Старгейт

  • 3 160
  • 22
  •   1
Отговори
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Има ли фенове на този сериал?

Гледам го с огромно удоволствие, даже наскоро забелязах, че и 4-месечният ми син се заглежда по него  hahaha

# 1
  • Варна
  • Мнения: 134
Аз го харесвам, имам всичките сезони изтеглени  и качени на дискове. Българския дублаж хич не ме кефи. Сега чакам да пуснат Вселена и филмите по Атлантида .

# 2
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз, и аз съм тук  Grinning
Изгледани са всички сезони по два пъти, сега по AXN-ите пак ги гледам  ooooh!
Чакам с нетърпение новия сериал, жалко, че няма да участват любимите герои  Sad

# 3
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Да ти кажа, и аз на Атлантис мислех, че няма да ми е интересен без старите образи, ама го изгледах и него с голям кеф  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 5 828
Да ти кажа, и аз на Атлантис мислех, че няма да ми е интересен без старите образи, ама го изгледах и него с голям кеф  Wink

В Атлантиса не бяха всички съвсем нови.
Родни беше участвал в няколко серии на SG, а и старите муцуни се появяваха честичко  Grinning

# 5
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
И аз съм тук.
Чакам Вселената и филмите по Атлантис.
Последните филми по СГ1 - Континиума особено ми хареса.  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 472
и аз съм фен - изгледах всички сезони на SG1.  Мъчно ми стана, че свърши.

сега ще минавам на Атлантис. И на мен ще ми липсват старите актьори Sad

# 7
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
и аз съм фен - изгледах всички сезони на SG1.  Мъчно ми стана, че свърши.

сега ще минавам на Атлантис. И на мен ще ми липсват старите актьори Sad
Макар че СГ ми беше първата любов, все пак Шепард ми липсва повече от тези от СГ1 Embarassed

# 8
  • Варна
  • Мнения: 134
На мен повече ми липсва РДА той е уникален, просто всички бледнеят . И Шепърд е готин , но РДА е the Best.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Изгледах всичките епизоди на SG 1 и Атлантис, голям фен бях на археолога само той ми липсваше в Атлантис.


Чакам Вселената и филмите по Атлантис.
Последните филми по СГ1 - Континиума особено ми хареса.  Peace

Какво е Вселената - нов сериал ли?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 472
и аз съм фен - изгледах всички сезони на SG1.  Мъчно ми стана, че свърши.

сега ще минавам на Атлантис. И на мен ще ми липсват старите актьори Sad
Макар че СГ ми беше първата любов, все пак Шепард ми липсва повече от тези от СГ1 Embarassed

Шепард предполагам е от Атлантис. Аз съм гледала само първия епизод.
От СГ1 май най-вече си харесвах Даниел Джаксън   Blush Сезона без него, някак празнееше.

а съдейки по този сайт, не съм единствена  Mr. Green - http://www.savedanieljackson.com/

# 11
  • пак там
  • Мнения: 2 885
От оригиналния СГ1 най-любим ми беше Джак О`Нийл, от временните - Вала обира точките, много сладък образ  Mr. Green

Яяя, какво намира човек, когато се поразрови.... http://stargate-bg.org/index.php?lang=bg

# 12
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Изгледах всичките епизоди на SG 1 и Атлантис, голям фен бях на археолога само той ми липсваше в Атлантис.


Чакам Вселената и филмите по Атлантис.
Последните филми по СГ1 - Континиума особено ми хареса.  Peace

Какво е Вселената - нов сериал ли?
Да, новия спиноф, или дъщерен сериал. Такъв беше Атлинтиса. Сега снимат Вселената.  Премиера някаде октомври
http://vbox7.com/play:cbf1b991

# 13
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
и аз съм фен - изгледах всички сезони на SG1.  Мъчно ми стана, че свърши.

сега ще минавам на Атлантис. И на мен ще ми липсват старите актьори Sad
Макар че СГ ми беше първата любов, все пак Шепард ми липсва повече от тези от СГ1 Embarassed

Шепард предполагам е от Атлантис. Аз съм гледала само първия епизод.
От СГ1 май най-вече си харесвах Даниел Джаксън   Blush Сезона без него, някак празнееше.

а съдейки по този сайт, не съм единствена  Mr. Green - http://www.savedanieljackson.com/
Гледай нататък и ще се влюбиш в него. Джак е добър, но ми беше леко писнало от него. Полковник Камерън беше свеж полъх, жалко че двамата с Вала бяха само в два последни сезона на СГ1.
А като си гледела първи епизод от Атлентиса би трябвало да познаваш Шепард, той беше този който седна на стола и го задейства без да знае за какво става дума, в кръвта му има гена на Древните.  Беше в хеликоптера с Джак О,нил  в самото начало.  После го включиха в експедицията, а когато загина военен полковник командващ експедицията при първа среща с призраците, Шепард пое командването.
А между друго... испитвам някаква симпатия към Призраците, повече ги харесвам от гоаулдите. Имаше хляб в тях, жалко че бързо го привършиха Атлантиса де. Посредните две серии от 5 сезон са много добри, жалко че Призраци не успяха да нахлуят на Земята...  Joy hahaha Ама че съм гадна...  Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 5 828
О, да, Мичъл и Вала ми бяха любимци, харесвам си ги още от Фарскейп  Heart Eyes

А гледате ли новия сериал на Аманда - Убежището?
Доста по-различен е като жанр, но на мен ми харесва   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт