Хотел Парадайз бей, Созопол

  • 11 778
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Не намерих инфо с търсачката, затова правя нова тема. Някой ходил ли е в хотел Paradise Bay в Созопол? Ето го сайта:
http://www.paradisebayhotel.bg/
Цените са нормални, сайта им изглежда добре, но не искам да разервирам само по снимки, затова ако някой има впечатления от хотела, моля да сподели!   bouquet

# 1
  • Мнения: 171
Не намерих инфо с търсачката, затова правя нова тема. Някой ходил ли е в хотел Paradise Bay в Созопол? Ето го сайта:
http://www.paradisebayhotel.bg/
Цените са нормални, сайта им изглежда добре, но не искам да разервирам само по снимки, затова ако някой има впечатления от хотела, моля да сподели!   bouquet
Здравей bowuuТози хотел изглежда невероятно CrazyМога ли да те помоля за информация относно цените за резервация и малко подробности PraynigБлагодаря ти предварително  bouquet Hug

# 2
  • Мнения: 111
И на мен много ми харесва на сайта, но не намерих никакви отзиви за него. Иначе аз мисля да резервирам за пет дни в края на юли и ми казаха 50 лв за двойна стая и 70 за апартамент (със закуска). Дано някой да се включи с инфо за хотела  Praynig

# 3
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Sorry, че така нахълтвам, но и на мен ми хареса сайта, а пък цени няма newsm78...и къде се намира Райският залив?

# 4
  • Мнения: 171
И на мен много ми харесва на сайта, но не намерих никакви отзиви за него. Иначе аз мисля да резервирам за пет дни в края на юли и ми казаха 50 лв за двойна стая и 70 за апартамент (със закуска). Дано някой да се включи с инфо за хотела  Praynig
Здравей!Благодаря ти,че ми отговори HugЦените са много приемливи PeaceДали има вариант за нощувка + хранене (обяд+вечеря)newsm78Дали се намира близо до плажа  grinning039(не сме почитатели на басейни)Надявам се някой да се включи с лични впечатления от мястото Praynig,ако са добри може да се видим там Joy  Nature Sunny photo

# 5
  • Мнения: 111
За други варианти освен закуска незнам, на сайта им пише че имат ресторант, така че може да се пита  Peace А иначе пише са близо до плажа и даже имат собствен такъв  Peace Поразрових се из темите тук и разбрах че водата в тази местност била много бурна, ако е така ние сигурно ще ходим на друг плаж и ще ползваме басейна (най-вече детския). Но пък може на техния плаж да е спокойно, знам ли  Thinking
Зомбайо, Райският залив се намира близо до Созопол, но точно къде незнам. Ей това е, че нямаме никакво инфо за мястото на хотела. Някой ако е минавал от там, дори да не е ходил в самия хотел, да сподели  Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 1 603
*°•Роска•°*, Райският залив е след плаж Харманите, извън Созопол по пътя за Каваците.  Имай впр., че от там до Созопол ще трябва да се придвижвате с кола всеки път щом решите да се разходите вечер, да разнообразите ресторанта на хотела, да си купите вестник /ако няма на рецепцията/ или да влезете в магазин.
М/у др. Райският залив беше чудесно място, когато там нямаше хотели.

Сега видях сайта -  наистина изглежда страхотно за тези цени.

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 17:02 от supi4ka

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз смятам, че няма да ви се стори много голямо разстоянието от Райския залив до Созопол. Там вечерите са много приятни, а и трудно се намират места за паркиране в самия град.
Хотелът изглежда много добре, на добра цена.

# 8
  • Мнения: 111
supi4ka, anuschka, благодаря ви за включването!  Hug  bouquet Hug

И аз се притеснявах за разстоянието до Созопол, знам за проблема с паркирането, но се надявам да имаме късмет Peace

# 9
  • Мнения: 1 844
хотелът наистина изглежда добре за тези цени.. Shockedтова,което ме озадачава е,че на мен ми казаха други цени цени за същия период..а гледам че на авторката са съобщили други. Laughingна мен ми казаха 70лв за двойна стая и 90 лв за апартамент,а на нея 50 за стая и 70 за апартамент. Mr. Greenстранна работа.иначе хотелът изглежда супер,дано всичко е коректно обаче.

# 10
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
и на мен ми  казаха 50 лв за двойна стая - това е със закуска - хотелът бил на 500 м от харманите - върху скалите и казаха че няма плаж на близо - в смисъл че е скалисто и се ходи другаде на плаж

# 11
  • Мнения: 2 575
не съм била в хотела, който наистина изглежда ОК, но мога да споделя точно за цялата местност след Харманите.....та чак до Каваците почти - нещо страшно е от презастрояване и недовършени строежи.
Вчера пак минахме с колата от там ( от чисто любопитство ) и отново за пореден път се запитах как е възможно да е толкова отчайващо положението.
Да не говорим, че наистина НЯМА никакъв плаж и всичката леглова база ако се запълни не ми е ясно къде и кой плаж ще може да побере желаещите.

# 12
  • Мнения: 171
не съм била в хотела, който наистина изглежда ОК, но мога да споделя точно за цялата местност след Харманите.....та чак до Каваците почти - нещо страшно е от презастрояване и недовършени строежи.
Вчера пак минахме с колата от там ( от чисто любопитство ) и отново за пореден път се запитах как е възможно да е толкова отчайващо положението.
Да не говорим, че наистина НЯМА никакъв плаж и всичката леглова база ако се запълни не ми е ясно къде и кой плаж ще може да побере желаещите.


Mного лоши новини RageБлагодаря за информацията  bouquetА вече си мислех,че това е нашето място за лятна почивка  SickПродължавам да търся atwork

# 13
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Asinka, от тази информеция ми настръхнаха косите Rolling Eyes!
А аз вече резервирам хотел близо до Харманите /не съм платила още, де/...
Много искам да отида това лято в Созопол.
Да питам - как така да няма никакъв плаж? - нали Харманите са огромни, отделно Централният плаж newsm78....или вече и самите плажове са завзети от строежи ooooh!....
П.П. Спомням си Созопол от преди 10 години...тогава бях там за последно.

# 14
  • Мнения: 2 575
Asinka, от тази информеция ми настръхнаха косите Rolling Eyes!
А аз вече резервирам хотел близо до Харманите /не съм платила още, де/...
Много искам да отида това лято в Созопол.
Да питам - как така да няма никакъв плаж? - нали Харманите са огромни, отделно Централният плаж newsm78....или вече и самите плажове са завзети от строежи ooooh!....
П.П. Спомням си Созопол от преди 10 години...тогава бях там за последно.

не си ме разбрала - харманите са огромни, но все пак лимитирани, а Райският залив е доста по-широко понятие от Харманите.И останалата му част са скали и никакъв плаж.

Общи условия

Активация на акаунт