ПЛЕВЕН - 105

  • 13 334
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 556
Ездата е супер, но мен да си призная ме е страх от коне малко  newsm43

# 31
  • Мнения: 207
От сигурен източник Wink знам, че децата е хубаво да се запишат на танци най-рано на 4 год. Преди това, първо, че им  се играе, не могат да се концентрират, да се координират и т.н
Знам , че има и тенис в града.

Хаха, Люси и сме така http://vbox7.com/play:6c785af8

# 32
  • Мнения: 5 026
Ми ти ако ме знаеш аз ква съм, не оставам детето на мира,все го преследвам,че ще падне,ще се удари,та надали ще го пратя на такова нещо.Но ми е любопитно.Но те Дикси си имат двор на близо, що и да не му вземат едно пони на детенцето да си язди в квартала  Laughing

# 33
  • Мнения: 2 070
Атракция, Анатоли не те ли сръчква от време на време, нали е психолог, пък и като мъж - дайте му пространство на Бужака да катери и пада и става и тн, прекаленото обгрижване и пазене не било на добре

# 34
  • Мнения: 5 026
Сръчква ме  и то много. Според него трябва да падне и да се удари,че да е ок всичко. Аз съм откачалката  Crazy

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Хей страшни сладури видях на снимките. Peace
Дикси,що ли Калин ми прилича на теб,а пък Тери на Люси,така на пръв поглед
като ги погледнах и така реших.  bouquet
И аз искам да запиша Меги на танци,че още от сега си врътка дупето,а и едната госпожа
от яслата ми каза,че е много музикална,но ще изчакам да стане на 4г,и аз мисля че преди това
трудно ще се концентрира върху танците.
Да ви пожелая весело изкарване на купона и да правите снимки.  bouquet

# 36
  • Мнения: 2 070
Тери наистина много прилича на майка си
Калин изобщо не мога да го определя, ту так, ту така

Помагайте, търся да почета смешната тема за свекървите, тая с евъргрийните, ама не я откривам с търсачката
Изнервих се нещо много яко и искам да се похиля, та се сетих, че сте я препоръчвали

# 37
  • Мнения: 22 430
Запазих местата, в петък, в 19ч ще ни очакват.

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
 Simple Smile

# 39
# 40
  • Мнения: 1 951
Абе как ще му купуваме кон, бе  Laughing Те са адски скъпи. Пък и кой ще се грижи за него? Само един кон ми трябва да обгрижвам и ще почна да си говоря сама  Mr. Green
Ще ходи в конна база - Клуб по конен спорт "Сторгозия".
Най-малкото дете там в момента е на 3г., но е детенцето на треньора. Иначе на 4-5 било най-добре.

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дикси, не знам колко струва едно пони, обаче мисълта, че трябва да му ринеш тор, слама и други гадории, брррр .... Трябва да му наемете конегледач. По-добре да си платиш за тренировка, а друг да му чисти. Mr. Green В градинката ще сте атракция, а ако го пуснете под наем бързо ще му избиете парите. Money Това в рамките на шегата, а сега я кажи като си проучвала - каква е цената на тренировките и колко пъти седмично е желателно да се посещава?

# 42
  • Мнения: 1 951
Валя, цени още не сме обсъждали. Mr. Green
Просто се получи така, че отскоро си гледаме бебетата с мацката, чийто съпруг е собственик на базата.
Живеят на етажа над нас  Grinning

# 43
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
А, вие по комшийски, бравос. Като разбереш, сподели. Wink

# 44
  • Мнения: 5 278
Аз може малко тъпо да се изкажа,но от ездата крачетата не стават ли на О? Не знам защо съм останала с такова мнение за ездата.
Виж за тенис не съм се сещала,но това е за по-големи деца.Аз искам да ги водя сега някъде ,от 3г..Нещо,като това което беше писала Деси,че има в читалището - грънчарство или нещо подобно. Не да трябва да постояннство като при танците или някакъв друг спорт. Това като станат поне на 4,да знаят и те какво искат,не аз да ги мъкна на каквото ми скимне.
А,сега се сетих,че вчера видях реклама на уроци по плуване,водна гимнастика за бременни и разни други,ама много не се загледах къде е.Май някой беше писал,не знам дали за същото става въпрос.Но виж на плуване бих ги записла Simple Smile Мисля че и на тях ще им харесва. Само трябва да видя какви са цените и от колко години приемат.

Общи условия

Активация на акаунт