Хормоните?

  • 1 299
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте! Искам да ви попитам много ли е трудно и продължително регулирането на хормоналния дисбаланс? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 637
За кои хормони питаш, мила?

# 2
Interesuvat me testosteron,progesteron i prolaktin

# 3
  • Мнения: 637
За себе си ли питаш? Ако имаш вече поставена диагноза - поликистозни яйчници, ще ти пратя една хубава статия по темата. Лечението е различно дълго и с различен успех при всяка отделна жена.

# 4
  • Мнения: 4 399
Meli,

molja te pratja ja taja statija, za kojato pishesh. Az imam edin takyv stranen testosteron. Povishen e pri vsichki sluchai no  ovuliram, makar che 2 mesetza imah cikli po 38-39 dena. Edin lekar ne moja da mi kaje znachimo li e tova povishenie. Sledvashtijat mi kaza che bilo znachimo (vsyshtnost mojat e 1.1, a gornata granitza e 1). Popitah moje li tova da e simptom na PCOA i vtorija mi kaza moje, no ne predprie nishto. Nito me izsledvat za tija polikisozni jaichnitzi, nito mi davat neshto za hormonite. Trjabvalo pyrvo da si napravja izsledvane na trubite. Pylno bezumie ot moja gledna tochka. Kato vijdat che testosterona mi e visok, zashto ne mi go lekuvat, puk ako ne stane taka, po-natam i trubite shte si izsledvam. Zashto ako mi njama nishto na trybite trjabva da se podlagam na neprijatni proceduri i risk ot infekcii? Ta az na moja glava predprieh edna dieta i ako ne drugo pone ovulirah dosta po-navreme toja mesec i njamam nikakyv PMS. Izvinjavai che tak se otplesnah, no problemyt e che tuk pacienta trjabva da e mnogo informiran, inache poema risk che njama da poluchi kompetentna pomosht. Ne preuvelicham, sled kato pri povishen testosteron i absoljutno normalen progesteron mi izpisaha Duphaston i nishto poveche, predstavi si kolko e tragichno polojenieto.

# 5
  • Мнения: 637
Цитат на: Vjara
Meli, molja te pratja ja taja statija, za kojato pishesh.  


Поликистозни яйчници

Вяра, в чужбина ли си?

# 6
  • Мнения: 4 399
Blagodarja, Meli!

Da, v momenta jiveja v Austria i s ujas ustanovjavam kolko e loshata zdravnata systema tuk.

Общи условия

Активация на акаунт