® Португалия - тема № 10

  • 12 073
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Португалия
  • Мнения: 3 764
Ей,нищо не пишете!Изпаднала темата на втора страница!

То, и аз няма какво ново да кажа....освен да ви се оплача ,че съм луда калинка тия дни- моите моми, като юнак без рана не ходят!
Първо Виви си премаза пръста на вратата на банята- нон стоп игра е там- сега е застопорена да не се затваря ,поне докато се смени бравата,че да не могат да я отварят, и си правим всичко на отворена врата  Embarassed  Не ,че и преди не беше така,но сега е официално  hahaha
После Карина  ,за малко да си разреже долния клепач, предполагам на дръжката на гардероба,но как е паднала върху нея -идея нямам #Crazy Добре че се е рзмина с малко-само се поду,и посиня  Mr. Green А малко по-късно ,същия ден ,стъпи върху габарче,което извадих от крака й прималяла  Sick
габарчето беше от облицовката на външната врата,такава-против комари,която унищожиха от бутане ,дърпане ,тряскане ...точно за 2 дни, а на мъжа ми му причерня като я видя....
Ох, хуните са у нас!казвам ви,побъркаха ме!И викат,кряскат цял ден.... а аз само ходя подир тая или оная и оправям белите...но като се обърна -зад мен ,друга беля #Cussing out

# 46
  • Мнения: 1 101
 Joy Деси големи приклЮ4ения при вас..палави са ти 6терките ..да са живи и здрави Hug 6те го израснат...и колкото сега палави после като по голями кротки Rolling Eyes
Ами аз просто нямах физи4еска възможност да се записвам...през деня гладя...ве4ер сгъвам и емабалираме....абе  ooooh! не се оплаквам...но съм скапана....сабота и неделя 6те възтановим надявам се Rolling Eyes ако утре не докарат...

Зоуи и ти не се разписва6...как сте?

Дани   при  вас  как са не6тата?

Доре не остана....с какво пътува6?

Фортее как са при вас не6тата?

 Hug ви

# 47
  • Португалия
  • Мнения: 3 764
ох,дано да се усмирят като пораснат,че каквито са вагабонтки, баща им ,наистина ,ще купува калашник Joy
сигурно яко ще ни работят и ще се измъкват за срещи с гаджетата #2gunfire

двете са сила голяма,ей!
батутът тежи към 4-5 килограма,но е много обемен/1.80 в диаметър,и висок 1.20/ ,като го награбят и го разнасят из двора,обръщат го и се друскат на страниците, защото е по-весело  ooooh!

# 48
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Деси  Joy
Предполагам не ти е хич лесно,но пък е весело.
Светле,със самолет ще е.И ми е за 1ви път  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 1 101
 Hug споко.. през къде го взе?

# 50
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
ebookers.com
Английски сайт,и се обърках щото цените там в лири  ooooh! Взех го за 15 евро по-скъпо.В говолово имаше по 172.
Абе здраве да е.

# 51
  • Мнения: 1 101
Карай не съжалявай важното е 4е пътува6..
има един форум за пътуване който може6е да ти помогне  в избора но... понеже каза 4е с рейс смята6 Thinking
не ти го предложих


Аз да ви споделя какво ме потресе и изненада в петък ooooh!
Ходихме на ли4ната лекарка заради мъжо...(прави изследвания на сърцето..и носехме резултатите) и аз бях ре6ила да си запи6а 4ас за генеколог(рутинен преглед)...и какво бе6е у4удването ми като на рецепцията ми казаха 4е ли4ната взимала цитонамазка Rolling Eyes
Преди като нямахме ли4на ходех на генеколог който работе6е в сентрото де сауде....
Как е при вас newsm78

# 52
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Ами аз така и не отидох на преглед,а трябваше.
Може и тук да са почнали да вземат  newsm78 в предвид липсата на гинеколози и дългото чакане за преглед...

Ще летя с британските авиолинии.Предполагам няма да има проблем,освен ако не падне самолета  Mr. Green
И се надявам да не се загубя на Хитроу  Praynig

# 53
  • Мнения: 878
Доре приятно пътуване HugТи откъде беше в БГ?София ли?
Светле и моя ли4ен лекар взема цитонамазка,даже бях ходила при него след раждането веднъж,но се 4увствах адски неловко и предпо4итам да си ходя при гинеколожката,която е супеееееер лЮбезна,много я харесвам,а и ми изяснява и други неща.Да не говорим,4е тогава ли4ниь ми взе цитонамазка преди 3г и още нищо не ми е казал за резултатите ooooh!Мен пък предната седмица като ходих на плаж и ме ухапа явно нещо,в на4алото беше като една пъпка,а сега е подуто,4ервено,като десетина пъпки една до друга и ме болят,ходих до болницата,лекарят ме прегледа за 2 минути то4но,даже не си направи труда да стане от стола да ме види,и ми предписа някакъв крем,който още не съм си купила.
Аз през седмицата нямам време да пиша,а тия дни Филип пак преинсталира компЮтъра и даже и снимки не мога да ка4а.Аз пак жзех да ка4вам килограми,уж все внимавам с яденето,сега съм 53,имам да смъквам някакви си смешни 3кг и не мога EmbarassedСветле какво стана с твоята диета?
Вики и ти не се разписваш сигурно покрай хубавото време си затрупана с работа.Въпреки,4е последните дни валя дъжд при нас,но е много задушно.Аз нямам търпение да минава ве4е още един месец и да си по4ина малко.На работата интригите продължават с пълна сила,пак се изпокарахме тая седмица с бабите смотани.Моля се да си намеря друга работа и септември да се махна оттам,4е едвам ги дишам ве4е.

# 54
  • Мнения: 1 101
Зоуи по принцип казват резултат от цитонамазката ако е ло6
Ами какво да става с мойта диета не съм се теглила...но определено миналата седмица бях свалила...многоо вода се наливах...и трици си купих и сутрин ги ям с кисело мляко и плодове...наобяд салати и ве4ер месо с салата...
но днес Embarassed Rolling Eyes замесих едни тестаа та...не знам Flutter

# 55
  • Португалия
  • Мнения: 3 764
Пак никой не се е разписвал,та да се друсна аз  Laughing
При нас си е все същото,само дето  от снощи заформям една ангинка, ама лека ще да е,че вече се подобрявам Praynig
 Четох ей това  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=408957.0   ,и се сетих ,че скоро Зойче ,ти прави документи за гражданство  ...
Айде ваш ред е Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 878
Деси мерси,ама дори и да ми дадат гражданство,едва ли е тръгна да го обявявам някъде,излишно ми се струва,аз и без това си извадих ли4на карта миналата година и сега май 4ак след 9г евентуално,не 4е ми трябва тая карта де,ама да имам.Аз със здравните осигуровки така и не разбрах какво стана,така и никога не съм плащала,някой може ли да ме просветли по въпроса newsm78

# 57
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Аз още се чудя дали да си вадя португалско  newsm78
За какво може да ми послужи?И кога?

# 58
  • Мнения: 1 101
Доре май май няма много файда от португалското..
преди заради европейското гражданство  става6е но сега.......
Ти приготви ли багажа...айде не остана Party
И да не ни забрави6 от БГ.. Thinking Naughty
Аз ви държа под око но нямам време за ни6то....мнооооого работа Hug

# 59
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Светле,и аз се чудя  newsm78
Ще го мисля повече като се прибера и видя как е.
остана само 1 сак.

Общи условия

Активация на акаунт