснах за какво трябваше да стискаме палци newsm78. Но да знаеш имаш едни от мен fingerscrossed
 Прохладен следобед  желая на всички Hug

# 56
  • София,
  • Мнения: 4 267
НИе ще летим в четвъртък сутринта рано рано в 6 е полета, но утре ще караме първо Вероника при баба и.
Иначе ме предупредиха и мен, че е доста студено там и че няма смисълда си взимаме сандали и къси панталони, повече дебели блузки ooooh!. Ицко вече си стегна багажа, ама си мисля вярно да му сложа и дебелата жилетка и още една две по дебели блузки, иначе той си е сложил всичките тениски Blush
ЩЕ сме в Берлин, там живее братовчед ми.
Айде продължавам с багажа Mr. Green

# 57
  • Мнения: 983
Дани, сестра ми се върна в събота от Хановер с пуловери и жилетки....Та наистина е студенко, де. Ама това едва ли ще ви попречи да си изкарате хубаво  Peace В Берлин е страхотно, има толкова неща за разглеждане, пък и сега е сезона на бирата...вярвам, че няма да скучаете   Wink  Плюс е също така, че ще избягате за малко от жегите тук  Wink Спомням си една година, когато лятото й бях на гости, не бях подготвена с подходящи дрехи и почти два месеца изкарах с един нейн пуловер  Confused Защото кой да предполага, че юни и юли ще е такъв студ  Rolling Eyes

Midi4ka* , стискам палци и вярвам, че няма да има никакви проблеми  Peace

Гери верно, че пак изчезна. В това хубаво време вече трябва да открили плажния сезон  Mr. Green

# 58
  • София
  • Мнения: 1 711
Мидичке, и аз съм пропуснала за четвъртък... къде ще ходите? Ще стискаме иначе палци, за какво сме тук  Hug
Ние заминаваме на 21ви за морето и на 30ти се връщаме. Ще видим обаче как ще бъде с Лора, сега като ходим със сандали и въобще неиска да ходи в пясъка, а влезе ли й малко и изпада в паника. А за мокренето да не говорим какъв ужас е... днес бяхме в двора на свеки и там Дани с племенника им бяхме напълнили по един леген с вода и беше голямо плискане и кеф, а Лора въобще не се доближи до тях... Thinking ще видим какво ще я правим Simple Smile Но може и добре да е така, Дани го слагаме в един басейн да се плицика, Лора на кърпата да не се намокри и изцапа и аз евентуално ще почивам  Sunglasses  grinning039

# 59
  • София
  • Мнения: 39 758
Бяхме на късна разходка и беше супер.
Алекс има 2ри зъб, горе. По диагонал на 1вият зъб долу. Като избие хубаво горният ще е голям образ Simple Smile Опитах се да му проверя основно устата, ама шава и не дава. Май за сега е само 1 зъб.
Дано почне да папка. Днес кара само на АМ и кисело мляко. Следобед в киселото мляко сложих малко каша, да не е само мляко.
Сега е кисел. Спи му се (беше заспал по време на вечерята), но реве в леглото и само се върти. Може и топло да му е, може и зъби да го мъчат.

Общи условия

Активация на акаунт