Excel за домашния бюджет.Малко помощ.

  • 11 599
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 749
Нали таблицата има буква ,примерно А и число,да кажем 1.Така се задава клетката...Ами пропуснала съм да задам числото.... Crazy Естествено е да не може да ми извади числото в клетката,защото не съм му казала точно коя клетка.... Blush

# 16
  • Мнения: 85
Дали ма тема как да се учим да работим с ексел Thinking
Искате ли да си  направим една с урочета и тем подобни Thinking

# 17
  • Мнения: 1 749
Хорица,готова е!Напълно готова!Качих я.Ето :
http://4storing.com/z79tif/9d63ce7dd5c84a1c37ea6dfd9859d79c.html
Някой ако има идеи за подобряване да казва. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 17 278
Аз нещо не мога да свалям

# 19
  • Мнения: 1 749
Сега ще се опитам да я кача на мястото,където ти беше качила твоята.

Я пробвайте така:
http://www.4shared.com/file/110596030/5caf4b10/__10_-10_.html

# 20
  • Мнения: 1 749
Ако ви се струва малка таблицата (като размери),отивате на View горе от менюто,избирате Zoom и в прозорчето избирате 100%.

"За месеца" отгоре-това ви е остатъка,спестените пари.Задайте произволни числа в Начално салдо(което е получената заплата) и допълнителен доход и задайте обичайните си разходи. Peace

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
имаш 2 позиции за заеми в първата колона,
приходите може да са посочени горе под общо разход,
колона c,d,e (и повтарящите се след това реално не носят никаква полза информативно освен най-горния ред,

ето как го виждам да стане по-компактно



а може и колона С да е директно за въвеждане на 2-та седмица , D на третата и така ще стане още по-компактно

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Оф, много са ми сложни тия таблици Crazy Ние миналия месец за първи път си водихме бележки за приходи и разходи, в тефтерче, като преди сто години Blush

# 23
  • Мнения: 1 749
Хм...Така е станало по-добре,Лабрадор.Мерси! Peace
Заемите съм ги сложила толкова много,защото  някои  хора може би имат ипотеки,стоки на изплащане....Нашите съм ги писала отделно, за да ми се набиват в очите Grinning .

Има още работа по таблицата,за да стане още по-удобна.

Иначе видя ли някакви грешки в изчисленията от 3тата седмица,когато съм сложила допълнителния приход?

А,някой ,ако се чуди защо съм сложила водата и кафето отделно от продуктите....Това са важни неща,без които не можем.И които следва да се купуват всяка седмица.Нещо като напомняне.
Други могат да оставят полетата празни,или да сложат на тяхно място други неща,които те купуват всяка седмица.

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не съм проверявал формули ..
като я преправиш ще я погледна.

по принцип можеш да имаш една отделна страничка на която ред по ред да се записват всеки разход по дата, защото така ще трябва с + да сумираш разходите през седмицата .... но ще стане по-сложно.
а може и да направиш таблицата с 31 колони със сумиране на всеки 7 дена и тотал накрая ...

# 25
  • Мнения: 1 749
Това със страничките и аз го мислех,нооо...вече изтрих Sheet2 и Sheet3 .Kaк мога да ги добавя пак?
Сега ,като я гледам...наистина трябва да стане по-компактна...
Иска ми се и да я направя хем компактна,хем да стане и с разход и приход по дати....Ще помисля как да стане....Ще е сериозен ъпгрейд.Simple Smile

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
дясно копче върху sheet1 -> "add sheet" мисля беше

# 27
  • София
  • Мнения: 17 278
Insert Worksheet е командата  Peace

# 28
  • Мнения: 3 641
Дали ма тема как да се учим да работим с ексел Thinking
Искате ли да си  направим една с урочета и тем подобни Thinking
Хубава идея.Мога да кажа,че Ексела е необятна територия.Всеки път може да се научи нещо ново.

# 29
  • Мнения: 1 749
дясно копче върху sheet1 -> "add sheet" мисля беше

Insert Worksheet е командата  Peace
И двамата сте прави: дясно копче на мишката в/у sheet1 ,Insert...,Worksheet. Peace Тенкс!

Общи условия

Активация на акаунт