Мога ли да сменя ключалките безпроблемно?

  • 812
  • 4
  •   1
Отговори
Ами и ние стигнахме до този момент за съжаление. Бяхме си дали гратисен период, в който нещата вървяха повече от добре до онзи ден.
Утре имам среща с адвокат, но искам още днес да го изгоня. Жилището се води и на двамата. По принцип има къде да отидем аз и децата, но излезна ли веднъж от тук имам чуството че няма да мога да се върна. А тук всичко е направено за удобството на децата и тук е нашето място. За съжаление той вече няма да е от нашето семейство.
Та мисълта ми е, дали тези мои действия после ще навредят на бракоразводното дело, защото още от сега е ясно че няма да е по взаимно съгласие.
Благодаря ви за отговорите.

# 1
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Стига де, дано да не си го направила вече, че като гледам кога е пусната темата...
Все ще можеш да го изтърпиш още един ден, освен ако не е  заплаха за здравето ти и това на децата.
Първо говори с адвоката си, тогава действай.

# 2
  • Мнения: 589
И какъв е тоя зор да не го допускаш в дома, който е И НЕГОВ? Застрашени ли сте ти и децата? Ако е така- има си ред: жалба за насилие и оттам по етапен ред...

# 3
  • Мнения: 9 990
Da, ако сега го направиш, ще повлияе негативно на едно последвало дело.При официален развод и присъдени на теб права за ползване-тогава.До тогава този човек е в семейното жилище.

# 4
  • Мнения: 903
.... Бяхме си дали гратисен период, в който нещата вървяха повече от добре до онзи ден.
Е ти направо ме разби... Нещо ни ми се удава да проумея как до оня ден нещата са вървели повече от добре, а днес вече те е обзел неудържим напън да сменяш ключалката newsm78..... Разбирам че с нещо много сериозно ти е бръкнал в нервите тоя твоя човек, та да искаш да го разкараш от жизненото си пространство на мига...., ама това "пространство" /жилището ви де/ е и негов дом /поне все още/.... Затова няма да ти кажа нищо по-различно от казаното преди мен от момичетата..... Или с други думи, колкото и да ти е причернял пред очите, недей да се поддаваш на напора на такива вътрешни импулси - демонстративно да го изхвърлиш като мръсно коте, сменяйки ключалката..... Извинявай ако езикът  ми е малко остър, но от написаното от теб оставам с усещането, че идеята ти за смяна на патрона на бравата е продиктувана от избуял гняв към половинката ти, а гневът е по правило лош съветник Peace.... Още повече, поправи ме ако греша, но не мисля че ти и детето попадате в категорията "жертви на домашно насилие"..., защото подобна дръзка идея не би минала през ума на жена която е малтретирана /Жертвите на насилие живеят в постоянен страх да не провокират с някаква своя постъпка агресията на насилника, пък от туй да му смениш ключалката на вратата на дома по-голяма провокация... Whistling.. - здраве му кажи.../  
      Така, смятам че достатъчно се обосновах.
Изчакай срещата с адвоката си и не действай импулсивно, че да не си вкараш автогол в бъдещо бракоразводно дело.

Общи условия

Активация на акаунт