като се срещнете с първата си любов..

  • 4 808
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
здравейте
много приказки има как първата/ученическата любов ръжда не хваща..е,измишльотини са според мене. Mr. Green
и все пак,като минат X години,през които не сте виждали първата си любов,и през които години даже рядко сте се сещали за него,и после случайно или не Го видите..потръпва ли ви нещо,някакви такива пеперудки в корема..?
вчера си видях първата любов-оная ученическата,дето те разтриса и чрез нея се учиш за пръв път да обичаш..вече съм семейна,различна,забравила съм мнооого отдавна онези емоции,които бяха към това момче още в училище. Mr. Greenно като го видях се зарадвах,пеперуди нямаше,но все пак..някак си спомените те връхлитат. Laughingхубаво е усещането,даже малко тъжно,едно сантиментално.а първата ми любов все още е онова слънчево и много готино момче..което толкова обичах някога.
на вас потръпва ли ви нещичко като се срещнете с Него,с най-първата,истинска любов,отишла си преди мноого години?

# 1
  • Мнения: 194
Виждала съм го, да.

Никакви пеперуди, нищо.

Това за ръждата е пълна пародия.

# 2
  • Мнения: 3 641
Нищо, абсолютно нищо не ми трепва. Уважам го, като човек е страхотен,но само толкова.
Май съм такава към всички бивши, гелдам само напред

# 3
  • Мнения: 72
Нещо ми се губи първата любов ... може би защото после съм разбрала че не е било точно любов, а някакво моментно увлечение. И не нищо не ми трепва като видя бивш. Мисля си, че човек усеща приятно чувство и един вид някаква носталгия по бившия когато се е стигнало до раздяла без да се изживее изцяло любовта, с други думи без да се изконсумира до край връзката. В смисъл - остава някакъв резерв от чувства или емоции, които тогава не са излети изцяло и при срещата напират да излязат. Така си го мисля аз.

# 4
  • Мнения: 419
Срещнахме се на улицата случайно миналата есен  #Crazy. Не само че не хвърчаха пеперуди наоколо, ами благодарих на всички небесни сили, че ме заряза тогава.
Поговорихме за доброто старо минало, за децата, за партньорите ни.
Изглежда с 20-на години по-възрастен, подозирам /по вида му/ че има проблем с алкохола  Confused.  Когато започна да ми обяснява колко много съжалява, че тогава ме изпуснал, приключих разговора и си тръгнах. Айде, нема нужда Stop

# 5
  • Мнения: 171
Преди 2-3 месеца...срещнах първата си любов.....и даже не можах да го позная  Joy Joy JoyАко не ми бяха казали, че е той...направо щях да си го подмина като пътен знам hahaha hahahaТа не са хвърчали нито пеперуди, нито каквото и да е било...когато го видях... Laughing

# 6
  • Мнения: 589
...Не само че не хвърчаха пеперуди наоколо, ами благодарих на всички небесни сили, че ме заряза тогава.

Изглежда с 20-на години по-възрастен, подозирам /по вида му/ че има проблем с алкохола  Confused.  Когато започна да ми обяснява колко много съжалява, че тогава ме изпуснал, приключих разговора и си тръгнах. Айде, нема нужда Stop

Това като да съм го писала аз...Simple Smile

# 7
  • Мнения: 266
И аз не виждам моята първа любов често,но наистина,когато го видя и се връщам с усмивка назад във времето.то само луди спомени бре Mr. Green

# 8
  • Мнения: 236
Аз доста често го виждам, защото вече 4 години ходи с моя много близка приятелка.
Иначе нищо, абсолютно нищо не трепва в мен, даже се чудя на себе си какво съм виждала в него тогава ooooh!
Дори много им се радвам на двамата с приятелката ми, защото така са си паснали интелектуално, че едва ли би могло повече Grinning

# 9
  • Мнения: 156
за най-първата любов - не, не ми трепва като го видя. обаче му се радвам и с кеф си говорим по кафенетата по половин ден, смеем се итн. по-миналото лято се срещнах с един много специален за мен човек (в миналото де). винаги съм си мислела, че не само нещо ще ми трепне, а даже няколко неща. обаче сме се променили и двамата и нямаше нищо такова. сигурна съм, че и на него едва ли му е трпнало нещо. просто вече нищо не е същото. поне е за добро, надявам се.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 840
Нищо не ми трепва.
Даже ми става тъпо, като заговори за това и откровено избягвам срещите с него.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 365
Аз съм нямала май първа любов... newsm78 Гаджета- да, ама в този смисъл, онази наивна изпепеляваща ученическа любов съм я нямала...направо се натресох на истинската  Joy Не поддържам контакт с бившите и повечето не съм ги виждала от години, все едно в земята са потънали...странно

# 12
  • Мнения: 4 380
Аз пък не знам коя ми е първата. Откак се помня все съм си влюбена. Още от началните класове. В един дето ми дърпаше косата, в друг с който се гонехме и гъделичкахме, в съсед, за който ме сваташе майка му, после в брат му който ми показваше пишката... Laughing Толкова са много че не знам от кого започва и с кого свършва.

Никого от бившите не съм виждала. От някои съм убедена, че все още ще ми трепва.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 735
И моята първа любов беше ученическа.Това,че ръжда не хващала и че била истинска са глупости в моя случай.Видяхме се преди много години на нк рожден ден-нито пеперуди,нито някакви чувства.Даже почти не се познахме.

# 14
  • Мнения: 1 086
Последно го видях преди 6 години, когато бях бременна с дъщеря ми. Седнахме, пихме кафе, поговорихме си и си тръгнахме. Запазили сме много добри приятелски чувства един към друг, но нищо повече. Беше ми приятно да се видим, ако сега го видя, пак ще ми е приятно, но до там.

Общи условия

Активация на акаунт