Z-fashion

  • 2 012
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 932
Някой пазарувал ли е от интернет каталога или от магазин на Z-fashion?
Аз си харесах доста плетива, но си поръчах само едно пуловерче http://www.zfashion.bg/ICatalog.aspx (последното),
за да добия някакви преки впечатления за качество newsm78, размери newsm78 и т.н newsm78 newsm78.

Ще ви бъда много благодарна ако споделите вашия опит с фирмата на Лия, защото повечето неща наистина изглеждат чудесно.

# 1
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Току-що ги разгледах и аз-имат хубави неща,но незнам как стои въпроса откъм качество Thinking
ОФФ:Много ми харесва как й преливат тоновете на косата и смятам да направя кардинална промяна със себе си Grinning

# 2
  • Мнения: 2 596
Аз нещо не можах да се впечатля от колекцията им.

# 3
  • Мнения: 7 186
Аз нещо не можах да се впечатля от колекцията им.

И аз... Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 381
за първи път ги видях в хотела в Девин сега като ходихме. определено са качествени. Но там имаха предимно малки размери иначе много ми харесаха.

# 5
  • Мнения: 1 347
Тази година си взех една блузка с моряшко рае от тях и съм доволна. Размерите са им страннички обаче - аз не съм едра, а ми пасна най-добре Л. Имат фирмен магазин срещу Силвър центъра в Люлин.

# 6
  • Мнения: 63
Тази година си взех една блузка с моряшко рае от тях и съм доволна. Размерите са им страннички обаче - аз не съм едра, а ми пасна най-добре Л. Имат фирмен магазин срещу Силвър центъра в Люлин.
може6 ли да ми обясниш по-подробно как да стигна до там от Плиска с градски транспорт (като на индианец Embarassed)

# 7
  • Мнения: 356
Много интересна номерация имат тези хора. Ако си като мен с гръд. обик 101 см. и ханш 95 см - просто нямаш шанс.

# 8
  • Мнения: 1 347
Тази година си взех една блузка с моряшко рае от тях и съм доволна. Размерите са им страннички обаче - аз не съм едра, а ми пасна най-добре Л. Имат фирмен магазин срещу Силвър центъра в Люлин.
може6 ли да ми обясниш по-подробно как да стигна до там от Плиска с градски транспорт (като на индианец Embarassed)
От Плиска до метростанция Сердика вземи някакъв автобус (и аз не знам какъв, ама поне до Ректората има), а после от Сердика с метрото до метростанция Люлин. Излизаш през южния изход (т.е. в ляво от посоката в която тръгне влакчето) и питаш люлинци къде е Силвър център - мисля, че оттам се вижда (зад залата на Сиконко). З фешън е точно срещу Силвър център, на няколко метра от входа на басейна с име "Люлин бийч" Simple Smile
Друг вариант - хващаш някоя от маршрутките, които минават по Цариградско и карат към Люлин 7,6,5. От 5 години живея в София, ама да си призная не им знам номерата Sad.
Ето и местоположението на магазина на карта http://bgmaps.com/map.asp?sid=dc1fed06c83829999cb082d10a314180&a … mp;Map20_62.y=147

# 9
  • София
  • Мнения: 6 788
Много интересна номерация имат тези хора. Ако си като мен с гръд. обик 101 см. и ханш 95 см - просто нямаш шанс.
Е хайде стога де,ханш 95 не е голям!Все пак зависи от височината,ама все пак  newsm78.Че моят си е 94-94 откакто съм влязла в пубертета,а съм била и много слаба. Thinking

# 10
  • Мнения: 63
Тази година си взех една блузка с моряшко рае от тях и съм доволна. Размерите са им страннички обаче - аз не съм едра, а ми пасна най-добре Л. Имат фирмен магазин срещу Силвър центъра в Люлин.
може6 ли да ми обясниш по-подробно как да стигна до там от Плиска с градски транспорт (като на индианец Embarassed)
От Плиска до метростанция Сердика вземи някакъв автобус (и аз не знам какъв, ама поне до Ректората има), а после от Сердика с метрото до метростанция Люлин. Излизаш през южния изход (т.е. в ляво от посоката в която тръгне влакчето) и питаш люлинци къде е Силвър център - мисля, че оттам се вижда (зад залата на Сиконко). З фешън е точно срещу Силвър център, на няколко метра от входа на басейна с име "Люлин бийч" Simple Smile
Друг вариант - хващаш някоя от маршрутките, които минават по Цариградско и карат към Люлин 7,6,5. От 5 години живея в София, ама да си призная не им знам номерата Sad.
Ето и местоположението на магазина на карта http://bgmaps.com/map.asp?sid=dc1fed06c83829999cb082d10a314180&a … mp;Map20_62.y=147
Много благодаря, наистина е като за индианец Laughing

Общи условия

Активация на акаунт