Постове от кои никове не пропускате да прочетете

  • 11 416
  • 163
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 155
Ню, Мю, Калин@, Кейси, Татти, Дона, Никол, Лизбет, Дренка, Сладка хапка, Мамица, ДеянаЗ, Сопрано, Джули, Ерика, Дафодил, Блонди, Бу и още много други.

За съжаление голяма част от изброените не съм чела скоро.  Confused

# 31
  • Мнения: 3 634
Не тази вечер, Жозефина!, passined, Кейси и всички, които познавам лично или сме общували по-често на ЛС.
От мъжете Labrador и Вълкът.

Списъкът ми с тези, които не чета е значително по-дълъг.

# 32
  • Мнения: 2 757
Темата няма кой знае какъв дълбок смисъл. Толкова много народ пишат и е ясно, че всичко не може да се изчете, а не е и нужно. Но си има хора, които си заслужава да се прочетат и ми беше интересно кои са те според вас, за да им обърна по специално внимание.

# 33
  • Мнения: 2 011
ААА..определено  много ме кефи кака Сийка , Dioni, палавата  монахиня , cybercat...Блонди  и още  други ...   bouquet

# 34
  • Мнения: 2 829
Загрявате ли за номинациите?  Mr. Green

няма да бъдеш пропуснат,то се знае Laughing Mr. Green


Лиска и на мен ми харесваше

# 35
  • Мнения: 1 008
Лиска много, ама много ми липсва.
Марадона.
ivonska.
Тати.
Дренка.

# 36
  • Мнения: 4 585
Танцуваща с вълци   Embarassed

# 37
  • Мнения: 1 533
Поименно няма да споменавам никого с лошо, правила съм тази грешка.

Сопрано е ненадминат за мен. Каквото и да каже, все е хубаво, мъдро и смешно! Хубав човек (не е, да кажеш, някой разбран).

Селтакис ме радва. Опитва се да се прави на простак, но грамотността и чувството му за хумор го издават. Свестен пич е. (Клонка ли е жена му?!)

От тези, с които никога не съм влизала в пряка комуникация, ме радват лизбет, crazy chic, Алиса...

Има няколко, които настървено чета с онзи мазохизъм, с който гледах Къци Вапцаров по телевизията - до болка предсказуеми, велики единствено в собствените си очи, тясно скроени и ограничени, но все се напъват да блеснат.

Има някои короновани форумски величия, които изобщо не ме докосват и са ми твърде прехвалени.

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 10:51 от Калин@

# 38
  • Мнения: 2 196
Ще пропусна някой, ама здраве да е:
Ellyst, Имелда и Калин@,
Монахинчето, Флор и Анджелина.
После Флор неповторима,
както и мъжката дружина,
за жените тъй неустоима.
/е, като изключим двама, трима/.

# 39
  • Мнения: X
Открих за себе си Клонка миналата година в темата за Иван Ангелов /помните ли го, най-големият!  Mr. Green/  Не помня четенето на други коментари във форума да са ми доставяли толкова голямо хедонистично удоволствие!  15
Клонка приличаше на жизнерадостен бултериер, весело заръфал обувка. Обувка, не човек, защото лично аз не усещам жестокост в хъса, с който води страховити битки из форума.
Някак си ми се струва, че Клонка обича каузите. На Лиска това й липсваше.

# 40
  • Мнения: 24
Кофтито е, че това се превърна в поредната тема за четки и обясняване в любов...хубавото е, обаче, че ме споменавате  Hug ...Продължавайте, аз никога не забравям и никога не се скръндзя за една ракия за хората, които ме уважават!  Peace
И моля, по-бързичко, преди да е дошъл татти!

# 41
  • Мнения: 2 829
 Селтакис,,нали си водиш записки,да не остане някой пропуснат накрая Mr. Green

 добавям Ellyst, Имелда,Дона

# 42
  • Мнения: 593
Кофтито е, че това се превърна в поредната тема за четки и обясняване в любов...

Не е така, Seltakis, "не пропускате да прочетете" не значи непременно "харесвате".  Peace

Някои от хората, които съм споменала, рядко публикуват мнение, което съвпада с моето, но все пак ми е интересно да чета и различна гледна точка по даден въпрос.

# 43
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Гил Грисъм и Edi   Blush

И на две дами, които са ми особено симпатични Как Сийка и Минзухар Heart Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 7 183
Обичам да чета Бу.
Но по-скоро блога и.
Ужасно хубави неща има там.
Понякога направо умирам от смях.

Общи условия

Активация на акаунт