Детето не се храни! Дайте съвет

  • 1 954
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
Здравейте мами, да "дам отчет" за развитието на нещата. Захранваме се с пюре от картоф вече 10 дена. Отначало го правих сама, но открих готово картофено пюре на Семпер, което тя хареса. Следобяд се опитвам да и пробутвам банановата каша, но не с голям успех.  smile3506. През деня започва да суче по-често, с доста назландисване обаче, но за сметка на това след 17 часа яде буквално през час! Последното ядене през час е към 22 и започва през 3 часа до сутринта. Не ме притесняват нощните храненета, защото е по-важно детето да яде. Наддала е 100 гр за 10 дни, което не много ОК, но пък е нещо! Вече нямаме колики, сега пък ни мъчат по-твърдите акита, които пък за най-голяма радост на мама са всеки ден  newsm44. Ами май е това засега. Мисля, че със захранването реших проблема до някъде и вече съм доста по-спокойна! Благодаря Ви!

# 31
  • Мнения: 4 406
Браво! радвам се за вас!
твърдите акита можеш да пребориш с повече течности(кърма най-добре). потърси каша, която да има разхлабващ ефект- банановата запича. или следващата храна,която въведеш, да е също слабителна- пюре от сливи, кайсии, круша.

Общи условия

Активация на акаунт