Къде в Бургас (18)

  • 41 542
  • 464
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 384
момичета, мн спешно ми трябва инфо...
знаете ли дали утре работят в бюрото в х.България, дето продават авт. билети?
или пък от къде др мога да взема утре билет за автобус в неделя вечер за Сф?
Утре и в неделя - работи билетния център на партера в ТРИЯ-та.

# 46
  • Мнения: 10
здравейте, ако някой от вас си е правил обзавеждане по поръчка и е доволен може ли да ми препоръча фирма и съответно координати. може повече от една. предстои ми обзавеждане на апартамент, а най-вече бързам с кухнята. иска ми се да е качествено и на нормални цени. благодаря предварително.

# 47
  • Мнения: 3 621
здравейте, ако някой от вас си е правил обзавеждане по поръчка и е доволен може ли да ми препоръча фирма и съответно координати. може повече от една. предстои ми обзавеждане на апартамент, а най-вече бързам с кухнята. иска ми се да е качествено и на нормални цени. благодаря предварително.
http://mibo.dir.bg/_wm/basic/?df=12&dflid=3
ние сме доволни от тази фирма

# 48
  • Мнения: 221
А знаете ли къде могат да ми поправят един бански? Предполагам, че трябва да е на по-специална шивачна машина ...

# 49
  • Мнения: 886
Здравейте, някой може ли да ми помогне с координати на някоя шивачка , в " Зорница " за предпочитане?
Трябва ми за скъсяване на панталон само.


  Скоро някой спомена за шивачка някъде около детската градина, май в павилионите над нея.

В последния павилион откъм детската градина. От повече от година ходя при нея и съм доволна. Миналата седмица със сигурност си беше там Laughing. Имаше и друга пак в тези павилиони, но не знам дали още работи, преди давах при нея, но вземаше по- скъпо и все нещо ме ядосваше ooooh!

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Онтосно банските знам,че шивачката трябва да има машина,която може да шие ликра.Ще питам етърва ми,тя си поправя нейния.

# 51
  • Мнения: 4
здравейте, ако някой от вас си е правил обзавеждане по поръчка и е доволен може ли да ми препоръча фирма и съответно координати. може повече от една. предстои ми обзавеждане на апартамент, а най-вече бързам с кухнята. иска ми се да е качествено и на нормални цени. благодаря предварително.
за качеството гарантирам, за цената ?. не помня името на фирмата, но тел. е 0887799395 Наско

# 52
  • Мнения: 84
ето ги мебелите по поръчка- ФинДизайн - 0885/249089
 работят бързо, особено ако ги натиснеш и си изпипват нещата,  и гаранция дават

# 53
  • Мнения: 84
Тедка, билетния център в х-л Б-я работи в събота

# 54
  • Мнения: 191
Къде в Бургас има магазини за кристал.Аз се сещам само за този в близост до ул."Кирил и Методий" - нашият дом или нещо подобно.Моля ви помагайте.Трябва ми спешно........

# 55
  • Мнения: 1 035
dimitroff_d, ThunderandLightning ... благодаря ви...  Hug

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
А знаете ли къде могат да ми поправят един бански? Предполагам, че трябва да е на по-специална шивачна машина ...
Бившето кино Септември,сега има бинго.На втория етаж са шивачките.Поправят бански.

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 08:43 от irina_boneva

# 57
# 58
  • Мнения: 519
А знаете ли къде могат да ми поправят един бански? Предполагам, че трябва да е на по-специална шивачна машина ...
Бившето кино Родина,сега има бинго.На втория етаж са шивачките.Поправят бански.
   Може би имаш предвид бившето кино"Септември".Кино "Родина" сега е "Пиргос стил"

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Къде в Бургас има магазини за кристал.Аз се сещам само за този в близост до ул."Кирил и Методий" - нашият дом или нещо подобно.Моля ви помагайте.Трябва ми спешно........
в Бургас Плаза има 2 хубави магазина, в които продават кристал!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт