Относно темите

  • 4 202
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
гил пуснаха гелотината и ти одрязаха?..... Joy

# 16
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Странното е ,че след като не им  интересна(тъпа) темата ми що я четат??

Ами ти що чиниш тук тогава? - да обърнем въпроса, а. Като не ти е уютно тук, ок, давай към форумите, дето такива неща няма. Понякога и на мен дадена тема ми се струва тъпа, но просто подминавам и това е, за някои хора пък точно това може да е интересно. Но ... така постъпвам аз, не изисквам от другите да правят същото. А ти?

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Дай поименно дразнителите.

абсолютно !!!
кои са тези !!!

# 18
  • Мнения: 2 448
Като има други форуми, които отговарят на твоите интереси защо не пишеш само там, ами си решил и тук да ни променяш?  newsm78
На мен си ми харесва.
Ако някой пуска тема за съвет и не може  да отсее шегите, значи толкова му е акъла.
А други пък като не им аплодираш тяхното мнение и си мислят, че целиш конфликт или все завист им се привижда  Mr. Green, което изобщо не е така, просто различни хора, различни мнения и начини на изразяване.

# 19
  • Мнения: 183
гил пуснаха гелотината и ти одрязаха?..... Joy
Темата  Laughing Laughing не  е това където  ти не можеш да го използваш  hahaha hahaha hahaha

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Мине се, не мине и дойде някой да ни обяснява колко ни е зле форумът, как е неподреден и грозен, как потребителите сме заядливи, луди, незадоволени, че и сектантка са ме наричали Laughing, как модовете ни са цензури и секирджии...
Няма лошо...
Аз пък искам да попитам, в това широко интернет пространство, като не ви е уютно на определено място, защо, аджеба, висите там? Ей това, колкото и да се чудя, не мога да си го обясня newsm78

# 21
  • Мнения: 7 723
....
Аз пък искам да попитам, в това широко интернет пространство, като не ви е уютно на определено място, защо, аджеба, висите там? Ей това, колкото и да се чудя, не мога да си го обясня newsm78
Садо- мазохизъм му се вика на това  Grinning

# 22
  • Мнения: 4 388
Прави ми впечатление,че пишат и такива дето дори не могат да пишат.Няма как всичко да е на ниво,след като влиза куцо и сакато.Обикновено подминавам изказванията на потребители,които съм преценила че не са на ниво.Много грозно звучи  Embarassed,но е много ефективно Peace.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 324
Няма как всичко да е на ниво,след като влиза куцо и сакато...
Да. Трябва да се издават членски карти, след проведен изпит и завършен курс.

# 24
  • Мнения: 183
Аз пък искам да попитам, в това широко интернет пространство, като не ви е уютно на определено място, защо, аджеба, висите там? Ей това, колкото и да се чудя, не мога да си го обясня newsm78
Ми всеки луд с хобито си  Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 34
"Егати тъпата тема ...... Ма как можеш да питаш за такова нещо..... Абе кви са тия глупости."

Аз пък изпадам в дива истерия само като видя израза "В този ред на мисли", с който се започва заключителното изречение на поредната дървена философка, която не й стига акъла да си изпере/изглади бельото даже, иначе много кул го раздава.  #2gunfire Twisted Evil #Cussing out

# 26
  • Мнения: 4 841
"Егати тъпата тема ...... Ма как можеш да питаш за такова нещо..... Абе кви са тия глупости."

Аз пък изпадам в дива истерия само като видя израза "В този ред на мисли", с който се започва заключителното изречение на поредната дървена философка, която не й стига акъла да си изпере/изглади бельото даже, иначе много кул го раздава.  #2gunfire Twisted Evil #Cussing out

То за това не се иска много акъл... Пък и както знаем, има домашни помощници за тази цел. 

Прави ми впечатление,че пишат и такива дето дори не могат да пишат.Няма как всичко да е на ниво,след като влиза куцо и сакато.Обикновено подминавам изказванията на потребители,които съм преценила че не са на ниво.Много грозно звучи  Embarassed,но е много ефективно Peace.

Нищо грозно няма, и наистина е много ефективно.

# 27
  • Мнения: 593
Призовавам уважаемите съфорумки и съфорумци да бойкотираме темите относно темите!  ignore2

Обявявам мълчалив протест!  smile3505

# 28
  • Мнения: 24
Призовавам уважаемите съфорумки и съфорумци да бойкотираме темите относно темите!  ignore2

Обявявам мълчалив протест!  smile3505

Твойто е малко като "Да грабнем оръжието и да се бием за мир!"  Hug ....хеле пък и с тези огромни букви и емотикони, направо си еманация на мълчаливия протест  Wink

# 29
  • Мнения: X
За съжаление така се получава с много теми, защото има потребители, които се чувстват длъжни за изкажат "компетентното" си мнение във всяка тема.

Общи условия

Активация на акаунт