Споделете 109

  • 24 248
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 783
Честито на празнувалите, празнуващите и прочия! Наздраве на просто пиещите!
За съжаление отчетно-честитиня характер на темата не предизвиква у менвълна и муза за споделяне, но пък по - важното е, че има хубави поводи.

# 61
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Днес имах време да си оправя маникюра и да се мажа с разни неща, да се разхождам както си искам из къщи, да стоя и да гледам в една точка дълго време, да се мотая и т.н. и т.н.. Утре сутринта чавето се прибира от бабин дом. Дано само да не е много рано, че да мога и да се наспя. Но пък, въпреки всичко, нямам търпение да си го гушна.

Честито на всички празнуващи и специални целувки за Марио   bouquet

# 62
  • Мнения: 5 370


Още много мъка ни чака, докато на чело са Мъри и наско. Книжни тигри, измислени герои.
Много трудно може да ме чака мъка, при положение, че футбол не гледам от години. Още от първия резил на едно европейско....кога беше...дето ни бяха вкарали 6 гола отволе?
Споделям, че ме чака катерене на....Черни връх. Свекърва ми ни обяви преди 2 седмици за "кашкавал туристи" с малкия, да видим сега докъде ще да стигнем.
До подножието....или до самия връх? newsm78

# 63
  • Мнения: 9 902
кеф ми е.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 099
Споделям, че и моето дете е на село с баба и деди, а майка му се пули в AXN и Д-р ви Хаус вчера цяяяяял ден, и не пипнах гардеробите, както бях планувала!  Crossing Arms Споделям, че и днес пак ще е така (ах, този маратон; ах, този 4 сезон!)

# 65
  • Мнения: 7 110
А дете се губи не много трудно.
ВЕрно е, Бу. Обикновено обаче родителите се губят по-лесно. Моите веднъж се загубиха в ЦУМ (ехеее, преди сто години и нещо) и ги издирваха по уредбата. Да им откъсне ушите човек. Хора непослушни.  Simple Smile

Много обичам да честитя с някой ден закъснение. Не може всичкото поздрав само в един ден да бъде.
Бу  bouquet, Чесън (изгуби се тази жена някъде  Crossing Arms bouquet, VG   bouquet. Наздраве за Марио и Флора  baloni

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Благодаря за честитките и честито на отрасналите!
Споделям детски тормоз. Да има лесно да кацне това дете на главата ми да играе....

# 67
  • Мнения: 4 785
Споделям, че и моето дете е на село с баба и деди, а майка му се пули в AXN и Д-р ви Хаус вчера цяяяяял ден, и не пипнах гардеробите, както бях планувала!  Crossing Arms Споделям, че и днес пак ще е така (ах, този маратон; ах, този 4 сезон!)

Има маратон на д-р Хаус и аз не съм разбрала  ooooh! Ето с какво ще си оправя настроението, защото от снощи се чувствам така все едно ми взеха почвата под краката, мислех, че като преспя ще знам какво да правя... подкрепа не получих и от милото, разговора започна с "Аз казах ли ти на тебе!". По-добре да не ми беше казал нищо и това защото вечно се опитвам да доказвам (на кой ли се питам вече и аз), че мога да съм независима от парите му - е явно не мога, почвам да нямам сили да си се боря с вятърните мелници Cry

# 68
  • Мнения: 4 300
Случвало ли ви се е да се излагате все пред еидн и същи човек? На мен да, много е гадно. Все си завързвам ръцете на фльонга пред един и същи комшия.

# 69
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Зависи за какво излагане говориш, Рокси.

# 70
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
на мен си ми върви точно така само пред отределени хора си си се излагам. Може би тези хора си ми действат така newsm78

# 71
# 72
  • София
  • Мнения: 3 099

Прекрасен, прекрасен Бау бау!  Heart Eyes Целуни мокрото му копче от една любезна змия!

# 73
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ех, таман да напиша, че днес отидох да гласувам наглАсена като донофлориния аватар, само че  с шапка и големи изкуствени перли в допълнение, пък то Марадона ме попари. А си мислех, че излъчвам непознат стил и финес в ленената си дълга рокля и елегантните си глезени  Rolling Eyes
Тъй като не съм си сменяла регистрацията, си запазвам правото да посещавам старото си основно училище. ДНес се върнах години назад-видях стари съседи, кабинета по музика и една съученичка, която много харесвах навремето. Не се бях променила хич и я поздравих, оказа се, че и аз така, щото веднага ме позна, от мойта мутра отърване няма.

Вчера благодаря на БТК, че ми резнаха нета, щото се бях сдрусала от деж ву и щях да бъда по-сълзлива и от колумбийски сериал. Ще гласувам за всеки, който обещае забрана на детството със закон.

# 74
  • Мнения: 2 550
Споделям 34 градуса. И много боядисване. Четири дни. Една ограда. Ама каква ограда...
Днес финализирахме обекта  Laughing Смърдя на разтворител, но поне вече нямам боя по лицето и ръцете  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт