Бебето ми има сплескана глава от дясната страна....

  • 34 608
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 049
Много бебета са така, ще се оправи. Слагай го на различни страни, на грьб да спи... още е мальк и ще се оправи. Не се притеснявай.  Peace

# 31
  • Мнения: 1 506
Ох и ние сме така Cryи аз бях луднала преди 10-тина дни.От тогава една голяма възглавница
в леглото и го слагам само на лявата страна да спи. Лошата е,че дори и в кошницата за кола пак се намества
човека на сплесканата част.И аз се надявам да се оправи,ще питам педи сега, като ходим но
тя моята за нея всичко е НОРМАЛНО. CrazyВинаги на всичко-нормално е!!

# 32
  • Мнения: 80
И нашата беба е така тя на дясно аз на ляво. Общо взето само си въртим глават. Но не обича въобще да и се слага възглавница. Проявява си характера.

# 33
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 010
Т.К. Станиславчо се роди с вакуум главата му беше силно дръпната назад и на една страна.Педиатърката ни кза да не се притесняваме и да не му правим нищо, че само ще му мине като почне да седи седнал-от гравитацията.Днес главичката му е с почти идеална форма, но мисля че с времето съвсем ще се оправи.

# 34
  • Мнения: 566
Деси,надявам се Ичво да се оправи,но и аз мсля че все още е малък и главата все още се оформя. Praynig и стискам палци всичко да е наред. Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт