® Португалия - тема № 10

  • 12 082
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 693
Доре честит рожден ден на синът ти, много здраве и късмет му желая и на теб и на майка ти   bouquet

# 31
  • Португалия
  • Мнения: 3 945
Хей,здравейте Hug
Доре, много на патерици ,но от сърце- да са ти живи и здрави майка и син,  и да им се радваш много  bouquet

Нищо не пишете!
Ние сме малко по пътищата последните дни- имахме гости-но ходихме да ги вземем от Севиля, а после си заминаха сами.Та  затова не съм се разписвала тук скоро.
Вкъщи си имаме нови забавления- басейн и надуваем батут, та малко по-бързо ми минава деня!
Само търча напред-назад по маймунките- едната влиза вкъщи,другата излиза...мокри..мръсни...
Цял ден се реве да са във водата...не мога нито да ги облека ,нито да ги нахраня...ходим си голи и гладни като циганчета hahaha
Пясък искаше мъжа ми да им взема,но като си представя какво ще е с него  ooooh!...и се отказахме
Абе, лудница #Crazy

# 32
  • Мнения: 1 101
Деси супер занимание Party
И аз не пи6а 4е сме затрупани с работа Rolling Eyes
 Hug ви

# 33
  • Мнения: 693
...
И аз не пи6а 4е сме затрупани с работа Rolling Eyes
...
Laughing И аз така. Тези дни беше такава лудница. Цяла Португалия се беше изсипала тук. А като прибавим и рязкото затопляне  ooooh!
Повече положителни емоции на всички  Peace

# 34
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Информирах домашното вчера ,че си тръгвам  ooooh!
кво ли ми трябваше,ма нали съм човек.И пак не ми го признава.
Та май ще се рапиша отново чак като се прибера/ако не ме гръмнат до тогава/  Confused

# 35
  • Португалия
  • Мнения: 3 945
Доре,ама ти за кога си го планувала?
Дано всичко да е наред Praynig  Praynig

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Доре, кога си идваш?
 Hug ви!

# 37
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Планувано е за 4.07.

# 38
  • Португалия
  • Мнения: 3 945
Доре, пращам ти всичките си най-добри пожелания за късмет , сила и успех в новото начало Hug

# 39
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Доре, пращам ти всичките си най-добри пожелания за късмет , сила и успех в новото начало Hug

 Hug Praynig

# 40
  • Мнения: 1 101
newsm78  само планувано
как реагира 4овека Thinking вси4ко наред ли е?
И от мен много късмет Hug

# 41
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
.................................

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 15:21 от ДОРОМ

# 42
  • Мнения: 1 101
Офф милата ти Hug не е лесно...
Дано да мине без проблеми Praynig

# 43
  • Мнения: 878
Доре дано всичко ти се нареди и да си много щастлива в Бг HugНе ни забравяй и се включвай по честичко Hug
При мен няма нищо ново,ходихме днес на плаж и успяхме да изгорим с Дани,уж слагах крем,но пак се препекохме Crazy
Днес Дани ме ядоса нещо и изяде шамарче по дупето и като излезе на терасата и се развика,полиция,вземете майка ми,помоооощ,не я обичам #Crazy,какво ли са си помислили съседите ooooh!После ми се извинява,сега е в такъв период,че като нещо не му е изгодно и задължително казва,че не ме обича,а пък като ми се подмазва за нещо и много ме обича Crazy

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Доре,  Hug
Щом си решила това-гледай да го направиш!Не се предавай и бъди борбена!Чакаме те в БГ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт