Тренировки в домашни условия-4

  • 32 957
  • 455
  •   1
Отговори
# 45
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
днес - 10 х 10 с Калан и колело

довечера мисля да потичам по пляжа Mr. Green

# 46
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Днес гърди-5 упражнения х 3 серии и 30мин. обръч.Следобед мисля да направя още една тренировка за гръб и рамо.

# 47
  • Мнения: 1 619
Днес пак си правя упражненията, които си измислих миналата седмица. То си стана един комплекс за крака и дупе. Правя ги през ден. Много съм доволна от себеси, и вие помагате де щото откакто почнах да пиша се  взех в ръце   Grinning супер сте много мотивиращо ми действате  Peace

# 48
  • Варна
  • Мнения: 472
вече повече от седмица редувам тае бо с гимнастиката на Синди.
Днес е наред тае бо-то.

Главната ми цел е стягане на коремчето  Embarassed Ако някой може да ми препоръча гимнастика, за по-бързото му стягане ще съм мнооого благодарна   Hug

# 49
  • Мнения: 1 619
вече повече от седмица редувам тае бо с гимнастиката на Синди.
Днес е наред тае бо-то.

Главната ми цел е стягане на коремчето  Embarassed Ако някой може да ми препоръча гимнастика, за по-бързото му стягане ще съм мнооого благодарна   Hug


ами преси май са си най-добре за корема, спомням си че в залата правиха и едно друго упражнение, от легнало положение вдигаш краката изпънати нагре и започваш да повдигаш и дупето, това май за долната част на корема беше. Или пък висяха на шветска стена и вдигаха краката нагоре но не става за дом условия о нямаш стената или някакъв лост.

аз пък си изрових тежестите за крака и от другата седмица ще си ги ползвам за по ефективни тренировки.

# 50
  • Мнения: 8
Днес 1 час и 30 мин тае бо....за довечера съм оставила 30 мин вело

EliZ Пилатес е точно за корема (ако не те боли кръста пробвай)

# 51
  • Мнения: 2 068
само запис за сега  Blush

# 52
  • Мнения: 718
Днес 1 час Pump it up Peace

# 53
  • Варна
  • Мнения: 472
Имам изтеглени упражнения на пилатес. Ще ги прегледам.
Иначе си правя коремни преси и др. упражненя за корем, но много бързо се уморявам.
Предполагам, че трябва време Sad

# 54
  • Мнения: 408
Момичета, и аз мисля скоро да пробвам и пилатес. Тези от вас, които правят или са правили, коя тренировка точно ще ми препоръчате като най-ефективна за стягане според вас?
имам за изчистване дупето и бедрата....

# 55
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Сега свърших и с втората тренировка за днес-гръб и рамо.Исках и още веднъж да въртя 30мин. обръч,но на 5-6-та минута отново ми се счупи на същото място дето го лепях предния път  hahaha
И аз ще се радвам на линкове за пилатес от които сте доволни.Освен за отделните мускулни групи правя 2 пъти седмично каланетика.Но вече много време съм на нея и мисля да я сменя сега с пилатес или йога,но не знам кои програми са добри,а има толкова много из торентите.

# 56
  • Мнения: 5 591
Добро утро!
Днес моята принцеса става на 3 годинки и по този повод искам да ви почерпя.


# 57
  • Мнения: 11 747
vancheto , да е жива и здрава, усмихната и палава!  Simple Smile

Днес повъртях 30 мин обръч. След 10 дни пауза, без никакъв спорт, доста добре усещам натоварването... преди неусетно го врътках...  Simple Smile

# 58
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
vancheto, честит празник на малката принцеса!

за днес - 30мин за дупе и корем + 30 мин колело

# 59
  • Мнения: 97
vancheto ,   baloni smile3510 да ти е жива и здрава, умна и красива!!!

Аз понеже само обръч въртя по около тридесетина минута засега и не пиша.

Общи условия

Активация на акаунт