Туристически походи

  • 24 034
  • 184
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 155
mdonkova, казала съм да имат предвид и теб с децата Предполагам най-късно във вторник ще ти дам подробности Към нашата група има и други кашкавал туристи - леля ми, майка (иначе са много навити) и племеника Така че няма да е от трудните, но със сигурност ще е юли

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
kloi за номер 30 си мислех аз

# 17
  • Мнения: 11 908
Хайде и аз при феновете на екскурзионните летувания!Не съм ходила повече от 10-12 години на такъв поход и не зная какно е състоянието на хижите.Иначе носенето на раницата не ми е било проблем, то не е като да носиш багаж в ръцете си.Но състоянието на хижите май е доста отчайващо, всъщност не зная, но тогава имаше доста занемарени.Ако не е много стръмно и високо, ей сега тръгвам!

# 18
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Ние май наистина ще се съберем група  Laughing
ох и на мен ми се иска да се присъединя ... само тази пуста раница много ме притеснява  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 11 908
Не е толкова трудно носенето, ако е добре разположена върху раменете не се усеща.Е, все пак трябва да се съобразява тежестта и с възможностите.Във всеки случай по-притеснителен е тежкият маршрут/ напр. ако е повече от 4-5 часа/Ах, как искам и синът ми да тръгне по баирите!Тази година имаме планове/ пак за планина/ но другото лято или защо не още пролетта, живот и здраве,  да вземем да заформим едно форумско екскурзионно?

# 20
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Аз съм за  Peace
Ама няма ли някой, който да даде прясно инфо, за която и да е хижа?

# 21
  • Мнения: 155
честно казано хижите не са в най-добро състояние Аз лично ги деля на чисти и мръсни В края на краищата нека децата ни да видят, че има интересен живот и без луксове Все пак 5-6 дена се издържа
Аз като получа информация за нашия маршрут ще ви пусна инфо, които иска да тръгва с нас

# 22
  • 7800
  • Мнения: 243
Ами аз от Януари до сега съм ходила в няколко старопланински хижи и мога да кажа, че във всичките беше топло (студените месеци) и имаше топла вода за къпане. Освен това почти навсякъде предлагат топла супичка, омлет и разни други цивилизовани манджи. Най- ми хареса, че има и бира, 'щото още не са измислили такава на прах.

# 23
  • Мнения: 239
ТУК ИМА НЕВЕРОЯТНО много фенове -планинари,на къмпинга,на планинските походи и т.н. Разрови се в темата за покоряването на планини и върхове.. Има вече 2 големи теми...

# 24
  • Мнения: 884
http://www.zigzagbg.com/  изпитана и  много добра компания . Препоръчвам.

# 25
  • Мнения: 155
момичета, тръгвам на 18 юли по маршрут 30 от сайта на БТС  Party Така че който иска да се включва Маршрута е подходящ за деца (изрично е попитано) Включен е пълен пансион - закуска, обяд и вечеря и преспиването в хижите 

mdonkova ако още си навита, потвърди ми Аз на лични ще ти пусна как да си платиш капарото в Пловдив (искат 30% от 188 лв, намалението за деца е 5 лв  hahaha )

# 26
  • Мнения: 811
Със сигурност маршрут 30 е подходящ за деца. Преди 3 години в групата ни имаше деца на 7, 9, 10 и 12 години - всички се справиха без проблем. Само последния преход е по-дългичък.
Тази година ще ходим през август по маршрут 31. По-дълъг е с два дни, но казват, че е много живописно.
Само още се чудя дали да вземем и синковеца /5 год./ newsm78

# 27
  • Мнения: 155
Мам-Ам благодаря ти за пояснението И аз се загледах по 31-ви, но догодина Аз съм голям фен на Пирин и ми се иска там да подрапам, но да видим сина как ще се справи с по-ниска летва

# 28
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Някъде има ли карта на маршрут30 и на хижите ?

# 29
  • Мнения: 239
Виж каква хубава снимка имаш с този тангентор- остави хижите и дай маршрута до там Simple Smile
 Аз така и не разбрах какви маршрути искаш -просто от хижа до хижа ли или всякакви планински дестинации. Най-хубавото нещо са екопътеките!!!

Общи условия

Активация на акаунт