Отговори
# 15
  • Мнения: 140
Хайде на шоколад, днес съм на вълна сладко Blush Blush Blush
Теди не е ли жега във  Варна, че се изтрелвате баш в 14:30 на разходка Joy
Аз 2 и нещо се прибрах, едвам се дишаше. Ходихме набързо до Кауфланд, довечера по- хладното пак ще излезем, сега у дома Sunglasses

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 15:23 от kamelllia19

# 16
  • Мнения: 242
 Peace И аз тук!!!!

# 17
  • Мнения: 30
Ухаа,на първа страничка сме!
Как сте сладурки и сладурковци?
Ние излязоме на разходка в 8 и едвам се прибрахме в 10 sweating
за 6 септември-това е рожденият ми ден GrinningНо за съжаление за срещата няма да сме в БГ вече,иначе бихме дошли с удовоствие,бас държа,че никой досега във форума не е правил подобно нещо.Като едно голямо семейство сме.
Марти,ние днес си останахме на село.Ако няма да можете събота или неделя,може и някой друг ден да отидем.А за Ксилифор исках,понеже там има мрежа за волейбол и много ни се играе./не че умеем Laughing/
Фокси,наистина ти отива прическата.И аз бих се оръфала особено в тая жега,но..пусках си косата 3 години и поне в близките 2 Naughtyникакво подстригване.Не че я нося пусната,не става заради малктата,че все я дърпа,но ...да си имам.

Ето ви снимчица от днес,докато се разхождахме с Ника Wink

Е,вече сигурно не сме на първа страничка,докато пусна снимката,то мина половин час.
Наемка,раничко е май така да я слагаш Peace

# 18
  • Мнения: 356
Наемка,раничко е май така да я слагаш Peace


Знам че е рано ама тя сама се набра така да застане.Бях е сложила полулегнала върху играчката да я снимам,а тя се хвана за нея с една ръчичка и се изправи.Снимах я и е сложил легнала да си играе  Wink

Чакай да се включи Атмосферчето по темата  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3
Туууп и аз съм тук!
За срещата-май милото тогава точно му свършва отпуската.. Но ще почвам да го обработвам, дано се навие. Иначе имам огромно желание за сбирка по бирка или две, или трии...

# 20
  • Мнения: 30
Е,аз само казвам пък и понеже е момиченце Simple SmileДоста е силна тогава,щом толкова рано сама се изправя Winkкакво ли ще върши като стане на 6 месеца!!! Hug

# 21
  • Мнения: 1 558
Брей, то било човешко да има кой да ти гледа поне едното дете Embarassed Днес съм с направен маникюр, утре съм на фризьор Mr. Green
Аз понеже съм само с едно дете, пък все отлагам.... е, днес мисля най-накрая да си обърна подобаващо внимание. Направих си маникюр, педикюр, лепих коламаски, включвах епилатора. Малката не можеше да откъсне поглед от мен. Прах, гладих, чистих с прахосмукачка, бърсах подове.....абе въобще ползотворен ден. Косата нищо не съм я правила, само ще я измия.  И на мен ми се иска да я скъся, още повече че почна да капе, ама не ми стиска.
А за Варна....да, още е жега, ние ще излизаме към 6.

П.П. Малко ни е алкохолишка темичката, но отговаря на истината. Наздраве! cheers

# 22
  • Мнения: 356
Е,аз само казвам пък и понеже е момиченце Simple SmileДоста е силна тогава,щом толкова рано сама се изправя Winkкакво ли ще върши като стане на 6 месеца!!! Hug
Hug И аз въобще не се сърдя - мнения приемам всякакви  Peace Много хубава снимчица си сложила!

# 23
  • Мнения: 238
Хайде и аз в новата тема ........

naiema, много е сладка малката Белослава, и така хубаво е застанала .... Hug

И аз съм навита за срещата, но не знам дали ще успея да се класирам. По това време мислим да сме на море, но още не е сигурно.


# 24
  • Мнения: 89
Фокси,супер мацка си!!!Дано не съм изпуснала,ама другите мами с нови прически пуснаха ли снимки?

И аз незнам за "националната" среща...Септември мислим да ходим на море,а и нашия татко сигурно ще ме помисли за луда! Joy Довечера ще му кажа...да видим как ще реагира..
Миналото лято минахме през "Чифлика" до Троян,но да ви кажа,там има само една централна голяма улица и то натоварена с движение,по която може човек да се разхожда... newsm78 От двете страни са подредени разни хотелчета,а над тях планината се издига като стена...Обърнахме колата и се отказахме,а оттам отпрашихме за Рибарица.Там бяхме в хотел "Evergreen palace".Райско място!!!Но стаята е около 100-ина лв... newsm78
Не съм ходила в Трявна,но само суперлативи чувам за там!К.Пенкова може да се изкаже компетентно!!! Heart Eyes

# 25
# 26
  • Мнения: 1
Здравейте, мами!
Записвам се и заминаваме на Сандански! Ура!  travel
В събота Зарина ще стане християнче!  bishop
Ще разказвам и показвам в понеделник, ако не сме изпукали от жега там! /лятото не пада под 40 градуса  sweating /

Чао и приятна седмица!  wavey

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 2 476
Привет, привет в новата темичка!
Теди, мерси, че се грижиш за нас, да има къде да си клюкаме Simple Smile

Да ви кажа, вече съм сигурна, че в чая на ХИП "Сладки сънища" има КОКА!  Mr. Green Ейййй, такова буйстване е след него  Shocked Сега на цялата жега, аз и сешуар съм включила, ама май победих! След 1,5 ч борба май най-сетне заспа....

И аз съм ЗА националната среща. Даже си предлагам услугите за организацията Wink Имам нерви и го мога, така че насеща съм!

Фокси, мерси за биричката, ама ще си я пийна аз Simple Smile Нашия тати не пие. Най-много по много специален случай да жулне един малък Бейлис... А аз до него жуля големи... ooooh! А най-много обичам джин с тоник. Мммммммм, размечтах се!

Дарима, ама много хубава тая Ника, бе! Красота!
Ниема и вашата хубавица все я глееедам глееедам... Такива красиви очи има!!!

Да ви кажа какво ми каза акушерката, която мен ме е израждала (и още работи) за сядането. При момиченцата е особено важно да не сядат до 6 месец, защото им се подгъва опашната кост и се стеснява родовия канал Sad С една дума - после може да не могат да получат 10 см разкритие, като раждат. Аз като знам как Венци по никакъв начин не мога да го удържа вече легнал или полегнал, много ви съчувствам, че трябва да чакате до 6 месец, ама си струва...Но си мисля, че за по 10-15 мин на ден нищо няма да им стане, и те са хора все пак!  Grinning

Иве, аз нямаше да се сърдя на жената, че ми прави комплименти, ама тя като ме задърпала "Кажи та кажи на кой е това дете"... Луда работа, какво я интересува  newsm78

Днес Венци получи много падаръци, ей така без повод. Все си минавам аз покрай едно магазинче на Солунска и си гледам един раиран слон и все му се точа и реших, че днес ще му го купя! Обаче вместо със слона си излезнахме с една жестока платнена книжка, едно слънчице за дъвкане, мачкане и т.н. и едно кученце за сън... Много им се радвам на играчките (май доста повече от Венци  Joy ) А какви дрешки има за момиченцаааа! Страхотни!!! Някаква английска фирма е и са много хубави и различни нещата...

Хайде, че се олях! Хубав ден на всички! Hug






# 28
  • Мнения: 140
За срещата  ТРЯВНА И ТРОЯН СА ПРЕКРСНИ МЕСТА Flutter Има къде да се разходи човек, в Троян последно съм спала в Парк хотел Троян, мн е хубаво Flutter
На едно байрче е, не в самият град, мн зеленина и чист въздух / 500м. от центъра , сред живописен хълм в парк “Къпинчо”/

# 29
  • София
  • Мнения: 83
О, Коте май е така за чая,но Алекс въобще не иска да пие.Само по 5мл. едвам едвам.

- ООО, и национална срещичка ще имаме.Добре, че влезох да попрочета малко.

-"Мамо не ми се карай исках само да видя моите приятели във форума."

 Joy

Хайде отивам да гледам 1001 нощ.То се оказа хубаво филмче.

Общи условия

Активация на акаунт