Варненски неформални кърмачески срещи 2009

  • 8 147
  • 124
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 595
Привет момичета, лятото дойде и е време за срещи  Hug

Новата среща ще бъде в събота 04.07 от 10:30 в морската градина, на пейките на летния театър.
А който има притеснения дали ще ни намери да ми пише на ЛС да дам телефон за връзка с нас  Simple Smile

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 12:21 от Ivy

# 1
  • Мнения: 2 631
Аз съм "за"  Peace

# 2
  • Мнения: 2 616
Второ "ЗА" Peace

# 3
  • варна
  • Мнения: 74
а големи шкембета приемате ли за компания

# 4
  • Мнения: 3 595
С най-голяма радост  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 106
Записвам се да следя за следващата среща, защото на 13 съм извън града, но като си дойда ще се присъединя към вас. Laughing

# 6
  • Варна
  • Мнения: 893
  tiptoe ще дойдем с големио дзвер, а след известно време ще правим и показно с малкия Laughing

# 7
  • Мнения: 129
И ние засега не сме във Варна, но като се приберем, с радост ще се присъединим. Приятно изкарване

# 8
  • Варна
  • Мнения: 355
Това би било страхотно, ще се опитам да дойда, че ще и ние ще заминаваме извън града за малко.

# 9
  • Мнения: 104
Ами и аз съм принципно "за". Едва ли ще успеем да дойдем в 10,30, ама няма да е фатално вярвам, ако закъснеем малко. Предложенията за полянки ?(Ивка, прекрасна идея, както обикновено  Heart Eyes)

# 10
  • Варна
  • Мнения: 893
ох ние няма да дойдем защото си докарахме сопол в последния момент  Tired

# 11
  • Мнения: 2 616
Ив, къде остана срещата - като място за среща питам?

# 12
  • Мнения: 3 595
Предлагам да се видим на полянката след слънчевата площадка нагоре към параклиса, първата вляво  Laughing
И за да не се чудят всички, ако искате да се видим на пейките на слънчевата и да се занесем дружно до полянката. Ще сме наблизо и ще можем да отскочим за някоя закъсняла бройка  Mr. Green
Ще съм с миналогодишния потник от ССК за лесно разпознаване  Whistling

# 13
  • Мнения: 518
Ооо, и аз ще се радвам на кърмачески срещи Simple Smile - бяхме извън града този уикенд, но за следваща среща съм на линия с тайфуна Hug

# 14
  • Мнения: 3 595
Опитвам се да се сетя имам ли нещо планирано за събота и си мисля не искате ли да се видим пак   Hug
Този път може да сме си на пейки, че на бременните едва ли ще им е удобно на полянката  Blush
Може да си определим и тема "Предимства на кърменето"
Кажете какъв час ви е удобен? Аз установих, че преди 11 трудно се довличам с двамата до Морската, което не пречи да се съберете по-рано, а аз да се дотътря с малко закъснение  Mr. Green
Мисля си, че летния театър е подходящо място - хем сянка, хем има как да седнем повече хора на едно място  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт