За и против живеенето с родител?

  • 7 129
  • 130
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
За и против живеенето с родител? Имам предвид майката на съпругата ми.
И преди сме живеели заедно за около година и се ядва, въпреки че искри си прехвърчат

обаче вместо тя да плаща наем, а ние тежка ипотека, чисто финансово е добре да се съберем в 1-но....

тъпата криза, защо сега се появи

# 1
  • Мнения: 1 897
Против.
Няма да се аргументирам.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами виж сега - че не е за предпочитане, сам се досещаш, явно е защо Laughing Но ако се налага, било по финансови, било по други причини, няма как - стискаш зъби и се хвърляш в боя. Ако видиш, че въпреки стиснатите зъби, нещата не се получават, изнасяш бабата на квартира, плащаш си ипотеката и ти е мирна главата.
Аз лично съм живяла с нашите близо две години след като се омъжих - мъж ми пътуваше нон стоп, прибираше се на 3 месеца за малко, а аз бременна, после с малко бебе - не исках да съм сам самичка в друг град и се прибрах при мама Laughing Имаше го и финансовият фактор - събирахме пари за апартамент, не исках да се набутвам за наем. Е, честно ти казвам, едвам издържах, обаче като се замисля колко ситуации е имало с новороденото бебе, с които не знам как бих се справила, ако бях сама Rolling Eyes И сега вече като си имам собствено жилище, съвсем вярвам, че си е заслужавало.
Но си е тегава работа, няма що да се лъжем...

# 3
  • Мнения: 24
Моите деца са твърдо "за"  Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Против.
Нито с моите, нито с на мъжа ми.
Но ако няма друга възможност.. Tired

# 5
  • Мнения: 923
Твърдо против Naughty не се вкарвай в тоя филм Hug

# 6
  • Мнения: 160
Няма За и Против тук, щом нуждата Ви е налегнала. По принцип най-добре е всеки да живее отделно, че като се съберат много поколения, става лоша. Щом ще живеете заедно, за да живеете гладко, ясно си разпределете задълженията и гледай да сте толерантни една към друга.

# 7
  • Мнения: 1 738
Ако няма никакъв друг начин, да. Но ако имате макар и минимален шанс да се справяте сами, по-добре да живеете отделно. Това е личното ми мнение. Всяко семейство в собствена къща. Майка ми има тристаен апартамент и живее сама. Свекърва ми има тристаен апартамент и живее сама. Ние живеем на квартира. Така сме решили и за момента можем да си го позволим. Така сме свободни да правим когато и каквото си поискаме, без да се съобразяваме с някой друг. Така се избягват и битовизмите, които непременно възникват при съжителството на различни поколения под един покрив. Не се заричам, че никога няма да ми се наложи да живея или с майка ми или със свекърва ми под един покрив, но докато мога да си позволя - избягвам този вариант.

# 8
  • Мнения: 156
против съм. на всяка цена отделно. няма какво да обяснявам защо, мисля че е ясно. ако ми се наложи, по-скоро бих направила всичко възможно, за да увелича доходите си, така че да мога да съм отделно (или да помагам на родителя, ако при него положението е такова). но заедно - не.

# 9
  • Мнения: 4 916
Зависи.

# 10
  • Мнения: 593
Против.

Още имам тикове...

# 11
  • Мнения: 46 505
Против, освен, ако другата алтернатива е да идете на улицата.

# 12
  • Мнения: 97
Благодаря за мненията
и аз имам още тикове

# 13
  • Мнения: 194
Благодаря за мненията
и аз имам още тикове
Joy Joy Joy

Против, разбира се!

# 14
  • Мнения: 3 485
Благодаря за мненията
и аз имам още тикове
Ами като имаш тикове,защо питаш? newsm78 Стой си в апартамента с мъжлето и си плащай ипотечката Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт