Za Magareshka Kashlica

  • 1 740
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Цитат
извинявам се че пиша на килица но не става да се пише на Български. Значи аз имам бебче на почти 2 месеца и кашляме много приеха ни 1 седмица в болницата на антибиотик с диагноза бронхолит и след 10 дни не изписаха само че не спря да кашля след изписването ни изписаха Калацид и го пихме 1 седмица и пак не спря да кашля.Докторите казаха че дробчетата са му чисти, та мисълта ми е дали не е магарешка кашлица... като кашля неможе да си вземе въздох и посинява ...много ме е страх случвало ли се е подобно нещо на някои майка на бебчето и ... и как се е излекувало?
izvinqvam se che pisha na kilica no ne stava da se pishe na Bulgarski. Znachi az imam bebche na pochti 2 meseca i kashlqme mnogo prieha ni 1 sedmica v bolnicata na antibiotik s diagnoza bronholit i sled 10 dni ne izpisaha samo che ne sprq da kashlq sled izpisvaneto ni izpisaha Kalacid i go pihme 1 sedmica i pak ne sprq da kashlq.Doktorite kazaha che drobchetata sa mu chisti, ta misalta mi e dali ne e magareshka kashlica... kato kashlq nemoje da si vzeme vuzdox i posinqva ...mnogo me e strax  Cry sluchvalo li se e podobno neshto na nqkoi maika na bebcheto i ... i kak se e izlekuvalo?

--------------------
Прочетете тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0

Последна редакция: сб, 06 юни 2009, 01:40 от AnMary

# 1
  • Мнения: 991
Поискай да го изследват за коклюш. Чела съм във форума теми на майки, чийто деца са били излекувани от коклюш, има лекарства, но не помня имената им. Действай бързо. Бебенцето е малко и е опасно. Кураж, моля се мъничето да се оправи скоро! Кога започна всичко това? В редки случаи някой деца се разболяват от коклюш от ваксината. Особено ако е жива.

# 2
  • Мнения: 7
Според мен ако е коклюш нямаше да го пуснат от  болницата,защото съм чувала,че ако не се лекува е с висока смъртност.
Моят син преди време след една настинка също направи подобна кашлица,ние също първо бяхме пили антибиотик.За да спрем кашлицата ми изписаха  сиропче Флудитек за деца,който успокоявал лигавицата и е единствения,който може да се дава на толкова малки душички,защото бил абсолютно безопасен.Защо не пробвате или се допитай до лекар за това сиропче.

Общи условия

Активация на акаунт