на море

  • 2 173
  • 55
  •   1
Отговори

Анкета

кой месец е добре да се заведе бебето на море

Опции:

# 30
  • Мнения: 5 026
Септември

# 31
  • Мнения: 270
Юни или септември.Ние ще ходим септември. Peace

# 32
  • Мнения: 233
Септември, защото е най-топла водата и ще може да цопне крачетата, пък и не е най-голямата жега и навалица

# 33
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз си мисля, че най-хубаво е Юни или Септември (което не фигурира като опция).  Peace

# 34
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Това ни е периода.
Аз може да съм откачена, но миналата година по-рано от 10ч не можехме да се класираме на плажа. Стоим по цял ден. Дребния си спеше под чадъра. Определено на плажа е по-хладно и приятно, от бриза жегата не се усеща, цопнеш се в морето. Носихме си храна, вода.
Няма сила, която да ме накара да ходя сутрин, да се прибирам (съответно миене и пр.) и после пак на плаж и пак същата процедура.

# 35
  • Мнения: 3 334
Всеки е подходящ за мен, стига да има човек възможност.
подкрепям
с подходящите слънцезащитни кремчета......................

# 36
  • Мнения: 2 609
Юни края. Peace
Правилото- сутрин до 11, след обяд след 5 си го спазваме по принцип, независимо в кой месец сме отишли.

# 37
  • Мнения: 83
бебка е на 3 месеца и мисля да я заведа ,но без да ходим на плажа и все пак малко ме е шубе newsm78

# 38
  • Мнения: 240
Ние ще ходим в края на август- началото на септември, за да не са най- големите жеги  Peace Макар че то лятото е еднакво топло навсякъде... Все едто дали ще се пържим в София или на морето, все пак предпочитам второто  Laughing

# 39
  • Някъде там
  • Мнения: 110
юни

# 40
  • Мнения: 1 981
Ние миналата година го водихме края на юли-началото на август и според мен по-голям проблем за този период е не голямата жега, а лудницата на плажа! Сами можете да решите кога да заведете детето на плаж и да избягвате най-големите горещини, но не можете да разгоните народа наоколо...а тогава са най-много!  Crazy Затова си мисля, че септември е добър месец за море с дете!

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Когато и да се заведе бебето трябва да се спазват някой правила. Плажът да е най много до 11 часа на обяд и след обяд след 16 часа. Независимо кой месец ще се избере слънцето по обедните часове е повече вредно отколкото полезно. Лично мое мнение, е че през август е голяма навалица. Най добре е края на юни в началото на юли.

# 42
  • Мнения: 2 334
Тази година ще направим сефтето. Mr. Green Не съм се замисляла за подходящ месец, по-скоро за подходящо време от деня - рано сутрин или късно следобед. Peace

И ние така  Mr. Green Ще ходим юли месец.

# 43
  • Мнения: 2 015
Ние ходихме Юли и беше супер, за нас и за детето Peace

# 44
  • Мнения: 147
Всеки месец е подходящ Peace

Общи условия

Активация на акаунт