Лятото дойде,ДЕКЕМВРИйска мама иска на море!!!

  • 11 646
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 768
за умиране, а дребното си ритка леко по вечерно време само, защо така е решило нямам никаква идея newsm78

Защото са мънички и ги усещаме когато сме в покой  Wink

На мен така ми светна, че дори поднових наново контенето  Crazy По едно време не исках нищо да видя, чувствах се като пребита. Tired
Но щом от месец не съм оставала без маникюр, значи нещата вървят на добре  Laughing Тъкмо даже мажа един ярко-розов цвят...
Сега остана пак да се похендря на токчета с цялата си прелест  hahaha

Само с парфюмите съм зле, голяма мъка ми е, защото са ми хоби. Отварям всяка сутрин вълшебното чекмедже и мъка... нищо не искам!
Едва 3-4 от летните за сега понасям. Някои от най-най-любимите, които чаках с нетърпение лятото да ги нося, ме душат.

А албумчето си е там, обаче трябва да се влезе с паролата  Peace

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 09:52 от eta

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добро утро!
Днес съм бясна и то още от вчера ме държи, че нямахме вода от 10.00 до 00.00 , и днес съм станала рано, рано да оправям вече вмирисалата се навсякъде къща Sick Направо ми идва да  ги разстрелям #2gunfire, ти в такава жега , да си легнеш некъпан, детето мръсно и то заспа, абе направо не ми се говори. Отделно , че имам натрупано от уикенда пране , което вече ще прелее в банята. Но хайде, пооправят се нещата.
 Пебс, съвсем скоро минахме и ние по този път, успех, ако мога с нещо като съвет , бих ти помогнала Hug
И аз да кажа, че вече съм сигурна в усещането на бебчо, едно гъделче от вътре, а единия път, го усетих как си плува Rolling Eyes Много е приятно чуството, дано скоро всички го усетите Hug

# 47
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Добро утро!

За албумчето, някой беше направил албулмите лични и затова не се виждаха, освен ако
не си влязал с потребителското име и парола. Направих ги пак публични, за да могат да
се разглеждат спокойно.

Иначе не знам как се справяте в това задушно време, напрово едвам дишам.

Ами това е за сега от мен, лек ден!

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 328
Добро утро!  Hug
Не съм писала няколко дни, ама нещо ми е смахнато настроението тия дни, снощи дори ревах за глупости, та викам да не ви развалям и вашето настроение...
She-R, аз за тая вода съм още по-бясна. Ние нямаме топла вода от вчера сутринта и няма да я има до 19-ти....  #Crazy #Crazy #Crazy - това са цели 12 дни... Просто ми иде да ги гръмна тия от топлофикация  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Зимата бяха спряли за 2 дни топлата вода, с извинението, че щели да правят по-рано годишната профилактика, за да не я спират лятото. Да, ама сега друго извинение - налагало се нова профилактика, щото като спираха от булгаргаз газта, системите им били излезли от строя.... Отдавна се каним да си купим един бойлер и да се откажем от тях, ама пусто като съм свикнала да пусна кранчето и да не мисля за друго. Снощи сме къпали детето с вода от ел.каната...ужас...
За усещането на бебчо, аз също имам чувството, че го усещам, но само като съм легнала и отпусната. Съвсем лек гъдел, ама като се сетя после какви ритници идват, това си е направо нищо  Laughing
Eta, аз също не понасям разни миризми, въпреки, че периодът ми на гадене беше само 1-2 седмици. Ползвам само един парфюм, който не ме дразни, може би защото вече не го усещам. А иначе и аз онзи ден се сдобих с маникюр, че и с педикюр  Sunglasses
Pebs, ще споделиш ли каква ти е технологията за махане на памперса  Praynig Аз съм накупила 10-тина чифта гащички и мисля сега като е топло, да я държа по тях и да я слагам през половин час на гърнето, ама тя само като види, че ще я слагам там и почва да се дърпа и да реве... В чудо съм се видяла, а много ми се иска да го махнем тоз памперс...

# 49
  • Мнения: 1 745
milena1976,ние за сега сме на етап-тя пишка в гащите,аз пера,суша и така! Tired Седи по 1 час на гърнето и не пишка,става и след 1 минута пишка в гащите!Няколко пъти ми казва Генето-гърнето-слагам я и пишка,значи знае какво и къде се прави,ама.... Rolling Eyes Отделно,че навън не иска да я издържам!Иска си само генето... ooooh! Преди месец започнахме много добре,ама нали се разболяхме и изоставих тая работа,защото си е екшън!И сега е трудно,но се надявам вече да имаме напредък!
She-R,няма да откажем съвети! Hug

Аз също като лежа,и то по гръб,усещам движенията на малкото! Heart Eyes За тези,на които им е за първи път да им кажа,че тези ритничета и после кърменето на мен ми бяха най-най-най-любимите неща! Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 217
Добро утро!

За албумчето, някой беше направил албулмите лични и затова не се виждаха, освен ако
не си влязал с потребителското име и парола. Направих ги пак публични, за да могат да
се разглеждат спокойно.


Здравейте, аз направих албумите лични, защото нейскам някой, които няма нищо общо с нас да влиза и да ни разглежда снимките..... Не си мислете че интернет пространството е безвредно и много хубаво нещо. В повечето отчетни теми мамчетата, които качват снимки са ги направили така, че да могат да си ги разглеждат само хората, които имат парола и име....все пак освен нас на снимките са и децата ни....Така че, невиждам кое му е сложното да се логнеш, за да разгледаш снимките. И пак сега ще вляза и ще ги направя лични .

# 51
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен честита нова темичка.
Вие как сте с кръвното, цяла седмица немога да стана от леглото, много ми е ниско кръвното 75/45 и сега прочетох, че било опасно за бебчето, защото недостигало достатъчно кислород. Акошерката като ми го измери каза само малко е ниско, не ми каза да вземам някакви мерки и сега ми е толкова притеснено, чудя се дали има смисъл да ходя на лекар. Sad

# 52
  • Мнения: 1 745
Амбър,мен ако питаш-аз съм "За" да е с паролата! Rolling Eyes Права си,всякакви хора разглеждат!Аз за това и голи снимки на малката никога не съм публикувала! Rolling Eyes
buminka ,можеш да се обадиш на доктора ти и да го питаш!Можеш да си разбиваш айрян със сол,вода със захар,да хапваш шоколад...Другоо не се сещам!Иначе и аз съм с ниско кръвно и всяка сутрин до като хапна и пийна 3 в 1 ми е кофти!Даже съм припадала миналата бременност.Ама няма спасение! Tired

# 53
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Амбър , aз лично нямам също проблем албума да се
разглежда с потребителско име и парола, но според мен, след
като се промени нещо, би трябвало да се спомене тук. Все пак имаше момичета,
които искаха да видят снимките, а не можеха.

# 54
  • Мнения: 217
scrye Не можаха да го разгледат, защото не четат какво пише.... Rolling Eyes, а именно точно под албума със сини букви съм написала, че за да се разгледат снимките в албума, трябва да се влезе с паролата и името.... ти това видя ли го? И как мислиш че Мави след като написа че го няма албума малко по късно влезе да го разгледа? Прочела е как да го направи. И мисля също че ако бях написала в темата че албумите се променят на лични, щеше да има момичета, които в този момент не са на линия.

# 55
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Амбър не съм в настроение да споря с теб, исках просто да бъда полезна за някои,
но както и да е ...
точно под албума със сини букви съм написала, че за да се разгледат снимките в албума, трябва да се влезе с паролата и името.... ти това видя ли го?
Аз вече казах, че мен лично не ме бърка дали се разглежда с потребителско има и парола или не.
Както и да е не смятам да издребнявам

приятен и прохладен ден днес на всички!

# 56
  • Мнения: 1 541
Добро утро  Simple Smile

За албумите- на мен лично ми беше много странно, че са публично достъпни и за това се въздържах да публикувам снимки в тях- не че съм уникална красавица и някой ще се втурне през глава да ми краде снимките, но някак не ми е приятно да ги разглежда който свари. В този смисъл съм много щастлива, че Амбър ги е направила лични. Да го обявим официално на първата страничка, че се разглеждат само с име и парола и да се стиснем ръцете, а  Grinning

buminka, на мен все още никой не ми е измерил и веднъж кръвното  Tired Амо то по принцип си ми е ниско и сега е още по- зле. Не си изкарвай акъла сама с тези неща- бебо ще е добре, стига и ти да си добре, т.е. стига да не припадаш и разни други такива екстремни ефекти от ниското кръвно. Пий айранче или чаша сок от компот и си живей живота спокойно  Wink

Съчувствам на всички, които ВиК им къса нервите! При нас така или иначе централно парно няма и сме си на бойлери, но пък спираха водата през 2 часа всеки ден за огромни периоди от време и ни се наложи да си сложим резервоар, за да се спасим от тормоза на гореспоменатите. В тази държава трябва да си максимално независим от монополистите, а това няма как да стане....

За памперсите- Яна все още спи с памперс- иначе през деня е без от около година и половина някъде. Аз съм привърженика на теорията, че децата сами решават кога е време и са готови за тези крачки и не съм я приучавала изобщо- когато тя показа сигнали, че може и без памперс- тогава го махнахме. Успех на поделите инициативата обаче  Hug  Peace

Ритници и гъдел от бебето- не мога да кажа все още дали наистина усещам или не. Дъщеря ми я усетих още в 14 г.с., а бях с първа бременност, но сега съм скептична за всяко усещане и може би докато не се покаже петата на бебето през корема ми все ще си казвам, че е рано още  Whistling  Laughing

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 328
Pebs, благодаря за споделянето  Hug Наистина ще съм благодарна и другите мами, които разкажат как е минало при тях, че се чудя дали не греша в методите си...
Колкото до ритничетата, след като родих, ми беше супер-странно, че никой не ме рита  Rolling Eyes беше ми дори мъчно, че бебенцето ми вече не е в мен /много глупаво, при условие, че го гушках в ръцете си, но е така/. И както е казала Пебс, като приключих с кърменето, също ми беше много мъчно... Sad Даже сега като усещам как почват да ми растат гърдите, чакам с нетърпение отново да кърмя, защото това е най-великото нещо...  Flutter

Хей, момичета, при мен защо не става като напиша паролата и да влизам в албумчето???  newsm78 Като се логна с името и паролата, става, но само с паролата - не... Чудна работа...

# 58
  • Мнения: 217
milena1976 трябва да се логнеш с името и паролата, за да влезеш.

# 59
  • Мнения: 2 768
buminka възможное да откараш по-голямата част от бременността с ниско кръвно. Но не се тревожи, за бебето няма нищо страшно, то си взима каквото му трябва.
Дори ниското кръвно е доста повече за предпочитане от високото! Защото при високо кръвно има риск от прееклампсия, сериозно състояние за майката и бебето.

Айран със сол, изобщо много течности, кафе (вече е по-безопасно), кока-кола, шоколад.
Избягвай жегите, и без да си бременна жегата сваля кръвното.

Общи условия

Активация на акаунт