за играта на Veet

  • 6 014
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 93
Чудя се дали има някои който знае какви са условията на играта на Виит, защото аз редовно   си ползвам продуктите им а опела си заслужава който давт на рекламата ако някой знае нещо по този въпрос за играта да пише.
Благодаря Ви!!!

# 1
  • Мнения: 212
а като ползваш често Вийт,не пише ли случайно на опаковката за промоцията?!

# 2
  • Мнения: 93
а като ползваш често Вийт,не пише ли случайно на опаковката за промоцията?!
ами не , ако пишеше нямаше да питам!

# 3
  • плевен
  • Мнения: 644
Може ли да ми кажете откъде да прочета условията на играта Praynig

# 4
  • Мнения: 1
http://veet.bg     tuk pi6e vsi4ko  Wink

# 5
  • Мнения: 2 353
  Пише, че играта не е обвързана с покупка, но в същото време не можеш да участваш без да попълниш баркод.

# 6
  • плевен
  • Мнения: 644
Регистрирах се за играта въпреки че нямам никакъв късмет в тези работи.И вече си имам чехлички на Veet от нашата Била но когато се прибрах вкъщи и ги отворих не бяха кой знае какво но за плаж стават

# 7
  • Мнения: 54
  Пише, че играта не е обвързана с покупка, но в същото време не можеш да участваш без да попълниш баркод.
То не е задължително да купуваш, обикаляш кофите и все в някоя ще намериш.  Laughing

Това като реклама на Джеф, ще получиш безмоторен джет, който накрая май се оказа надуваем.

# 8
  • У дома !
  • Мнения: 700
Аз никога не съм ползвала veet за това моля да ми кажете 22 ли са продуктите им на Българския пазар?
Другото ми въпросче е,къде или по точно в кой магазин мога да видя тези промоторки на veet за да си взема талон за играта и да го пусна в урната?
Живея в Младост 1,наблизо има Била,Кауфланд.Там дали ще ги открия?
Мерси предварително....дано някоя мама да знае и да ми отговори Hug

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 493
  Пише, че играта не е обвързана с покупка, но в същото време не можеш да участваш без да попълниш баркод.
То не е задължително да купуваш, обикаляш кофите и все в някоя ще намериш.  Laughing

Това като реклама на Джеф, ще получиш безмоторен джет, който накрая май се оказа надуваем.
Ами безмоторен е бил Mr. Green
Сто пъти попълвах баркода за играта и всеки път ми казва,че е невалиден

# 10
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Къде ги попълвате тези баркодове?
У дома отнякъде се появи играта с лепещото топче (една от наградите). Едната половинка се спука на втория ден.

# 11
  • Мнения: 12 662
Аз никога не съм ползвала veet за това моля да ми кажете 22 ли са продуктите им на Българския пазар?
Другото ми въпросче е,къде или по точно в кой магазин мога да видя тези промоторки на veet за да си взема талон за играта и да го пусна в урната?
Живея в Младост 1,наблизо има Била,Кауфланд.Там дали ще ги открия?
Мерси предварително....дано някоя мама да знае и да ми отговори Hug

Днес в ХИТ видях големи реклами.

# 12
  • Мнения: 917
Записвам се да следя. Не съм виждала, да раздават талони  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 4
Аз никога не съм ползвала veet за това моля да ми кажете 22 ли са продуктите им на Българския пазар?
Другото ми въпросче е,къде или по точно в кой магазин мога да видя тези промоторки на veet за да си взема талон за играта и да го пусна в урната?
Живея в Младост 1,наблизо има Била,Кауфланд.Там дали ще ги открия?
Мерси предварително....дано някоя мама да знае и да ми отговори Hug
Аз попълвах в Била Wink.

# 14
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Записвам се да следя. Не съм виждала, да раздават талони  Crossing Arms

и аз Rolling Eyes

# 15
  • Мнения: 3 312

Сто пъти попълвах баркода за играта и всеки път ми казва,че е невалиден
   

 и на мен  Thinking

# 16
  • Мнения: 917
Нямат ли обявен телефон? Да не би да имат промо продукти, и само те да участват  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 7 013
Аз попълних като верен отговор: 22 продукта, не съм сигурна дали е така, но по метода на изключването действах. Като си купих продукта на Veet, ми подариха джапанки и шампоанче Nivea - мъжко  Confused.

# 18
  • Мнения: 37
Според мен продуктите са 2 - крем и ленти...а вече като се пресметнат за всички видове кожа и въобще по начин на приложение - то ще станат много повече от 22.

# 19
  • Мнения: 66
Аз се регистрирах още като започна играта,но сега не мога да вляза в сайта и да проверя кой е спечелил.Някой да има идея къде е списъка на печелившите или как се влиза??

# 20
  • Мнения: 5
Явно са кодирали достъпа до сайта си. Само можем да гадаем защо!

# 21
  • Мнения: 46
И аз започнах да играя още в началото на играта.то не бе писане на брошури,то не бе чудо и в нета колко 100 регистрации си направих :е: :е: Joyпобърках се цяло лято,казах си едната кола е моя и това е :е:Блажени са вярващите ..........
Вчера би трябвало да са изтеглили печелившите и да са ги обявили някъде,но ни дума,ни вопъл,ни стон!Което ме навежда на едни мисли,които хайде да не поднасям,за да подхранвам и без друго тлъстия си песимизъм. Rolling EyesЩе видим,според мен ако всичко е така лоялно както би трябвало да е ,печелившите са изтеглени и са се свързали с тях.Имаше го и в условията на играта,нещо подобно...интересно е това,че никъде не са оповестени верните отговори на въпросите от играта,колкото и да са елементарни,ако всичко е ок,би трябвало да е така .Може би в покъсна реклама ще ги съобщят!Нали все пак всичко е реклама,а колите кой ще ги кара......сещайте се..........

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 01:27 от contessa

# 22
  • Мнения: 2 936
Излезе ли някъде томболата? newsm78

# 23
  • Мнения: 7
Здравейте,
Аз, както и вероятно и много други от Вас участвах в играта с баркод от продуктите на Veet за голямата награда Опел Корса,
но за съжаление до този момент нямам информация някой въобще спечелил ли е някой от трите Опела обявени, като нограда от томболата? Ако имате информация, моля да ми пишете!?! :roll:javascript:void(0);

# 24
  • Мнения: 31
Здравейте и от мене.Аз също се регистрирах отдавна с баркод за опела.Но и аз си мисля че има нещо гнило.Немога да намеря от къде да вляза и да проверя.Ако някой знае нека пише.Ама мн ми е чудно как няма,ако е истина де,да съобщят по някоя медия  Rolling Eyesизмамници Stop

# 25
  • Мнения: 66
май всичко беше въздух под налягане......

# 26
Знаете,ли къде са поместени резултатите от томболата за опела?
страницата www.veet.bg вече не е активна.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 246
мдаа, и аз вече месец сигурно стана като се присетя им отварям страницата, обаче иска парола. newsm78 странна работа, не пишеше ли, че ще бъдат оповестени в нета? Tired дайте да напишем едно оплакване тогава, не е коректно така!

# 28
  • София
  • Мнения: 6 246
значи току що издирих и се обадих в офиса на Reckitt Benckiser в България (които били всъщност производителите на Veet). наградените били публикувани в списание "ТЯ", "Журнал за жената" мисля беше второто, в-к Труд и 24 часа и на сайта на Опел - Булвария. казват и по тел. кои са печелившите. сайтът им е бил само промоционален за играта и затова вече не е достъпен. Peace

ето координатите им:
Reckitt Benckiser (Bulgaria)
Flora Kaneva 67
1517 Sofia
Bulgaria

T + 359 2 868 9472
F + 359 2 862 5437

# 29
  • у нас
  • Мнения: 5 710
На сайта на опел нищо не намерих, освен коли, коли................

# 30
  • София
  • Мнения: 6 246
да, и аз погледнах, но не открих. Thinking

# 31
  • Мнения: 61


Mалко късно се включвам...Днес изрових запазените от преди месеци кутии от veet, и се сетих, че хвърлих доста пари за някои техни продукти, като например крем против растящи навътре косъмчета (от който ефект няма). Обичам да играя и да участвам в томболи и понякога печеля, но в тази томбола определено има нещо гнило. Който се интересува - линк към статия, която разкрива, че са ги осъдили...няма да се учудя, ако никой нищо не е спечелил.

http://www.mediapool.bg/show/?storyid=157092

Общи условия

Активация на акаунт