За НОЕМВРИйската дружина, времето в очакване наполовина мина-21

  • 11 151
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 57
Еми претупва ме и ме ядосва и съм си записала час при Кълвачева във Вита и там ще ходя да видя как е Simple Smile То басейна и на мен ми е далеч че съм в лозенец ама като няма друг наблизо за бременни кво да правя Simple Smile

# 16
  • Мнения: 646
Neya,  newsm10 браво!
Дано напълним темата само с хубави новини  Hug

# 17
  • Мнения: 685
Neya ти наистина си герой! Благодаря за новата темичка  newsm51

maymunski аз ходя от време на време в Св. София на водна аеробика. Басейна е в болницата и до сега не ми се е случило нещо неприятно. Виж за Бокар нищо не знам, но не се насочих натам защото е лудница, то си е фитнес център.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 29
Аз пък благодаря на yani4ka_83    Hug
Без нейна помощ нямаше да мога да се оправя   bouquet

# 19
  • Мнения: 218
Честита ни нова темичка и дано в нея има само хубави новини!  bouquet Hug Grinning

# 20
  • Мнения: 24
Хайде в новата темичка.  Hug
Аз да ви се оплача бях си намерила лекаря от предишната бременност и раждане newsm44 и бях тръгнала при него. Бях много доволна предишния път  и държах на него. Но естествено сега вече не е така. Явно вече не е така. Променил се е и честно казано съм доста разочарована. И сега останах без лекар  newsm45. Въобще отношението му е под всякаква критика. Нали трябва да се чувстваш спокойна при лекаря си. А той за 10 мин ме претупва казва две три неща и дай 30лв smile3516. Не е заради парите просто отношението. И сега съм на изходната права отново.

# 21
  • Мнения: 14 654
Здравейте и от мен в новата тема. В момента така съм бясна, че едвам си намирам клавишите. Връщаме се с детето ми от разходка и на влизане в блока, върху главата ми се стоварва парче мазилка, а на детето ми - върху крака. Поглеждам нагоре - слагат изолация някъде по етажите и няма никакви обезопасителни знаци! Сега чакам полицията да дойде. Обещаха да изпратят кола. Просто безобразие, така се стреснах, че коремът ми се стегна и още не мога да се успокоя.

# 22
  • Мнения: 418
БРАВО НЕЯ!!! smile3501
xelita, Nadejdata - за добри резултати ползвам позитивното мислене... ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД!!!  и така става ... Настройвам се задължително с приятни емоции преди такива "събития" като изследванията   и успеха е гарантиран newsm10

renew - аз също имам този проблем с кървеното, но казват че е нормално в ІІ тримесечие

# 23
  • Мнения: 718
Янечек, това си е чисто безобразие!  #2gunfire Дано сте се разминали само с уплаха. Опитай да се успокоиш заради бебчо и много добре, че си извикала полиция. В такива моменти се радвам, че не сме в България... Надявам се само оплакването, което си направила, да не остане глас в пустиня.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 21
Здравейте в новата тема  Hug

Янечек трябвало е телевизия да извикаш, за да се вдигне повече шум и да ги накажат сериозно - дано и полицията е свършила добра работа. Аз самата също много се ядосвам с разни глупави съседи - преди около две седмици един много глупав съсед ми беше запушил  колата  с неговата и след като го помолих да слезе и да я премести, ме гледаше от терасата си и нагло отказваше да го направи  #2gunfire
Стигнах почти до истерия и тъй като още не ми личеше му изкрещях, че съм бременна и да му тежи на съвестта и чак тогава си свлече дебелия задник да си премести колата. Направо да се пукнеш от яд с такива тъпанарски съседи smile3511

Забелязвам повишаване на кихането откакто съм бременна  Joy , hahaha някой друг да е забелязал такава зависимост?

# 25
  • Мнения: 165
Приятна вечер от мен.... моят работен ден свърши и сега ще ходим с милото да си каним кум  Joy
Petya28 за кихането нищо не мога да кажа, за пръцкането обачееее  Blush винаги ме е нервирало невероятно много това и не съм вярвала че понякога човек не може да се сдържи.  Blush За сега овладявам положението, но вечер ...  Joy направо си скривам шайбата  Joy
Янечек бий чорбата по главата  Laughing Не ги оставяй да има се размине  Peace
МИР ВАМ

# 26
  • Мнения: 418
Petya28 това си е чиста липса на кислород т.е. нуждаем се явно от повече и за това си кихаме  Laughing Laughing по 4 пет пъти на ден а може и да са повечко ... не съм ги броила  Simple Smile

 Янечек
скъпа и аз имам едни съседи дето ме изкарват извън кожата ми ... нощно време пред блока спират по няколко коли и познай от тях се носи  чалга от "най-Здравия" и вид ... викове, крясъци, игри на покер ... и такива ми ти работи ...
Не знам кой е виновен за това    NeWS78  NeWS78 ... Денонощния магазин или ромското семейство в блока защото те участват най-активно в сбирките  ...
Странно  е че съседите си ги търпят, а аз съм доста новичка в блока и ако се намеся да не ми се случи случка посред бял ден ... Трябва да си пазя детенцето ...
Нали ви казах , че ставам нощно време да хапвам плодове?! Е това е една от причините докато не си заминат и аз бодърствам с тях , а после  ми се спи на работа ... smile3511 smile3511 smile3511 smile3511,

nana5kova хехе ... това не смеех да си го призная  Embarassed Embarassed Embarassed
 и при мен е така  Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 18:01 от klodia

# 27
  • Мнения: 40
NANA  и при мен е таквоа положението с пръцкането.Постоянно има газове и ми къркорят червата. И за това понякога се чудя дали бебо рита или са ми червата.
А за кихането не съм забелязала да е повече .
Хубава вечер и от мен.

# 28
  • Мнения: 218
За кихането и при мен от скоро е доста често,но и през ум не ми е минавало,че може да е от бременността,а си мислех,че ще се разболявам Shocked

# 29
  • София
  • Мнения: 1 262
Добре заварили в новата темичка  Hug

Neya, благодарности и поздравление   bouquet

magdi_dim, добре дошла  Hug  bouquet

Янечек, браво за полицията, точно така! Утре ако пак не са обезопасили твоите съседи, въпреки предупреждението, пак извикай полиция. Ако дойдат два пъти по един и същи сигнал, имат право дори да спрат обекта. Нека съседите да си правят сметката. И на мен ми е писнало от кофти съседи, затова сега си търсим къща в гората  Mr. Green

Nana, и аз съм така с пръцкането  Blush Blush Страшен срам, ама като не мога да го контролирам, какво да направя  Crossing Arms успешно и приятно канене на кума   Wink

Sunny0586, успокой се бе, няма страшно. Пак ще си намериш добър лекар, а има достатъчно време до ноември да ти спечели доверието. Няма незаменими хора. За жалост при докторите напоследък масово се забелязва тази тенденция  ooooh!

maymunski, аз знам от доки, че не е добре да се ходи на минерална вода, заради състава и температурата й. Тъй като също съм ходила в Св. София (т.е. срещу Бокар), ти препоръчвам да отидеш там, тъй като водата е обикновено и много добре поддържана. Не съм хванала нищо от там, а съм доста поддатлива на тия гадинки  Crossing Arms

elvireste, споко, херпеса може да се излекува, докато дойде време за раждане. Ако не успееш да го излекуваш обаче, определено е по-добре да родиш секцио, за да не заразиш бебето  Hug

Лека вечер от мен, отивам да си мачкам щерката  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт