Коя е най-странната комбинация от храни, която сте консумирали?

  • 6 200
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Нищо странно не прочетох досега  Blush Много хора, особено от селата и по-възрастните ядат грозде и диня с хляб и/или сирене, нищо странно.
Макароните със сирене и захар са си класика.  Wink
Гроздето с френско сирене - също.  Peace

По темата съм писала мнооого пъти, но пак ще се отчета с моето си - захар с калинки  Grinning

# 16
  • Мнения: 3 459
Ааа - диня с хляб и сирене на мен не ми е странно, а класика от детските ми години на село при баба и дядо!
И при мен беше така.  Simple Smile
Относно киселото мляко, аз лично го комбинирам с всичко - ориз, картофи ... какво ли не. Не мога без мляко!
Братовчед ми като беше малък много обичаше да му правят мляко с захар, вътре с натрошена паста "Балкан". Изяждаше поне по 3-4 такива смеси на ден. Само трябваше да е топло, че иначе не щеше да ги яде.  Grinning

# 17
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 147
Малкият ми син продължава да си дроби такава попара. Като няма вафла/паста или друго подобно, и с обикновен хляб става Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 459
Малкият ми син продължава да си дроби такава попара. Като няма вафла/паста или друго подобно, и с обикновен хляб става Simple Smile
На мен ми е чудно, че не го ядеше с прясно мляко, а с кисело.  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 401

По темата съм писала мнооого пъти, но пак ще се отчета с моето си - захар с калинки  Grinning

Кви калинки, бре?

# 20
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 147
Не знам. Не вярвам едно 4 годишно да ми обясни защо с кисело, а не с прясно, а и не съм го питала. Сам си го бърка.
Предполагам, че защото прясното обикновено се пие, а не се яде с лъжица newsm78

# 21
  • Мнения: 37
имам един познат дето яде пьржени филии сьс сланина tooth

# 22
  • Мнения: 37
да та за калинките ,какжи са newsm78

# 23
  • Мнения: 27 524
Пържени филии със сирене и сланина също са си класика. Както и пържени картофи с лимон или оцет  Simple Smile


Ми такива:   Sick

# 24
  • Мнения: 194
и как са на вкус калинките, Блонди? Crazy

Иначе, аз съм яла трева Mr. Green

# 25
  • Мнения: 37
в петьк ходихме на галисииски ресторант и ядохме нещо като пала4инка сьс сос бешамел пьлна с каима,нооооо имаше и стафиди и ананас вьтре!

# 26
  • Мнения: 2 123
Филия с масло и мравки(наистина), но само една хапка, че да не ми се смеят приятелчетата.Става въпрос за преди 20 на години.
А сега най-обичам да си пия бирата с шопска салата и изумявам всички(що ли?).

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
Снощи хапнах череши с печени фъстъци и леблебия + бяло вино.

Едва ли е имало дете, което не е похапвало тревичка. Аз си падах по детелинките и по ластарите на лозата, едни такива киселки бяха...

# 28
  • Мнения: 37
ужас тук маи вси4ки са яли насекоми,вклю4ително и аз някой друга мушица от ония дребните дето ти влизат в устата докато си приказваш с някой или се прозяваш...

# 29
  • София
  • Мнения: 38 206
в петьк ходихме на галисииски ресторант и ядохме нещо като пала4инка сьс сос бешамел пьлна с каима,нооооо имаше и стафиди и ананас вьтре!

Рали, ти в Галисия ли живееш?
Я кажи верни ли са тия легенди, че там морските дарове били на смешни цени?

Общи условия

Активация на акаунт