Клуб "Парфюмен Ценител" 16 - Любими аромати Cacharel

  • 30 571
  • 290
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 118
Този път анкетата ще е посветена на Cacharel.

Добре дошли на всички заинтересовани и пленени от красивите аромати.    bouquet
Гласувайте, обсъждайте често и по-много.   Grinning

Имате право на 15 гласа.

устав на клуба
старата тема

Приятни мигове в парфюмната компания!     bouquet



























# 1
  • Мнения: 35 951
първа  bowuu

от този бранд няма любимец, ще помисля как да гласувам

# 2
  • Мнения: 919
Май съм първата гласувала за любим аромат. Ноа е. Но, като се замисля вероятно, защото само този съм носила.

Харесва ми и Промес, но още не съм се сдобила с него.

# 3
  • Мнения: 389
И аз нищо на Кашарел не харесвам  Embarassed

# 4
  • Мнения: 2 590
Ето ме.
От този бренд засега абсолютен любимец ми е Промес. Също така много ми хареса прозрачния Еден, този в матовото шише ми е непносим. И определено Амор Амор Тентейшън и Амор Амор.
Много ми е любопитно и искам да подуша Глория, но я няма никъде  Sad

# 5
  • Мнения: 4 202
Нямам нито един парфюм на Кашарел. Принципно ги харесвам, но не чак толкова, че да поискам някой, може би само Либерте, мисля да е една от следващите ми покупки  Flutter

# 6
  • Мнения: 212
Тук моя фаворит е Либерте, и донякъде Промес - гласувах и за двата. Любопитен ми е Ноа дрийм, но още не съм го пробвала Grinning

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
на някой пука ли му, че всъщност не съм с джапанки днес  newsm78

На не познавам много от ароматите на Кашарел, но имам симпатии към Промис, а с удоволствие бих носила  Амор Амор Тентейшън

# 8
  • Мнения: X
Много съм щастлива, че моят любимец Синема победи в анкетата. bowuu

Гласувах за Амор-амор, класическия и Съншайн. Също и за класическата Ноа и Идън.

Съншайн го тествах скоро и ми е пресен пример за чудесен летен аромат. Леден пипер и мускус, това усещам. Бих го пръскала с кеф, но имам други по-големи любови. От другите ми избраници само Идън съм нямала, но винаги ще го обичам. Много уникален, характерен, не приличащ на нищо друго.

Иначе познавам и Liberte, но с нищо не го запомних. Цветен ориенталец, сливащ се с толкова други.

# 9
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Гласът ми отива за всички разновидности на Noa  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 522
Аз съм имала само Ноа и то преди 10 години май  newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 1 270
Моя любимец в списъка е Eden Simple Smile))).Обожавам го и много му се радвам.Жалко , че вече не мога да го нося.Любимия ме ревнува от него  ooooh! , защото първото шишенце ми беше подарено от едно бивше гадже Simple Smile
Вашите мъже ревнуват ли ви от определени парфюми?

# 12
  • Мнения: 4 202
Вашите мъже ревнуват ли ви от определени парфюми?

Не, защото не ги различава  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 590
Не не ме ревнува. Казва само дали му харесва или не, но в повечето случаи му харесват. Mr. Green
Пък и не знае кое от кой ми е било подарък.
airamber, защо ти е трябвало да му казваш и да се лишиш от носенето на любим парфюм?

# 14
  • Мнения: X
Моя любимец в списъка е Eden Simple Smile))).Обожавам го и много му се радвам.Жалко , че вече не мога да го нося.Любимия ме ревнува от него  ooooh! , защото първото шишенце ми беше подарено от едно бивше гардже Simple Smile
Вашите мъже ревнуват ли ви от определени парфюми?

Много интересен въпрос  newsm78
Не ми се е случвало подобно нещо и то главно, защото парфюмите ми навяват спомени за цели отминали етапи от живота ми. Затова на практика, откакто се омъжих не съм носила парфюм от бивше гадже. Прекалено много спомени ще ме връхлетят и няма да е добре това.
Такъв ми е например XS на Пако Рабан. Носих го в далечната 1997, когато бях с друг мъж, на друг акъл, с различни нагласи. Тогава всичко приключи с много сълзи за мен и сега този аромат ми е тъжен. Не бих го ползвала пак.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 16:32 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт