Жената зодия Риби - 6

  • 19 499
  • 435
  •   1
Отговори
# 30
  • Кърджали
  • Мнения: 10 263
НУР, умната с тия жилещи капани, нали знаеш.... То верно, рибите сме хлъзгави...

# 31
  • Мнения: 370
благодаря ти нур! Hugнаистина съм по-добре.тези дни съм гадно настроение и ми личи от километри,но обещавам,че утре ще съм ведрата и готина рибка.  bouquet

поздравявам ви  с това момичета.много е истинско.
http://www.vbox7.com/play:9880cbbe

# 32
  • Мнения: 5
Сталионе, стига върша из 5-тата тема. И без друго сгафих, че пуснах по-рано 6-тата. Върви пиши в нея, че ще ми дърпат ушите накрая.  Тоест не върви никъде, а идвай тука  ooooh! baby_neutral

# 33
  • Мнения: 370
Сталионе, стига върша из 5-тата тема. И без друго сгафих, че пуснах по-рано 6-тата. Върви пиши в нея, че ще ми дърпат ушите накрая.  Тоест не върви никъде, а идвай тука  ooooh! baby_neutral
хахахаха,нур,скара ли му се на сталиончо,че вършее в 5тата ни тема? Joyи той се чуди що не сме там.... hahaha
добро утро момичета и момчета. Hugкак сте?аз съм по-добре и се надявам все така да съм,защото ми омръзна от проблеми. Stopимам едно запитване по повод,как вие рибоците и не рибоците ,разбирате едно приятелство.имам лични причини да ви питам.с облагите в това приятество или класическия вариант на приятелството?и с лека ръка ли махата не предатеството от приятел или го преживявате тежко?и как го преживявате?

# 34
  • Мнения: 1 798
Приятел който ме е предал ,е затворена страница за мен . Такъв човек няма повече място в живота ми . Този който го е направил веднъж, ще го повтори затова не му давам никакъв шанс .Може да съм крайна но за мен е така.Границата между приятел, и предател, е много тънка. Приятелството , за да съществува е нужно доверие, което много бавно се гради, а много бързо се губи.
Добро утро на всички!

# 35
  • Мнения: 370
да delicate ,много си права. наистина е тънка границата м/у приятелство и предателства.и се гради с години това приятелство.но ако примерно въпреки предателството ,колкото и да е малко то и си разочарован и много те боли,въпреки това държеш по някакъв начин на този човек,какво правиш?не ти се иска да скъсаш отношения ,но пък знаеш ,че пак ще се повтори.....какво,как се справяте с това?а знаеш,че дори и да говориш с този човек,той /тя  не смята,че е сгрешил/а и,че ти се вкарваш в някъкви филми и няма д ате разбере.какво парвите тогава?

# 36
  • Мнения: 1 798
В една арабска легенда се разказва за двама приятели, които вървели през пустинята. По пътя избухнал спор, и единия зашлевил шамар на другия. Пострадалият, без дума да обели, седнал, и написал ма пясъка:
"Днес моят най-добър приятел ме удари!"

Продължили напред и стигнали до един оазис, където влезли да се изкъпят. Оскърбеният приятел внезапно започнал да се дави, но навреме бил спасен от другаря си. Когато се посъвзел, грабнал камата си и написал на един камък:
"Днес моят най-добър приятел ми спаси живота!"

Заинтригуван, приятелят му го попитал:
"Защо, след като те нагрубих, писа на пясъка, а сега пишеш върху камък?"

Засмян, другарят му отвърнал:
"Когато някой добър приятел ни засегне, трябва да напишем това на пясъка, където вятърът на забравата и прошката ще го заличат. Но от друга страна, когато ни се случи нещо голямо и прекрасно, трябва да го гравираме на камъка на СЪРЦЕТО, където никoй вятър не може да го заличи..."

# 37
  • Мнения: 1 798
да delicate ,много си права. наистина е тънка границата м/у приятелство и предателства.и се гради с години това приятелство.но ако примерно въпреки предателството ,колкото и да е малко то и си разочарован и много те боли,въпреки това държеш по някакъв начин на този човек,какво правиш?не ти се иска да скъсаш отношения ,но пък знаеш ,че пак ще се повтори.....какво,как се справяте с това?а знаеш,че дори и да говориш с този човек,той /тя  не смята,че е сгрешил/а и,че ти се вкарваш в някъкви филми и няма д ате разбере.какво парвите тогава?
Няма да му обяснявам нищо,кой разбрал,разбрал/ако съм права/
Ако този човек ми е истински приятел,никога не би ме вкарал във"филми"/както пишеш/.
Всеки е различен,и всеки различно приема приятелството.

# 38
  • Мнения: 26
Здравейте момичета ,
приятелството е най големия дар който човек може д получи!
Лично аз давам всичко за хората които обичам,а когато,тези които съм смятала за верни и истински приятели ,направят така че това доверие и приятелство загуби смисъл адски ме боли!
И се питам има ли смисъл всичко това ,а и съм се убедила във думите на единия от героите във филма Вчера " От най добрият приятел става най качествен предател" Cry

# 39
  • Кърджали
  • Мнения: 10 263
Лошото е, че съм наивна ама глупаво наивна и си мисля, че щом аз не мога да направя нещо на някой, то и той не би могъл да ми го причини.
Предавали са ме приятели. На кои от тях съм нямала намерение да прощавам/ защото съм осъзнала колко им е било приятелството/, на кои от тях съм се опитвала да простя / ама не е същото от там нататък/.... В момента приятелският ми кръг е ограничен до 2-3  наистина приятели и дузина добри познати.

# 40
  • Мнения: 5
Добър ден, радвам се, че ви намирам в добро здраве и настроение   bouquet

По темата - когато някой ми е приятел обикновено това означава, че съм преценила, че си заслужава. Принцип - братът не винаги ти е приятел, но приятелят винаги ти е брат. Е, вярно е, че има такива, които сме ги надценили, неоценили правилно....намират се да. В такъв случай просто се затваряш за известно време сама /ако щете буквално, ако щете преносно/, за да осмислите ситуацията, понеже тя обикновено ни шокира като се завъртоляме в нея, и след това режеш и продължаваш нататъка. Предателят е зачеркнат. Отмъщение не се търси, нито пък реванш, но нали в крайна сметка него вече го "няма"  Naughty Че боли, боли....няма как да не боли, приятел е бил или поне си го мислила за такъв, доверявала си се като некоя патица, споделяла си, давала си всичко от себе си, за сметка на това пък почти нищо не си искала....Но се преживява.
Държа да уточня,че не знам какво точно трябва да ми причини приятел обаче, за да стигна дотам. Изключително вярна и всеотдайна съм като приятелка, ставала съм посред нощите след позвъняване на телефона и ревливо-пиянско фъфлене....Ставам, обличам се за минута, викам такси и заминавам да оправям човека. Нито го съдя, нито му чета конско, нито ме дразни....Приемам го както е изпаднал в това положение. Мдам...такъв беше последният път. Сутринта пихме кафе, викнах си такси и се прибрах по живо - по здраво в къщи. Горе долу като една Спешна помощ  Peace

# 41
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
моми4ета аз нямам нет и докато ми го пуснат ще ме няма 

# 42
  • Мнения: 15 619
delicate, това, което си написала за приятелството и предателството, все едно от моята уста е излязло. Едно към едно.
Здравейте на всички. Само наминавам, бъкана съм от задължения и като капак отвратително настроение ме е обзело. Ще изчакам да ми мине. Добре че имам Мъж до себе си.  Praynig

# 43
  • Мнения: 370
Лошото е, че съм наивна ама глупаво наивна и си мисля, че щом аз не мога да направя нещо на някой, то и той не би могъл да ми го причини.

а,точно затова говорим. и аз съм така.обаче,хората са различни и явно не мислят както аз.затова и си патя.
Добър ден, радвам се, че ви намирам в добро здраве и настроение   bouquet

По темата - когато някой ми е приятел обикновено това означава, че съм преценила, че си заслужава. Принцип - братът не винаги ти е приятел, но приятелят винаги ти е брат. Е, вярно е, че има такива, които сме ги надценили, неоценили правилно....намират се да. В такъв случай просто се затваряш за известно време сама /ако щете буквално, ако щете преносно/, за да осмислите ситуацията, понеже тя обикновено ни шокира като се завъртоляме в нея, и след това режеш и продължаваш нататъка. Предателят е зачеркнат. Отмъщение не се търси, нито пък реванш, но нали в крайна сметка него вече го "няма"  Naughty Че боли, боли....няма как да не боли, приятел е бил или поне си го мислила за такъв, доверявала си се като некоя патица, споделяла си, давала си всичко от себе си, за сметка на това пък почти нищо не си искала....Но се преживява.
Държа да уточня,че не знам какво точно трябва да ми причини приятел обаче, за да стигна дотам. Изключително вярна и всеотдайна съм като приятелка, ставала съм посред нощите след позвъняване на телефона и ревливо-пиянско фъфлене....Ставам, обличам се за минута, викам такси и заминавам да оправям човека. Нито го съдя, нито му чета конско, нито ме дразни....Приемам го както е изпаднал в това положение. Мдам...такъв беше последният път. Сутринта пихме кафе, викнах си такси и се прибрах по живо - по здраво в къщи. Горе долу като една Спешна помощ  Peace


именно нур,и аз когато  правя нещо за някой не търся отплата,просто едно нормално приятелство.въпроса е ,че всеки гледа 1во себе си и после всичко друго. затова все се заричам,че това ми е запоследно  и всеки път правя едни и същи грешки.и после много ме боли.и излиза,че приятели нямам а имам дузина познати.а ми се иска този отсреща да приема нещата както аз,но.....
както казва деликет,да не се обяснявам и го правя донякъде,но немога да спра даси задавам 1000ди въпроси. ooooh!

# 44
  • Мнения: 155
Мила моя Ив, натъжи ме малко с тоя въпрос за приятелството  Tired
Ние сме си говорили с теб по-рано ако се сещаш за една моя приятелка зодия Дева, тогава си говорихме за това, че не ги разбираме, сещаш ли се, че не ни се нравят. Та, моята бивша най-добра приятелка още от най-ранна възраст е Дева. От първи до шести клас стояхме на един чин. Живеехме в един и същи блок, на един етаж. Бяхме всеки ден заедно. Но в седми клас като бяхме те се изселиха в София. Започнахме да си пишем писма. Много писма имах от нея. Цяла кутия, тогава нямаше интернет. Та, дойде ми на гости в Сливен като бях 11клас. Тогава ходех на едни интензивни курсове по немски 2 месеца, за да се явя септември месец на поправките с подгответата от езикова гимназия. Сещате се че за 2 месеца трудно се учи немски, който никога не си учил и то материал, който осмокласници учат за ена учебна година, но аз приех това предизвикателство. Та тъй, лятото ми беше ужасно натоварено, никаква ваканция. Тогава въртях и първата си любов, първия мъж/момче не знам как да го нареча в живота ми. И въпросната ми приятелка дойде на гости тогава. Постоянно ми се цупеше, че ни и обръщам внимание. Един ден дойдоха да ме вземат със сестра ми от урока по немски и имахме среща с приятеля ми. Но тъкмо като се срещнахме баща ми звънна и ми се скара да се прибирам, защото имах един куп домашни по немски, а на др ден пак урок (по 4 часа всеки ден беше  ooooh!) Аз предположих, че щом ние със сестра ми се прибираме и приятелката ми ще дойде с нас, но нищо подобно, остана с приятеля ми, с който току що кажи речи се беше запознала. В момента, в който си тръгнахме със сестра ми аз усетих със 6-тото си чувство, че ще стане нещо, което няма да ми хареса. И на др ден нито единия ми се обажда, нито другия, а вече следобяд  newsm78 Вече бях сигурна, че е станало нещо, ми кво станало, той ходил да я изпрати до чичо и и я натиснал и се целували  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Беше ми първата любов, тя има приятел, който беше в София и уш тя много обичаше. И до ден днешен не знам какво точно е станало, и двамата имаха различни версии. Но аз и простих, прецених, че приятелството е по-важно! - ОГРОМНА ГРЕШКА
Преди 3 години тя ме запозна с моя приятел, с който съм в момента. Намеси се между нас както си и мислех. Но вече 1 година прошка няма, НЯМА И ДА ИМА!
Изписах това, защото то напълно описва какво значи за мен приятелството  Hug Който не го цени, пътя, ПРОШКА НЯМА ДА ИМА! Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт