Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 191
Кюбит  Cry, съжалявам много за загубата ви..думите са излишни.
Момичета, много хубава тема, дано всичко лошо е зад гърба ни и Кюбит скоро се похвали с хубава новина  Hug

# 31
  • Мнения: 103
Искам да споделя нещо с вас, че ми стана много криво!
Аз обещавам повече да не питам за някоя мама ако ми е направило впечатление, че я няма известно време, въпреки че винаги го правя от добри чувства с искрената надежда всички да са добре. вчера за 10 мин на лични няколко мами (не всички от тях) ми се накараха да не разпитвам без въобще да предполагам за какво става въпрос, а те вече са знаели! стана ми изключително неприятно и се почувствах тъпо  Sad.
Пожелавам приятна вечер на всички!

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Не знам какво да кажа, много ми е криво днес след сутрешната новина. Цял ден ми се реве. Усещането, че нещо е станало с Кюбит ме беше завладяло още когато някой попита за първи път преди няколко дена какво става с нея. Съжалявам много, че съм се оказала права ..... Не ми се пише повече .... Поне до утре.
Ванира, не се чувствай виновна, всички сме тук, за да се подкрепяме и да преживяваме заедно и радостите, и нещастията. Много хора пишем, нормално е когато някой забележи, че дадено момиче не се е появявало от доста време, да попита дали някой знае нещо за нея.
Ани, ти си в USA, ако се видиш с Кюбит, предай й много силни прегръдки от всички нас.

# 33
  • Мнения: 99
Ванира няма за какво да се чувстваш виновна за нещо за което абсолютно нямаш вина   Rolling Eyes Съвсем естествено е да питаш за някоя мама ако тя не се появи и ти направи впечатление това  Peace На мен ми стана интересно това, че са ти писали на лични да ти се накарат защо питаш  Shocked
Ами мами, нали за това сме тук и споделяме всичко, защо тогава едни знаят и мълчат и даже си позволяват да преценяват кой какво да пита и кога да го прави, какво да знаем и какво не?????? Ако сте преценили, че ние не трябва да знаем поне си мълчете и не показвайте, че знаете нещо, така е по-честно.

Обстановката сега е толкова напрегната, че с нож да я режеш и няма нужда да се напряга от такива ситуации  Naughty

# 34
  • Мнения: 1 341
Ванира, няма смисъл да се чувстваш виновна. Ти най-малко имаш вина за случилото се.
Аз също питах, но интересно никой не ми е писал на лични.
Не ги разбирам подобни постипки. Нормално е да се притесняваме една за друга.
Аз нямам навика да ходя и да следя мненията на съфорумки. На мен не би ми било приятно да се четат моите и следователно и аз не го правя. Когато някой знае нещо, не е нужно с караници да се тръгва, те не оправят нещата, а само ги усложняват.
И все пак, не мисля, че на Кюбит й е станало неприятно от загрижеността ни.

Ох много ми е тъпо, много съм объркана. Но нека сме по-толерантни една към друга, и особено към по-новите. Peace

# 35
  • Мнения: X
Само да се запиша.

# 36
  • Мнения: 203
И аз да се запиша в новата тема Hug
Ние пак нямахме нет и съм изтървала малко сега Ви изчетах и.....
Кюбит много съжалявам за тази огромна загуба,прегръщам те и много се надявам да бъдеш силна
 Flowers Rose Flowers Rose
Нямате представа как ми се е надул кракът нямам думи и не зман какво да го правя-давайте идеи...
Деси благодаря за отговора Hug  bouquet

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 19:31 от -silvana-

# 37
  • Deutschland
  • Мнения: 186

Нямате представа как ми се е надул кракът нямам думи и не зман какво да го правя-давайте идеи...


Да не си стъпила на криво? Защо е надут.Ходи ли на лекар.

# 38
  • Мнения: 99
Силве има един компрес за такива травми, аз съм го правила и ми помогна  Peace Нарежи кромид на ситно, сложи на марля и омотай около болното място. Дано да ти помогне  Hug

# 39
  • Мнения: 103
Благодаря ви за разбирането, момичета! Не съм искала да става полемика. Просто исках да обърна внимание, че освен за шишета и колички, можем да споделяме далеч по- човешки неща, макар да не мисля, че нещо съм сгрешила.
Дано повече не се налага да коментираме такива теми!!!
Лека вечер!

# 40
  • Мнения: 98
Здравейте мами ,
Кюрбит съжалявам за загубата ти не се предавайте и неспирайте да се обичате и подкрепяте
На всички пожелавам само хубави новини и нищо да не помрачава денят ви!

# 41
  • Мнения: 98
Забравих да ви кажа, че днес бяхме на лекар и ако може да ми сложите  stork-girl

# 42
  • Мнения: 203

Нямате представа как ми се е надул кракът нямам думи и не зман какво да го правя-давайте идеи...


Да не си стъпила на криво? Защо е надут.Ходи ли на лекар.
Ходих на лекар ама искат да ми правят снимка пък моя доктор не даде много-каза ако може да се избегне... падна ми едно шише върху крака от високо пълно  вода и се подредих и то беше преди 2 седмици пък сега почна да ми се надува!Утре пак ще ходя да видим кво ще ме правят!
 styllisima -ще пробвам

# 43
  • Мнения: 4
запис и от мен  Peace Peace

# 44
  • Мнения: 8
Два дни не съм влизала, защото правим ремонт вкъщи. Тази вечер реших да се развеселя и поотпочина като ви прочета, но вместо това сърцето ми се къса... Кюбит, плача с теб.

Не мисля, че е уместно да пиша каквото и да е друго. Изпращам прегръдки и пожелания за спокойна вечер.

Общи условия

Активация на акаунт