ЦДГ №40 "Проф. Г. Ангушев"

  • 721
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Моля, ако някой има информация за детската градинка да я сподели, ще съм ви много благодарна. Прерових доста страници нищо не открих Sad

# 1
  • Мнения: 1 134
Страхотна градина, невероятен екип, богата база!
Прекосявахме половин София през всичките тези 4 години, защото това беше любимата градина на дъщеря ми. Изключително съм благодарна на "госпожите" Simple Smile, които помогнаха на дъщеря ми да израсне уверена и способна.
Ако те интересува още нещо, с радост ще ти отговоря! Hug

# 2
  • Мнения: 6
Първо много благодаря за отговора,вече не очаквах някой да пише.
Дъщеря ми ще е първа група от септември, при записването не можах да видя нито директорката,  нито госпожите. Изкарахме някакъв луд късмет на трето класиране и съответно не пропуснахме да се запишем Grinning.
Да си призная, първото ми впечатление беше ужасно, говоря за сградата, но явно съм сгрешила, щом казваш че базата е добра. Радвам се, че и госпожите са на ниво, което мисля че е най важното.   
Още един път благодаря за отговора, за хубавите думи за градинката, мисля че вече мога да спя спокойно Simple Smile, и май наистина ще излезем големи късметлии, не само че са ни приели, ами и в точно тази градина. Може ли да ми кажеш имената на "госпожите", знае ли човек, може да се паднем точно при тях  Praynig 

Общи условия

Активация на акаунт