Кутийка за превръзки

  • 12 217
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 229
Рекламират по телевизията някакви кутийки за превръзки май на Либрес. newsm78
Та някой виждал ли ги е, предполагам са промоция, ако си купиш пакет или нещо такова?  Crazy За ежедневни или нормални превръзки са? Колко струват, има ли различни видове?
Та така, ще се радвам някой да сподели, че все нямам път до аптеката.  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 113
Да на Либрес са, подарък са към пакет от 20бр., цената е 3 и нещо. 4 разцветки са кутийките, метални.

# 2
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Има ги от поне година. Симпатични като цяло. За нормални, но побират и по-малки.
Има ги в магазините за хранителни стоки.

# 3
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Да,тези, които ги рекламират са на Либрес. Сега ги пускат за 2 или 3 път.Удобни са за всякакви превръзки.Има и едни малки портмонета (в различни цветове), които са за ежедневните превръзки.Те са на Discreet предлагаха се със големите опаковки от 60 бр. Има и едни пластмасови кутийки, които също са за ежедневни (от Carefree)

# 4
  • Мнения: X
Аз си ги купих от Кауфланд, на промоция са и бяха малко под 3 лв. Има ги и четирите цвята кутийки, прикрепени към 3 вида превръзки.  Peace

# 5
  • Мнения: 150
Аз имам такава от миналата промоция,която беше преди година май..
Хубаво изглеждат,но побират една превръзка и съответно не са коой знае колко удобни,ако трябва да зареждаш кутийката,преди да отидеш до тоалетна,то по-просто би било да си вземеш чантата и толкова

А и превръзките като моден аксесоар..  newsm78

# 6
  • Мнения: 222
Аз видях такива в Пикадили Simple Smile

# 7
  • Мнения: 120
Красиви са наистина,но побират максимум две-което ги обезмисля за обилно-менструиращите ,работещи жени,но можещ да си ги даржиш просто така за спешност или при непредвидени изненади.

# 8
  • Мнения: 2 229
Супер, значи ще ги потърся тия дни. Simple Smile
Аз имам за тампони такива кутийки и са страшно удобни, та и тези сигурно ще вършат работа. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 156
имам от миналата година, но я ползвам за съвсем друго нещо, понеже побира само една-две превръзки.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 011
Аз имам такава от миналата промоция,която беше преди година май..
Хубаво изглеждат,но побират една превръзка и съответно не са коой знае колко удобни,ако трябва да зареждаш кутийката,преди да отидеш до тоалетна,то по-просто би било да си вземеш чантата и толкова

А и превръзките като моден аксесоар..  newsm78


аз също имам такава кутийка от преди година, дори тогава не знаех за какво се ползва кутийката newsm78 Joy и си стоеше в 1 шкаф. Едва сега като я рекламират видях, че е за превръзки, но не ми върши работа, понеже събира 1 - максимум 2 превръзки.

# 11
  • Мнения: 150
Ох,сега се сетих,че една позната я ползваше за цигари..видимо горда  Crazy

# 12
  • Мнения: 22 427
На мен пък ми харесва кутийката, та мислех само заради нея да си взема превръзки (не ползвам). ))))
И да си я ползвам за нещо друго. )))) Защо да е казано, че точно за превръзки трябва да се ползва. )

# 13
  • Мнения: 16
И аз си взех на Либрес от Метро,но наистина побира максимум 2.

# 14
  • Мнения: 18
Аз имам една от доста време,сега наскоро си купих и друга.Много са симпатични.Ползвам я за друго и ми е много удобна.

# 15
  • Мнения: 1 558
И аз имам от миналата промоция, много симпатична. Но наистина е малка и събира само 1 превръзка.

# 16
  • Мнения: 372
Нещо не разбирам какъв е смисъла от тази кутийка newsm78 Повечето превръзки, които съм използвала (вкл. Либрес), са си опаковани всяка поотделно, в сравнително дискретни опаковки, и няма никакъв проблем да се носят направо в чантата... Даже си мисля, че именно с такава цел ги опаковат поотделно Grinning Дори ежедневните превръзки вече са с отделни опаковки! Когато са ми необходими, слагам си по 2-3 превръзки в несесера или в някое отделение на чантата - и готово. Така или иначе на работа често отивам направо с чантата до тоалетната - а с тази шарена кутийка в ръка ми се струва, че ще бъде твърде очевАдно положението Laughing Пък и щом побира само по една превръзка, надали е особено рационално да се носи изобщо...

# 17
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Имам и аз, не са нищо особено - шаренки и весели просто  Laughing

Имам и кутийка специално за ежедневни превръзки - тя върши работа, защото побира доста превръзки, а не всички ежедневни за отделно опаковани и това затруднява носенето им в чанта.

# 18
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Да попитам притежателките на кутийките, в тях събират ли се тампони  newsm78? Мен ми трябва точно кутийка за тампони, че са ми вечно пръснати из чантата. Някой беше споменал, че има такава. От къде мога да си намеря?

# 19
  • Мнения: 6
Аз ползвам една розова пластмасова кутийка на Carefree. Промоцията беше може би преди година. В нея си поставям ежедневните и се събират и тампони. Като видях тази новата метална на Libresse много ми допадна. Май си падам доста по несесерчета и кутийки, та за това си взех и нея, но тя събира само две.

# 20
  • Мнения: 90
аз също ползвам такава-удобна ми е. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 6 010
Calypso, аз имам такава кутийка специално за тампони. Много е удобна и се събират 3 от големите или 4 от малките тампони. Моята кутийка е на o.b., розова от преди 2 години, но съм виждала и наскоро в Кауфланд. Продават ги заедно с кутийка тампони.  Peace
Като цяло аз такава кутийка си нямам само за превръзките, иначе имам за ежедневните от Carefree и на Libresse за най-мъничките превръзки. Много са ми удобни  Peace

# 22
Zdravejte pyrvo ,
 ima li nqkoi slu4aino ne6to za pesni4kata ot reklamata, koi q izpalnqva, kade da q namerq? Blagodarq predvaritelno

# 23
  • Мнения: 158
Удобна е и е сладка,лоюото е че наистина побира само една превръзка

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
имам такава кутийка поне от година, а вероятно и повече. Използвам я винаги, просто винаги в чантата си имам една-две превръзки за непредвидени случаи с мен или пък ако се случи на някой позната. Тънка е, красива е, и наистина е дискретна - мъжете да не мислите, че знаят какво е това. Пакети с превръзки не си нося в дамската чанта, пакета седи у дома и още един в бюрото ми в офиса. Една - две са абсолютно достатъчни в случай, че съм навън и се наложи да я подменя  Peace Не ви ли се е случвало да отворите чантата си в магазин или ведомство или където и да е и да ровите вътре пред погледа на цялата опашка, а там съвсем недискретно да се "въргалят" половин пакет превръзки, насипно, но пък опаковани индивидуално  Rolling Eyes, ето тази кутийка ви спестява това неудобство  Peace

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 011
преди малко се върнах от Билла и видях въпросните превръзки, доста по-красиви са кутийките в сравнение с предния път

# 26
  • Мнения: 140
имам такава кутийка поне от година, а вероятно и повече. Използвам я винаги, просто винаги в чантата си имам една-две превръзки за непредвидени случаи с мен или пък ако се случи на някой позната. Тънка е, красива е, и наистина е дискретна - мъжете да не мислите, че знаят какво е това. Пакети с превръзки не си нося в дамската чанта, пакета седи у дома и още един в бюрото ми в офиса. Една - две са абсолютно достатъчни в случай, че съм навън и се наложи да я подменя  Peace Не ви ли се е случвало да отворите чантата си в магазин или ведомство или където и да е и да ровите вътре пред погледа на цялата опашка, а там съвсем недискретно да се "въргалят" половин пакет превръзки, насипно, но пък опаковани индивидуално  Rolling Eyes, ето тази кутийка ви спестява това неудобство  Peace


много добре каzано

# 27
  • Мнения: 2 229
Купих си я, но не съм очарована - наистина побира 1 превръзка само и е малка за Always, а аз само такива използвам.. Confused

Кутийките за тампони са най-удобното нещо, имам няколко, но най си харесвам една зелена, която не прозира изобщо. От по-късни промоции имам една зелена и розова, но те прозират и си се вижда, че са тампони...

Това с чантата редовно ми се случва.. Laughing

# 28
  • Мнения: 1 069
Преди известно време си приспособих една метална кутийка от безизвестни ментови бонбонки за тампони. Много ми е удобна, винаги в себе си имам 3 тампона, а аз много рядко знам кога ще ми идва и не се притеснявам да изсипя чантата си, когато търся в нея нещо.

# 29
  • Мнения: 830
За тампони имам кутийка на о.б, беше пак някаква промоция, страхотна работа ми върши     Peace

Тези на либрес металните взех си и от тях и сега съм самата дискретност в чантата   Laughing

# 30
  • Мнения: X
За тампони имам кутийка на о.б, беше пак някаква промоция, страхотна работа ми върши     Peace

Тези на либрес металните взех си и от тях и сега съм самата дискретност в чантата   Laughing

 Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 2 631
Хитри са тези кутийки...
Презареждаш в чантата и винаги имаш в кутийката 2 броя Wink
Лошото е само, че пуснаха рекламата по телевизията, съответно са я изгледали освен всички жени, и всички мъже  hahaha И тук идва обезмислянето на самата кутийка, тъй като освен жените, и мъжете ще знаят какво има вътре  rotfImao Еми за какво да ги нося в кутийка тогава, като мога да си ги нося само в ръчичка  Crazy

А пък тези, дето ги ползвате за други цели, ама пред хора - все ще сте в цикъл за тях  Mr. Green  Hug

# 32
  • Мнения: 2 229
Лошото е само, че пуснаха рекламата по телевизията, съответно са я изгледали освен всички жени, и всички мъже  hahaha

То пък все едно толкова се заглеждат.  Mr. Green
Един познат при все че на кутийката за тампони си пише ОБ изобщо не загря какво има вътре... Laughing

# 33
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Е, и като загреят какво има вътре чудо голямо  hahaha

# 34
  • Мнения: 2 631
Е, и като загреят какво има вътре чудо голямо  hahaha

Еми нали затова е кутийката -  за да не ти е неудобно да отидеш само с нея до тоалетната.... Simple Smile
Щото иначе наистина 95% от превръзките са си пакетирани поотделно...  Peace

# 35
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Kafe така е  Laughing

Аз обаче, въпреки че имам 3-4 кутийки, никога не съм изпитвала неудобство да ида до тоалетната с превръзка в ръка. Ако някой е толкова срамежлив - да си вземе цялата чанта просто  Laughing

# 36
  • Мнения: 2 631
Kafe така е  Laughing

Аз обаче, въпреки че имам 3-4 кутийки, никога не съм изпитвала неудобство да ида до тоалетната с превръзка в ръка. Ако някой е толкова срамежлив - да си вземе цялата чанта просто  Laughing

В много обществени тоалетни, обаче, няма закачалки за дрехи и чанти  ooooh!

# 37
  • Мнения: 557
Kafe така е  Laughing

Аз обаче, въпреки че имам 3-4 кутийки, никога не съм изпитвала неудобство да ида до тоалетната с превръзка в ръка. Ако някой е толкова срамежлив - да си вземе цялата чанта просто  Laughing

Тука ще оспамим малко ама кой нормален мъж / освен в ранен пубертет  Joy Mr. Green / ще изкоментира къде отиваш с превръзката. #Crazy

# 38
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Кафе, сега като се замисля доста отдавна не ми се е налагало да посещавам обществена тоалетна, за което мога само да се радвам  Laughing

Плачи, така си е  hahaha
Отминаха времената, в които беше недупостимо да се разбере, че и жената има някакви физиологични нужди  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 557
Сега сериозно по темата  bowuu- тая кутийка ми заема повече място  и не се затваря добре дори и с една превръзка в нея - така че мисля да я подаря на моя кум - заклет рибар да си слага в нея такъмите. Whistling

# 40
  • Мнения: 3 675
На мен ми хрумна пък че може да се използва за банкноти, особено за тайни парични средства, които трябва да крием от половинката, той ще си мисли, че това са дамски превръзки и няма да рови много много. Joy

# 41
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Moжем да прекръстим темата на Алтернативни начини за използване на кутийките за дамски превръзки  Laughing

# 42
  • Мнения: 557
Moжем да прекръстим темата на Алтернативни начини за използване на кутийките за дамски превръзки  Laughing

Може да - защото тия кутийки стават за всичко др. но не и да си носиш превръзките в тях. Joy
Може като добри домакини да сложим по една игла конец и копче в тях. hahaha Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт