В София ---интересно за деца

  • 1 593
  • 6
  •   1
Отговори
  • варна
  • Мнения: 263
Налага ни се да дойдем от Варна в София за 3дни по работа но с деца на 3 и 9год Работата е 1-2дни Препоръчайте ми нещо интересно за децата-засега-Джъмбо и Зоопарка  а нещо друго-къде да ги заведем  за да им е интересно и на тях

# 1
  • Мнения: 1 494
Природонаучния музей. Следващата ни цел е Военно-историческия.

# 2
  • Мнения: 753
И аз веднага за Природонаучния музей се сетих.Любимо място на децата......много ще им хареса...........иначе има много увеселителни места, но за игра.патиланци, Кукуландия.........

# 3
  • Мнения: 240
Аз лично мисля, че природонаучния музей е подходящ. Може да ги заведете и в Южния парк - страхотно място за деца, детски площадки, много зелени полянки, река, езерца с патици, езеро с лодки и какво ли още не. Това ми беше едно от любимите места като дете и все още ходя там. Друго място е планината Витоша, близо до София, комбинира чист въздух, возене на лифт, спокойствие
(но погледни работното време) на http://www.skivitosha.com/index?id=1690&lang=bg

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
но с деца на 3 и 9год ... Препоръчайте ми нещо интересно за децата-

да не те разочаровам, но по-интересно от море за децата на 3 и 9г. аз не виждам, особено пък в жегите.  Grinning
Иначе, да - Коколандия. Поне за по-голямото ще е голям кеф.
Природонаучния музей е хубаво нещо, но за 3г. не е подходящо място.
За него примерно Патиланци.
А бре какво да ти кажа... голям зор е да имаш дете в Сф. и да го забавляваш.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 540
Освен изброените - Борисовата градина - най-вече езерото Ариана, на Витоша с лифт, в зоопарка при добро желание може да убиете и половин ден.
Моите на 4.6 г. са фенове на стената за изкачване в Скай сити МОЛ на Хемус - може би за голямото ще е интересно.

# 6
  • варна
  • Мнения: 263
Момичета много ви благодаря Трудно е защото имат 6год разлика и различни интереси Природонаучния и военно историческия отпадат заради малкия За другите места ще мислим Шани за морето си много права ниесме от Варна и никога не ни омръзва но не ни остава много време Затова  ходим на почивка на море

Общи условия

Активация на акаунт