горска пътека на приказките

  • 7 725
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Снимки от горска пътека на приказките
http://visit.vratza.com/index.php?r=zabelejitelnosti/d2923/d2925 … d3701&lang=bu
А това са подробности за маршрутите и екопътеките около Враца
http://visit.vratza.com/index.php?r=zabelejitelnosti/d2923/d2925 … d3170&lang=bu
Аз съм пристрастна, но наистина Врачанският балкан е много красив и си заслужава човек да го види.
А това е увеселителен парк"Приказката"
http://visit.vratza.com/index.php?r=zabelejitelnosti/d5658&l … =zabelejitelnosti
Моят син обича да ходи там.
Много се впечатлих и ще замисля едно посещение до там.

# 16
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Какво е работното време на увеселителния парк "Приказката"-от публикациите разбрах ,че работи само събота и недела,но от колко до колко...

# 17
  • Мнения: 1 212
Това което е на снимката, (тази горска пътека)  в сайта не е ли бившата "Врачанска Еко пътека"  Thinking ?
Ако е тя - да , дори много по-слабо устроено мястото е много живописно, уединено и приятно  Peace

# 18
  • Мнения: 103
Увеселителния парк работи събота и неделя от 10 до 19ч. , но може би вече работи и през седмицата, но не му знам работното време.

# 19
  • София
  • Мнения: 9 857
И ние сме ходили в увеселителния парк.За съжаление само веднъж,направо ме е срам,защото и двамата с мъжа ми сме врачани.Много е хубаво,а в жегите е чедусно място за разхлада.Препоръчвам. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 888
Днес бяхме там - разхождахме се, правихме си пикник и непременно посетихме пещерата. Много красиво е!

# 21
  • Мнения: 22 430
Да, много е красиво, не знам за дете на 4г дали е подходящо, не мога да преценя. Има доста стръмни участъци и по принцип целогодишно е леко влажно там.
Но непременно отидете на пещерата Леденика. ))))

А относно парк Приказката, има подобен парк изграден и при Съевата дупка, мислим да го посетим сега края на август, защото когато ходихме февруари не работеше, а и беше страшен студ. )))

# 22
  • у дома
  • Мнения: 7 141
В събота твърдо сме решили да идем до Леденика,може ли някой да ми обясни къде точно(от коя част на Враца) е увеселителния парк...

# 23
  • София
  • Мнения: 9 857
Увеселителния парк се намира,ако идваш от Сф,точно преди Враца,на отбивката за село Паволче.
А Леденика е в другия край на Враца,излиза се от града по посока село Згориград.

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В събота твърдо сме решили да идем до Леденика,може ли някой да ми обясни къде точно(от коя част на Враца) е увеселителния парк...

След х-л Хъшовете, по пътя за Околчица, доколкото можах да разбера. Все още не сме били... срамота  Blush

# 25
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Мерси,момичета,ние ще влезем от противоположната на София посока-от Монтана,но все пак успях да се ориентирам къде е...

# 26
  • Мнения: 103
Най-накрая успях да отида до Враца. Да разкажа накратко: много се разочаровах от горската пътека на приказките. Беше толкова изоставено всичко и изпочупено, както и обрасло, че едвам се минаваше. Ако не бях с мъжа ми щях да умра от страх само с детето.
Но пък много ни хареса в пещерата "Леденика". На малката й беше много интересно и препоръчвам да я посетите.
За увеселителния парк нямахме време.

# 27
  • Мнения: 1 879
Благодаря на всички за информацията и линковете,  mrstraetz

 решила съм да отидем през септември. 

# 28
  • Мнения: 989
Едни приятели ходиха там преди 2 седмици. Изкарали са си страхотно, а малката се е забавлявала страшно много. Показаха ми и снимки - чудно местенце... Планувам и ние да го посетим другата седмица и после ще се включа с отзиви.

# 29
  • Мнения: 7 640
от каква възраст, според вас е пододящо за деца там? За колко време се минава маршрута?

Общи условия

Активация на акаунт