Отговори
# 15
  • Мнения: 141
Искричка, страхотни дрешки и обувчици си купила, направо се влюбих Simple Smile

# 16
  • Мнения: 99
Оле мале спирка немате  Laughing

Искричка браво на теб хубаво си се подготвила  Peace

# 17
  • Мнения: 22 732
По повод на чудесния лигавник на Искричка,се сетих да допълня,че е добре да търсите лигавник с лепки или с обличане през главата,за по-късен етап.С връзките понякога си е цяло приключение да им ги вържеш на дребоците,а и много има харесва да ги дърпат и развръзват,като набарат връзките.

# 18
  • Мнения: 958
Запис, и аз мисля като Деси, децата трябва да се обличат като човечета, моята даже с полички и роклички я бях нахулила на два-три месеца, беше много смешна.
Момичета първата ми покупка за Никол бяха 7 лигавника с дните от седмицата, като се роди и и сложих лигавник и заемаше цялото тяло, а сега и седи като папионка, толкова са мънички Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 715
Ето ме и мен в новата теми4ка.Като гледам вие усилено пазарувате за бебо Simple Smile
Аз още не мога да се престраша да купувам каквото и да било,но много се изкушавам  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 27
Хопала ето ме и мен ! Simple Smile

Деси поздравления за стилно обзаведения апартамент .Аз се върнах преди малко от плаж.С малкия бяхме на басеин в Панчарево и си изкарахме супер.Събрах слънчице и си помързелувах на шезлонга, докато Алекс се плацикаше в басеина.Е накрая и аз се престраших и се топнах.Беше много забавно , щото всички се взираха в корема ми Laughing ,че чак неудобно ми стана Embarassed.Жалко ,че към 3:00ч. заваля дъжд -мислех да изкараме целият ден там....нищо другата седмица Simple Smile.
Това за сега от мен  Simple Smile.Приятен уикенд момичета и до понеделник!

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 16:55 от bunsy

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Сега,дано не ми се карате,но Деси ,ми даде чудесната идея да ви покажа,как расте едно бебе....
За тези на които им е интересно.
Досега се рових в снимките на Криси и просто се чудя това моето дете ли е и кога е бил толкова малък,а е минало само малко повече от година.
Гледам снимките от раждането,какъв е мъничък и сбръчкан,но тогава ми се струваше най-прекрасното дете на света.
Нали знаете приказката:''Едно е най-прекрасното дете на земята и всяка майка го има ''Grinning

-10мин -1 ден-1 мес-2 мес-3 мес-4 мес-5 мес-6 мес-7 мес-8 мес-9 мес-10 мес-11 мес-Happy Birthday!!!

Хм,доста мънички са тека тези снимки,така че ето ви албума http://www.snimka.bg/album.php?album_id=374317&pid=12736067

# 22
  • благоевград
  • Мнения: 164
И аз да се запиша да ви следя 4е с това темпо немога да ви стигна  Laughing

# 23
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Хоп и аз в новата тема. Искричка направо ти заявиждам за покупките. Супер са.Поздравления за цветовете.Малката ще бъде много фешън от малка. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 463
Благодаря, дрехите не съм ги избирала специално, само неща ,които са били супер изгодни съм купувала,тепърва предстои големия пазар за дрехи -мисля от английските сайтове да поръчвам ,много по-хубави са им дрешките и много по-изгодни на цени.

Mirkam да ти е живо и здраво детенцето, като картинка е ,с кеф му разгледах снимките (няколко пъти Grinning).

# 25
  • Мнения: 199
Деси, Миркам страшни сладури са шушончетата Heart Eyes
Бубче честита годишнина! Да се обичате много Heart Eyes! Голямо съвпадение за имената Laughing
bunsy къде пък е този басейн на Панчарево newsm78? Завиждам ви, тук валя един дъжд доскоро Sad

Приятни почивни дни на всички Hug

# 26
  • Мнения: 1
 HugЕх 4е слади4ки тез де4ица,повдигнахте ми настроението днес с тези сним4ици. Hug

Миркам малкия е голям сладур,колко е рус и с тези сини о4и4ки,бонбон.  love001

# 27
  • Мнения: 22 732
Mirkam,голям сладур твоя син.Амам какъв е бил малъъък...Моя е направо гигант в първите месеци.А после беше шишко.Ако знаете колко беше рус,чак на хората не им се вярваше,че е мое дете Simple Smile

# 28
  • Мнения: 27
Деси, Миркам страшни сладури са шушончетата Heart Eyes
Бубче честита годишнина! Да се обичате много Heart Eyes! Голямо съвпадение за имената Laughing
bunsy къде пък е този басейн на Панчарево newsm78? Завиждам ви, тук валя един дъжд доскоро Sad

Приятни почивни дни на всички Hug

Намира се на мястото на бившата баня, отляво на пътя, ако излизаш от София. Има голям транспарант закачен на дърветата"Корали ". Самият басейн също се вижда от пътя.  Водата е минерална, много топла,, но събота и неделя е претъпкано , затова аз ходя през седмицата Simple SmileАко ходиш свиркай ще се радвам да се видим Simple Smile.
 
 
 

 

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Запис и от мен в темата.
julianka, как се казва продължението на "Тайната"? А за количка, имам 3 варианта и имам поне още 2 месеца да реша точно кой ще е. Фаворита ми е Peg Perego Skate, но ще видим ...
Големи са ви сладури, на Миркам имах щастието и на живо да го видя - такова русо не бях виждала. Да са ви живи и здрави!
Нинче, радвам се, че всичко с детенцето ти е наред, но наистина ще ни е интересно да споделиш как така стигнахте до операция.

Общи условия

Активация на акаунт