Мъжът ми ме ревнува

  • 6 353
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47
[quote author=Руска link=topic=404752.msg11528096#msg11528096 date=1244701275]
Как да започна в цех като не мога да шия, пък и заплащането е едно. Защо тогава учих толкова
Не е задължително. Може и да гладиш,....или да шиеш копчета.... Thinking
А защо му даваш поводи да ревнува?
[/quote][/s]

Нали не го казваш и предлагаш сериозно това?  #Crazy

# 16
  • Мнения: 2 388
Ревността му вероятно е свързана с това, което той прави на работното си място.

(Само предположение. )
глупости.

Ти работиш с него?
При авторката може да не е така, но при редица други случаи - е. Wink

# 17
  • Мнения: 7 947
Ооо, не работя с моя и слава богу  Mr. Green /В началото - да, но сега вече не!/.
Аз ревнувам, но не защото в офиса си вея оная работа и се страхувам дали и той не прави същото. А защото го обичам, искам си го само и единствено за мен. Защото не бих приела той да флиртува или фамилиарничи с други жени. Идва ми отвътре.
Ревността, разбира се в нормалните й граници /добре беше попитано в какво се изразява тая ревност в случая/ е нещо нормално, дори необходимо. Тоталната й липса за мен не говори за доверие, а за липса на чувства - пример са тип "отворените връзки"! Също е вярно, че всеки трябва да има лично пространство, но това да не се превърне в свободия.
Работата е необходимост обаче. Въпроса в случая е, че мъжът просто не е свикнал, че жена му вече е извън дома и се среща с други хора, нещо което също разбирам, при положение, че 5 години е било иначе. Нищо странно...

# 18
  • Мнения: 156
сигурно трябва да сде разделя с моя мъж, понеже при нас няма ревност - щом е необходимо нещо, без което не може да се мине при едни нормални отношения...

# 19
  • Мнения: 47
сигурно трябва да сде разделя с моя мъж, понеже при нас няма ревност - щом е необходимо нещо, без което не може да се мине при едни нормални отношения...

 Peace Явно и аз с моя - не мога да разбера принципа-щом ме ревнува, значи ме обича  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 388
Ооо, не работя с моя и слава богу  Mr. Green /В началото - да, но сега вече не!/.
Аз ревнувам, но не защото в офиса си вея оная работа и се страхувам дали и той не прави същото. А защото го обичам, искам си го само и единствено за мен. Защото не бих приела той да флиртува или фамилиарничи с други жени. Идва ми отвътре.

Питах дали работиш с мъжа на авторката, че си така информирана какво прави или не прави.
Това, че ти имаш такова виждане по въпроса, не значи, че не съществуват и други варианти.

сигурно трябва да сде разделя с моя мъж, понеже при нас няма ревност - щом е необходимо нещо, без което не може да се мине при едни нормални отношения...

Изобщо не обръщай внимание на писаниците тук. Laughing

# 21
  • Мнения: 156
то остана и да обръщам Laughing

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
сигурно трябва да сде разделя с моя мъж, понеже при нас няма ревност - щом е необходимо нещо, без което не може да се мине при едни нормални отношения...
Дрънканици... да няма ревност е идеалният вариант. Любовта се показва по други начини, а човек може да ревнува и без да обича.

Относно въпроса на авторката- първо трябва да разбере какво го е провокирало.

# 23
  • Мнения: 194
Абе ще му мине.

Свикнал е 5 години да си с децата в къщи и сега е в период на адаптация.

моят мъж е същия.

# 24
  • Мнения: 2 448
сигурно трябва да сде разделя с моя мъж, понеже при нас няма ревност - щом е необходимо нещо, без което не може да се мине при едни нормални отношения...
Дрънканици... да няма ревност е идеалният вариант. Любовта се показва по други начини, а човек може да ревнува и без да обича.

Относно въпроса на авторката- първо трябва да разбере какво го е провокирало.

Аз пък чакам да прочета в какво се изразява тази пуста ревност, която толкова и пречи, но включване с информация за безумствата няма.

# 25
  • Мнения: 194
Постоянното натякване, също е безумство.

# 26
  • Мнения: 2 448
Ами да де, нека да напише все пак за какво става въпрос.
Аз дето обичам да ме ревнуват също намирам някои форми на изява на това чувство за безумни.

# 27
  • Мнения: 7 947
сигурно трябва да сде разделя с моя мъж, понеже при нас няма ревност - щом е необходимо нещо, без което не може да се мине при едни нормални отношения...

 Peace Явно и аз с моя - не мога да разбера принципа-щом ме ревнува, значи ме обича  newsm78

Не говоря за отношения, а за това, че за мен ревността, в нормалните й граници, е нормално нещо, тогава, когато между партньорите има чувства! Тъпо е да се интерпретира , без оглед на основната идея на поста.
И да, мен по някакъв ме ласкае проявата на ревност от половинката ми. Бих се притеснила, ако не трепва и не ме разпитва къде и с кого излизам, кога ще се върна. Бих се учудила, ако не подметне някоя реплика на майтап от сорта на "и умната, ей"... Но тук трябва наистина да се уточни за каква ревност говорим, с какви прояви и не е лошо авторката да ги уточния тия неща, за да не тръгва поредния излишен спор.

# 28
  • Мнения: 156
viliko, мисля, че съм ти схванала основната идея, но просто въпреки факта, че я разбирам, тя не е приложима за всички. както за теб ревността е приемлива в някакви граници, така за мен е абсолютно неприемлива.

# 29
  • Мнения: 7 947
Браво, честно казано бих се изненадала, ако всички бяха на моето мнение  Joy

Общи условия

Активация на акаунт