Отговори
  • Мнения: 66
Здравейте на всички!Аз сам нова в този форум,т.к. скоро забременях.Сега съм в началото на 4 месец и се чудя как ще изглеждам през останалите месеци.Много ми е интересно да видя снимки на други майки през бременността,за да видя как се променя корема на всяка една с нарастването на бременността.Тъй като това ми е 1-ва бременност и ми е много любопитно!Ще се радвам ако качите свои снимки,като напишете и на коя снимка в кой месец сте.Благодая предварително!

# 1
  • Мнения: 1 008
Аз,като бременна бях изключително грозна,
не че сега съм първа красавица, обаче тогава
не приличах на себе си. За това и имам само
2 снимки-едната в 4ти месец (изглеждам в осми)
и другата в 9ти (изглеждам слон). Ако не забравя
довечера ще покажа поне едната.

# 2
# 3
  • Добрич
  • Мнения: 72
Тези снимки са правени в началото на 9 месец,на 10.02,а родих на 27.02-http://www.album.bg/evelda/?upload_done=1 Grinning.Сега ми е мъчно за коремчето Peace.

# 4
  • Мнения: 66
О.К.Благодаря на всички,но няма ли някой,който се е снимал и през другите месеци-например през 5,6 и 7 защото в деветия месец вскички са с много големи коремчета,което е напълно естествено,но аз искам да знам през по-ранните месеци как изглеждат коремчетата ви!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ще видиш как изглежда твоя корем , всяка бремнна е с различна структура, кг. и на всяка различно и личи.Влез в отчетни , там има албумчета и им разгледай коремите , но аз мисля , че и да видиш при теб ситуацията ще е друга.

# 6
  • Мнения: 66
Да знам,че при всяка жена е различно,но просто ми е интересно за това питам!Мерси за отговора все пак!

# 7
# 8
Аз съм в началото на вторият месец и все още не ми е чак толкова голям корема колкото вашите Heart Eyes...Но обещавам ,че като попорасне малко повече ще го снмима и ще кача снимки! Peace

# 9

Общи условия

Активация на акаунт