Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Добро утро на всички ранобудни и поспаливи... baby_neutral и техните бебета. Пожелавам ви още един незабравим ден от бременността и по-малко ходете по жегата. Hug

# 46
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Добро утро момичета,
минавам да се запиша и отивам на ЖК, докато е по хладно .....

# 47
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Добро утро.
Тук при нас времето е ужасно.Имам чувството,че лятото няма да дойде никога. Rolling Eyes

Силвана дано по скоро ти се оправи крака.Пробвай компреса на Стилисима и дано помогне.
Биберона честито ти момиченце.   bouquet
Руми   Hug .И само добри новини.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Добро утро, момичета! Хайде днес деня да е изпълнен с добри новини!

# 49
  • Мнения: 4
добро утро и от мен, много хубаво заглавие на темата, весел ден с малките палавници в коремчетата Simple Smile

# 50
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен!
Едва успявам да ви изчета ...

Кюбит, и аз много съжалявам за това  Sad  Сигурна съм, че двете ангелчета са на прекрасно място  Hug

Пожелавам на всички лек ден и само добри неща!

При мен всичко е наред. На последния преглед бебчето така беше стиснало крачета, че нямаше как да го видим какво е. Ще трябва още да си почакаме ... Но важното е да е добре.

# 51
  • Мнения: 5
Здравейте момичета, дано днешния ден бъде спокоен и усмихнат за нас и бебчетата ни! Hug

# 52
  • Мнения: 141
Добро утро и от мен!
Дано днешния ден е наистина спокоен за всички нас...Аз не съм в настроение от вчера, след лошите новини от Кюбит, ужасно ми е тъжно  Sad
Не знам какво друго да напиша наистина...
Руми,да се похвалиш после с хубави новини за бебчето...
Биберона, честито ти момиченце и от мен!
Аз утре съм на консултация и 4 Д и вече нямам търпение и ми е едно свито....
Хайде лек ден Hug

# 53
  • Мнения: 99
Добро утро мамчета, пожелавам ви лек и спокоен ден  Hug Стойте повечко вътре, че каквато жега го дават май няма да е за нас  ooooh! На мен ми се налага да поскиторя днес, ще ходим на Гърция на море към 20-ти Юни и няма да ми се размине търсенето на бански и разни дрешки за пупа  Laughing А пък съм и на консултация и ще трябва и до там да отскоча и ще се опитам доки да ме погледне пак на видеозона и да ми даде съвети за морето.


Нямате представа как ми се е надул кракът нямам думи и не зман какво да го правя-давайте идеи...


Силве виж ТУК има разни рецепти за натъртено  Peace

А това с кромида помага много, даже майка ми го пътжеше като за ядене с олио и така го налагаше. А ето това пък открих и копирах пак в нета:
1. Наложете болното място с печен лук и малко масло или счукан лук и сол. Лукът смекчава болката и отнема температурата.
2. Потопете парче памук в гореща вода и го сложете върху удареното място около 2 мин. После пак го потопете и така 10 пъти, докато болката  отмине.  Можете  да   наложете мястото и със селски квас.

# 54
  • Мнения: 20
Привет и от морето. Довечера ще направя 1 слънчева баня  Laughing
Лек ден на всички

# 55
  • Мнения: 1 341
Добро утро и от мен! Hug

Снощи научих прекрасна новина, а именно, че първата ми братовчедка е бременна! Много се радвам за нея, след 3 години опити, най-накрая и те успяха. Дано да й е лека до края и няма проблеми. Praynig

Силвана, как си днес?

ПП. Пак нещо става с лентичките ми. Има проблем в сайта, обновяват го и са ми ги сменили.

# 56
  • Мнения: 199
Добро утро момичета,

Дано наистина вече да няма тъжни и лоши новини в темичката ни Praynig

Vanirra то наистина е безмислено да коментираме, и то при такава тъжна вест и при толкова много мъка, някой да се занимава с такива неща да ти казва да не разпитваш, направо не е истина ooooh! Ние сме хора, абсолютно никой не е застрахван от нищо, а това да има приятели, които се интересуват от него е много хубаво.
Biberona, MVinzens  честити девойки Heart Eyes
Кали много евтини тия дрехи, ама ги има само в Пловдив и Стара Загора нали. Аз за тази бременност си купувах от сайта на laredoute и съм много доволна. Банските ми харесаха също, ама пък сайта не е български и не ми е познат newsm78. Може да ходим на море юли и трябва да измисля и банския Rolling Eyes
Ронка да и е честито на братовчедка ти - безпроблемна бременност и здраво бебче. Страхотна новина Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 22 717
Привет и от мен.
Тези дни ми е много тежко,заради времето,постоянно ми се спи и само лежа.детето умира от скука с мен,горкия.Все още сме под карантина,до 16-ти юни.
Бебебто рита много,особено нощем.Събужда ме понякога,но не ми пречи.
Днес кантарът показа + 2,5 кг. от началото на бременността.Надявам се да устискам с качването на килограми.Следя се стриктно,гледам да ям плодове и зеленчуци,мляко.Месо и манджи не ми се ядат.
Аз дрехи за бременни повече няма да си взимам.Имам два летни панталона,един сукман.Взех си две поли,който не са за бременни,но са идеални за целта.Засега блузки и потничета ми стават.То лятото не са ни нужни много дрехи.
На тези,които са разбрали пола-честито!
На мамите,които са на прегледи,стискам палци.
Лек ден на всички.

# 58
  • Мнения: 40
Добро утро на всички!

 Аз днес сьм на фетална морфология,като се вьрна ще пиша че от три седмици не сме гледали бебчо и се притеснявам.А в понеделник сьм и на изпит.............

# 59
  • Мнения: X
Добро утро момичета.Минавам само да се запиша.Нашето бебче също много ритка,а има случай когато направо си ме боли.Сигурно е нормално. newsm78Пожелавам ви лек и спокоен ден.

Общи условия

Активация на акаунт